מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● צילום: מהאלבומים הפרטיים ● 16/9/2022 07:14 ● ערב ערב 3086
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

אות נגישות ישראל הוענק לאילת 
אות נגישות ישראל הוענק לעיריית אילת מטעם עמותת 'נגישות ישראל' על הטמעת מיזם "אילת לא עוצרת במוגבלות" - מודל ייחודי לשילוב עובדים עם מוגבלות בהשתתפות הסתדרות העובדים ועל פעילויות משלבות בכל תחומי החיים במטרה לתת הזדמנות שווה לכולם. את האות ע"ש שמחה לוסטיג ז"ל העניקו יובל וגנר - יו"ר ומייסד עמותת נגישות ישראל ומיכל רימון - מנכ"לית העמותה למנכ"ל העירייה – פיליפ אזרד ולצוות התכנית, מורן נחמיאס – מנהלת מרכז הזדמנות באגף לשירותים חברתיים בעירייה וימית אמר ריאל – רכזת התכנית. ביחד איתם היתה רבקה טביב אזולאי, מנהלת סניף אילת של עמותת 'נגישות לישראל'. האות הוענק במסגרת ועידת 'נגישות ישראל' הבינלאומית ה- 8 לשבעה גופים, ביניהם עיריית אילת שזכתה בפרס רשות מקומית, כעירייה היחידה בארץ. 
אשכרה חינה
משפחת לוי ומשפחת נוטס חגגו חינה של קורל ועמית לקראת החתונה המתקרבת. החגיגה התקיימה ב'אשכרה' בנוכחות משפחה וחברים. היה מרגש ושמח מאוד. 
ביקור שר הביטחון גנץ
שר הביטחון בני גנץ הגיע לביקור במועצה האזורית חבל אילות ובעיר אילת ביחד עם סגן שר הביטחון אלון שוסטר וסגן שרת החינוך מאיר יצחק הלוי. 
במסגרת הביקור, נפגש עם תושבי המועצה האזורית חבל אילות והערבה התיכונה ביחד עם ראשי המועצה חנן גינת ומאיר צור ודן איתם בתוכניות הפיתוח של האזור. 
בנוסף, הגיע השר גנץ לצפות בחווה הסולארית בתמנע, ביקר בבסיס זי"ס העתיד להיות מפונה לצורכי הדיור של אילת, קיים מפגש עם פעילים באילת ופגישה עם ראש עיריית אילת אלי לנקרי.
בסיום הסיור, נאם גנץ בכנס של הסתדרות גמלאי המדינה המתקיים באילת.
צילום: יוד צילומים אילת
מחזקים מבנים ומשפצים בניינים
לצד חיזוק ושדרוג שבעה בניינים בשכונת אופיר במסגרת עבודות לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, הסתיימו עבודות לחיזוק ושדרוג בניין 1148 במימון משרד הבינוי והשיכון ובליווי מלא של מינהלת שכונות ותיקות בעירייה כולל פיתוח בשטח הפתוח. לאחרונה, נמסר הבניין המשודרג לבעלי 36 הדירות, בנוכחות ראש העירייה – אלי לנקרי, נציג משרד הבינוי והשיכון וגורמי הביצוע. ראש העירייה ברך את כל הגורמים על עבודה שמגבירה את תחושת הביטחון של הדיירים ומשביחה את איכות חייהם.  
מחירים טובים בפרפומרי
נורה ואתי מ'פרפומרי' סניף 'אייסמול' אילת ממשיכות לפנק את נשות אילת בבשמים ומוצרי שיער הכי זולים בעיר.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת


תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש