נכנס לתפקידו מפקד חטיבת פארן

מאת: רותם נועם ● צילום: דובר צה"ל ● 13/1/2022 12:31 ● ערב ערב 3051
אלוף-משנה עידו סעד נכנס לתפקיד מפקד חטיבת ''פארן'' במקומו של אלוף-משנה אלעד שושן, אשר כיהן בתפקיד זה במהלך השנתיים האחרונות, וייכנס בקרוב לתפקיד קצין אגף המבצעים של פיקוד העורף
נכנס לתפקידו מפקד חטיבת פארן
טקס חילופי המפקדים נערך השבוע (א׳), בבסיס קציעות

טקס חילופי המפקדים נערך השבוע (א׳), בבסיס קציעות, בראשות מפקד פיקוד הדרום, אלוף אליעזר טולדנו, ובהשתתפות מפקד עוצבת "אדום", תת-אלוף איציק כהן, מפקדים, חיילים, משפחות ומוזמנים נוספים.
אל"מ עידו סער, יליד 1982, נשוי ואב לארבעה, התגייס בשנת 2001 לחטיבת הנח"ל ומאז שירת כסגן מפקד חטיבה הצפונית ברצועת עזה, כמפקד גדוד קרקל, כמפקד בסיס האימונים של חיל הגנת הגבולות, וב-2021 שירת כ'צין אגף המבצעים בעוצבת אדום. הוא בור תואר ראשון בממשל פוליטיקה ונמצא בלימודי תואר שני שלו במינהל עסקים.

מדברי מפקד עוצבת ״אדום״, תת-אלוף איציק כהן: ״שושן היקר, חטיבת פארן תחת פיקודך הובילה את העשייה בגבול המערבי. ידעת לזהות את הפוטנציאל, לנצל הזדמנויות ולהפוך אותן לתוצאות בשטח. אני מבקש להודות לך על העשייה ובעיקר על החברות והבגרות ולאחל לך בהצלחה בפיקוד העומק. עידו, אתה האיש הנכון במקום הנכון להוביל את חטיבת פארן ליעדים חדשים. נמשיך לממש את אחריותינו, נרחיב ונחזק את מעגל השותפים, נרחיב את הכלים המבצעיים לשיפור עוצמת הדיוק והקטלניות ונוביל את המאמץ הפיקודי - מגן הנגב״.

מדברי מח״ט פארן היוצא, אלוף-משנה אלעד שושן: "לפני כשנה וחצי למרגלות תל ניצנה, הבטחתי לעשות כל שביכולתי כדי לקדם את הביטחון בחבל הארץ העצום והמדהים הזה. תושבי הגזרה היקרים, השקעתי את כל כישורי ומרצי ועשיתי כל שבידי כדי לאפשר רמת ביטחון גבוהה המאפשרת באזור שגשוג וצמיחה. עידו חברי מלידה, אין ראוי ממך להחליף אותי, אתה מפקד מקצועי, מבצעי, וערכי עם נורמות וסטנדרטים מהגבוהים שפגשתי. פקודיי כולם, אני מקווה שבמשמרת שלי הצלחתי לעשות אתכם לוחמים חדים יותר, חיילים מקצועיים יותר, אזרחים מסורים יותר ובעיקר בני אדם טובים יותר".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש