אייל סורגיט, יו''ר פורום ההורים בפעם הרביעית

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 24/11/2022 10:56 ● ערב ערב 3095
למרות שבמהלך הקדנציה הנוכחית ביקש אייל סורגיט לסיים את תפקידו בתום הקדנציה, בישיבת פורום הורים שהתקיימה בסוף השבוע האחרון, נבחר סורגיט לתפקיד יו''ר פורום הוועד ברוב קולות מוחץ ● סורגיט שנבחר בפעם הרביעית לתפקיד יו''ר הפורום סוגר שבע שנים בתפקיד ● ''הפעם זו באמת תהיה הקדנציה האחרונה'', הוא מבהיר
אייל סורגיט, יו''ר פורום ההורים  בפעם הרביעית
''הפעם זו באמת הקדנציה האחרונה שלי''. סורגיט

ברוב קולות מוחץ של חברי פורום ההורים העירוני עליו נמנים יושבי ראש וועדי ההורים בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים בעיר וסגניהם, נבחר בסוף השבוע ברוב קולות מוחץ, יו"ר פורום ההורים העירוני המכהן, אייל סורגיט להמשיך בתפקידו לקדנציה נוספת. ישיבת בחירת היו"ר התקיימה בתום סבב בחירות יו"רים וסגניהם בכל בתי הספר בעיר. בכך נבחר סורגיט לתפקד כיו"ר הפורום זו הקדנציה הרביעית ברציפות ויתחיל את שנתו השביעית ברציפות בתפקיד. חשוב לציין כי כל קדנציה כיו"ר פורום ההורים העירוני אורכת שנתיים. גם בבחירות הנוכחיות לא היו מתמודדים נוספים לתפקיד. יש לציין כי במהלך הקדנציה הנוכחית הבהיר סורגיט כי בכוונתו לסיים בתום הכהונה את תפקידו על מנת להשקיע יותר בחייו האישיים ואולם גם הפעם גברו הקולות שפנו אליו בבקשה להמשיך קדנציה נוספת בתפקיד. ולמרות שלסורגיט בן צעיר שלומד בכתה ו', מה שאומר שהוא יכול להמשיך לשמש בתפקיד עד שבנו יסיים את כתה י'ב, צחק השבוע סורגייט כשהעלתי בפניו את האפשרות והבהיר כי: "הפעם זו באמת הקדנציה האחרונה שלי עם כל האהבה והחשיבות".
מאיפה יש זמן לזה? "אם לא הייתי מוצא בסופו של דבר זמן להמשך הפעילות החשובה הזו, לא הייתי לוקח אותה שוב על עצמי", מבהיר סורגיט. "אני במרדף אחרי הסיפוקים ולא אחרי כסף".

בפורום ההורים ברכו על היבחרו של סורגיט לתפקיד והבהירו: "ילדי והורי אילת ממשיכים להיות בידיים טובות של הנהגת הורים נחושה ומחוייבת בראשותו של יו"ר שיודע היטב את העבודה".
בבתי הספר בעיר נרשמו שינויים בתפקידי היו"ר בעיקר בעקבות סיום לימודיהם של ילדי היו"רים היוצאים. ואלו החילופים שנרשמו השנה: בבית הספר גולדווטר תשמש אלה לרדו בתפקיד יו"ר וועד העובדים במקומו של היו"ר היוצא גיא מלר.
בבית הספר מצפה ים מחליף בן בר את היו"ר היוצאת רינת לייבוביץ.
בבית ספר גלים מחליפה לינוי זיו את היו"ר היוצאת אלה לרדו.
בבית הספר ים סוף מחליפה תמי בן לסן את היו"ר היוצא אורן קסוס.
בבית ספר אופיר מחליפה הגר כהן את היו"ר היוצאת כלנית אטרויה בבית הספר הרי אילת מחליפה עינת בניסטי את מיטל רבוח ובבית הספר צאלים מחליפה סוזי מיטלמן את היו"ר היוצאת שרון הרוש שנבחרה לתפקיד יו"ר פורום ילדי החינוך המיוחד בעיר.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש