שבתאי טסל ימשיך לאמן את בני אילת

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 20/1/2023 06:05 ● ערב ערב 3103
ימים אחדים לפני משחק הבית הקשה של בני אילת מול הפועל הרצליה הממוקמת שנייה בטבלה (עם מספר נקודות זהה לראשונה בטבלה), נראה שבהנהלת בני אילת החליטו שלא להחליט והמאמן האילתי שבתאי טסל ימשיך לעמוד מאחורי הקווים ● במקביל, שחקנה המצטיין של הקבוצה ינאי דוד, מלך השערים של הקבוצה (8 שערים), מחוזר במרץ על ידי קבוצות בליגות בכירות ובבני אילת מתעקשים שלא לשחררו ● נכון להיום נראה כי היוזמה של האוהדים להחזיר לקבוצה את ירון משה ורונן שחרור תישאר כגימיק בלבד
שבתאי טסל  ימשיך לאמן  את בני אילת
אם הקבוצה לא מתכוונת להתחזק, באמת שלא ממש משנה מי מוביל אותה. שבתאי טסל ● צילום: התאחדות לכדורגל בישראל

רגע אחרי שהפסידה בעוד משחק חוץ, הפעם למכבי יבנה בתוצאה 0:1, לאחר שהקבוצה הביתית שיחקה עם 10 שחקנים בלבד החל מהדקה ה– 37 (כרטיס אדום שספג שחקנה של יבנה), בקבוצת בני אילת מיישירים את המבט למשחק הבית הקשה, מחר, שישי, מול הפועל הרצליה, השנייה בטבלה, עם מספר נקודות זהה למספר הנקודות של המובילה- מכבי הרצליה, כשגם במשחק הזה מי שיעמוד מאחורי הקווים וינסה לחתום על הפתעה הוא המאמן האילתי שבתאי טסל, שהוביל את הקבוצה גם בשני המשחקים האחרונים בהם הפסידה אילת לאחר עזיבתו של המאמן גדי כרמלי. 

 

כרגע טסל ימשיך לאמן


אם תשאלו את אוהדי הקבוצה מדובר באכזבה גדולה, שכן לטענתם לא לזה מתכוונים כשמדברים על הצורך בזעזוע הקבוצה שיכול אולי לשנות את פני הדברים. אלא שאיך שלא תסתכלו על זה, כל עוד בהנהלת אילת לא מתכוונים להכניס את היד עמוק לכיס ולהחתים שחקנים חדשים וחזקים עד לסוף העונה, עם חומר השחקנים המצוי היום בקבוצה, לא ממש משנה מי יעמוד מאחורי הקווים, כל מאמן צריך לקוות לנס. 
"שבתאי מאמן טוב, עם הרבה רצון וגם יכולות, אם הקבוצה לא מתכוונת להתחזק, באמת שלא ממש משנה מי מוביל אותה", אמר השבוע גורם מקורב לקבוצה. 
תותי נופי, חבר הנהלת בני אילת דחה השבוע את הטענות לפיהן הנהלת הקבוצה לא התכנסה ולא מקדמת החלטות בדקות הקריטיות האלו של הקבוצה כשהיא מרוחקת כיום רק 2 נקודות מהמבחנים ו-3 נקודות מהמקום ממנו יורדים ליגה. תותי מבחינתו הבהיר השבוע: "על פי מה אנשים קובעים שלא התקיימה ישיבת הנהלה? ההנהלה התכנסה השבוע ומדברת כל הזמן באופן שוטף. כרגע ההחלטה שעוזר המאמן בשנתיים האחרונות, שבתאי טסל, ימשיך לאמן את הקבוצה הבוגרת וכי הוא יכול לשמש בתפקיד על למציאת מאמן מתאים אחר". נכון להיום נדמה כי היוזמה אותה הריצו אוהדי הקבוצה בשבוע שעבר, להחזיר לקבוצת הבוגרים את שחקני העבר האילתים והמאמנים ירון משה ורונן שחרור לא תקרום עור וגידים ותישאר כגימיק בלבד.

 

ייאלץ לממש חוזהו באילת עד סוף העונה. דוד ● צילום: התאחדות לכדורגל בישראל

 

לא משחררים את דוד


אם לא די לבני אילת בהסתבכות בתחתית, הרי שלאחרונה פנה ינאי דוד, שחקנה המצטיין של בני אילת, מי שנחשב למלך השערים בקבוצה עם 8 שערים, להנהלת אילת, בבקשה להשתחרר מהקבוצה, זאת לאחר לא מעט פניות שהוא מקבל מקבוצות בליגה הלאומית ובצמרת ליגה א'. באילת דחו את בקשתו זו של ינאי על הסף וינאי ייאלץ לממש את חוזהו בבני אילת עד לתום העונה. בעונה הקודמת שיחק דוד בבני לוד תחת המאמן גדי כרמלי. לאחר 10 מחזורים הוא עבר לשחק בנורדיע ירושליים, לשם עבר גם המאמן כרמלי, שלקח את דוד לקבוצתו החדשה. בתום העונה ירדו שתי הקבוצות לליגה ב'.
בהנלהת בני אילת מקווים כי למרות המשחק הקשה ביום שישי ודווקא בגלל מצבה הלא קל של הקבוצה, אוהדי אילת יצביעו ברגליים בעד ויגיעו לעודד את הקבוצה מתוך כוונה להשאירה בליגה. "אוהדים טובים נמדדים דווקא בתקופות הקשות", אמר השבוע מקורב לקבוצה. "ידוע לכל שרוח גבית לקבוצה במשחק ביתי יכולה לחתום על הפתעות. אם אוהדי אילת יגיעו בהמוניהם וידחפו את הקבוצה קדימה, הכל יכול להיות. כל ניצחון היום חשוב להשארת הקבוצה בליגה". 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש