פסטיבל הג'ודו באילת חוזר

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 13/1/2022 12:53 ● ערב ערב 3051
אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון בנהלי הקורונה, בסוף השבוע הבא יחזור פסטיבל הג'ודו של אילת לקניון האייסמול ● 1,200 ילדים ובני נוער אמורים לקחת חלק באירוע הג'ודו מהגדולים בארץ שיתקיים על זירות שימוקמו על רחבת ההחלקה על הקרח ● נציגי נבחרת ישראל, זוכי מדליית הארד באולימפיאדת טוקיו, צפויים לקחת חלק באירוע
פסטיבל הג'ודו באילת חוזר
עשרות ילדים אילתים צפויים ליטול חלק באירוע. מודעת פסטיבל הג'ודו באייסמול

לאחר הפסקה של שנה אחת בשל ביטולי הקורונה, אמור קניון האייסמול באילת לארח בין הימים רביעי- שבת בשבוע הבא (19-22/1) את פסטיבל הג'ודו של אילת. 1,200 ילדים ובני נוער, מהם כמה עשרות ספורטאים צעירים מאילת, אמורים לקחת חלק באירוע הגדול והססגוני שהופך את זירת ההחלקה על הקרח למתחם של זירות ג'ודו. 
יחד עם הילדים יקחו חלק באירוע כ– 300 אנשי צוות ועוד כ- 3,000 הורים שיגיעו כמלווים וילונו במלונות העיר. בקניון האייסמול נערכים לקראת האירוע בהתרגשות רבה ומקווים ששום החלטה של קבינט הקורונה לא תשנה הפעם את קיומו של האירוע רב המשתתפים. כאן כבר מתארגנים לכל תרחיש אפשרי כולל העמדת שני אוטובוסים לרשות המתחרים במקרה ויהיה צורך בפינוי מאומתים ואף העמדת חדרי בידוד למקרה הצורך. במסגרת פסטיבל הג'ודו תתקיים אליפות ישראל לקבוצות, טורניר גביע האיגוד ואימון משותף בהנחיית חברי נבחרת ישראל שחלקם אמורים להגיע לאירוע. בין המתחרים בפסטיבל הג'ודו יהיו גם כמה עשרות מתחרים צעירים מאילת חברי מועדון ג'ודוקאן של המאמן דוד בן ארבון וחברי קבוצת 'קנקו' של המאמן ירדן דקר. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש