הפועל אילת לא העפילה לגמר טורניר ההכנה

מאת: מירב לוי דיאמנט ● צילום: ● 16/9/2022 07:39 ● ערב ערב 3086
הגרלה קשה מול הפועל תל אביב, חסרונם של שני שחקני מפתח בקבוצה (קייסי פארת'ר ובן קרטר הפצועים), והעובדה שמרבית שחקני הקבוצה היריבה, הפועל תל אביב, המשיכו מהעונה שעברה, גרמו לאילת להישאר הרחק מאחור ולהפסיד במשחק חצי הגמר מול הפועל תל אביב 61:87● ● בחצי הגמר הראשון הפסידה הפועל באר שבע/ דימונה להפועל ירושלים 74:86 מה שהשאיר את הדרומיות להתמודד על מקומות 3-4 בלבד ● בתחילת השבוע התחזקה אילת בשחקן חדש על חשבונו של פארת'ר, אלא שטראן פטוויי לא הספיק לשחק בטורניר ההכנה ● באילת לא מתרגשים ומזכירים: "מדובר בטורניר הכנה בלבד" ● בזמן הקצר שנותר עד לתחילת העונה יצטרך המאמן בית הלחמי להרגיל את השחקנים לשחק ביחד
הפועל אילת לא העפילה  לגמר טורניר ההכנה
לא הספיק לשחק במשחק ההכנה. טראן צילום מתוך עמוד הפייסבוק הרשמי של הקבוצה
תגיות:

הפועל תל אביב או הפועל ירושלים יזכו בטוריר ההכנה המסורתי שהתקיים השבוע באילת לזכרם של אודי סגל ומוטי אמסלם. הפועל יוסי אברהמי אילת והפועל באר שבע/ דימונה נאלצו להסתפק בקרב על מקומות 3-4, לאחר שהפסידו שתיהן בשלב חצי הגמר ליריבותיהן החזקות.
טורניר ההכנה המסורתי לזכרם של אודי סגל ז"ל ומוטי אמסלם ז"ל יצא לדרך ביום שני השבוע במשחק הראשון שהוגרל, בו פגשה הפועל באר שבע /דימונה את הפועל ירושלים החזקה. לקבוצה הדרומית שמרביתה מורכבת משחקנים חדשים לא היה הרבה סיכוי מול המכונה המשומנת מירושלים שעלתה ליתרון של 16 נקודות כבר בסיום הרבע הראשון והותירה לקבוצה הדרומית לרדוף אחריה לאורך כל המשחק.
בחצי הגמר השני שהתקיים באותו ערב, פגשה הפועל יוסי אברהמי אילת את הפועל תל אביב, כשגם במקרה הזה בלטה העובדה שהיריבה מתל אביב הגיעה כמעט עם אותו קאדר שחקנים מהעונה שעברה שידעו איך לשחק ביחד, לעומת הפועל אילת, שעדיין לא התרגלה להרכב השחקנים החדש שלה העונה וכבר היא נאלצת להתמודד עם פציעותיהם של שני שחקנים מרכזיים בקבוצה- קייסי פארת'ר ששבר את הפיקה בברך וייעדר בין חודשיים לשלושה מהמגרשים ובן קרטר. גם שחקנה החדש של אילת טראן פטוויי טרם הצטרף לקבוצה וחסר על המגרש. למרות זאת, אילת עוד הייתה במשחק ברבע הראשון שהסתיים צמוד 19:20, אלא שרגע אחר כך האורחים מתל אביב כבר לחצו על הגז וברחו קדימה ליתרון של 18 נקודות במחצית 30:48. מכאן לאילת כבר היה קשה לחזור לעניינים והרבעים הבאים היו לפרוטוקול בלבד. בסיום המשחק חתמה הפועל תל אביב על ניצחון 61:87 שהעלה אותה למשחק הגמר מול הפועל ירושלים, משחק שיתקיים לאחר סגירת הגיליון.
אילת והפועל באר שבע יתמודדו ביניהן במשחק מקדים על מקומות 3-4.
באילת לא התרגשו מההפסד להפועל תל אביב והזכירו שעם כל הכבוד מדובר בטורניר הכנה לליגה שכשמו כן הוא. על הדרך לא הסתירו באילת את הרצון לסיים לפחות במקום השלישי על חשבונה של האורחת מבאר שבע.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש