נהג בלי רישיון עשה תאונה ותקף את הנפגע

מאת: ניר אמיתי ● צילום: אילוסטרציה ● 13/1/2022 12:42 ● ערב ערב 3051
בן 26 נהג ללא רישיון בכביש 90 ופגע ברכב בו היו אב ושני ילדיו ● משסירב האב לבקשתו של הצעיר, שלא להפעיל את ביטוח הרכב, החל האחרון לתקוף אותו באכזריות ונמלט מהזירה, כשהוא משאיר את האב מדמם על הקרקע לנגד עיניהם של ילדיו ● בית משפט השלום באילת גזר עליו 19 חודשי מאסר
נהג בלי רישיון עשה  תאונה ותקף את הנפגע
ביהמ''ש הדגיש את חומרת המעשים לעיני ילדי הנפגע
תגיות: פלילים

בתחילת חודש יולי האחרון (8.7) וכשבוע בלבד לאחר שהשתחרר ממאסר בגין איומים ותקיפה, נהג גבר בן 26 ברכב בכביש  90,  ללא רישיון נהיגה ומבלי שעבר מעולם הכשרה לכך, תוך שהוא נוהג בחוסר זהירות ועוקף רכבים אחרים ובכך גרם לתאונת דרכים עם רכב אחר, בו נהג אב בעת שהיה עם שני ילדיו. 
מיד לאחר התאונה, עצרו הנהג הצעיר ובעל הרכב שנפגע  בצד הדרך על מנת להחליף פרטים ולאמוד את הנזק שנגרם. במעמד זה הציע הצעיר לנהג שנפגע סכום כסף על מנת שהאחרון לא יפעיל את הביטוח ועוד הוסיף כי רק לפני שבוע השתחרר מהכלא ואין לו רישיון. 
משסירב לבקשתו, תקף אותו הצעיר בכך שנתן לו מכה בראשו, הפיל אותו על הקרקע והחל לבעוט בראשו ובשאר חלקי גופו. לאחר מכן, נמלט הצעיר מהמקום בעוד הוא משאיר את הנהג פצוע וחבול, מבלי לקרוא לשירותי הצלה ומבלי לדווח על התאונה ולמסור את פרטיו. על פי כתב האישום, למתלונן נגרם חתך מדמם בראשו, והוא נזקק לטיפול רפואי.
האב העיד: "לקח כשבועיים עד שחזרתי לתפקד אחריהם פיזית. בנוסף לכך , הייתה פגיעה רגשית שעד היום אני הולך לטיפול פסיכולוגי, יש לי קשיים להירדם, קשיים בעבודה. 

בתו של הנהג העידה: ניסיתי להרגיע את אח שלי הקטן שישב לידי, היינו רק אני הוא ואבא שלי, ראיתי את אבא שלי עם הרבה דם".
על כך אמר השופט גיל אדלמן: "שוכנעתי כי היא חוותה את האירוע באופן קשה, משנאלצה לחזות באביה השרוע על הרצפה פצוע ומדמם". 

השופט ציין כי לצעיר 6 הרשעות פליליות קודמות  ואמר: "נראה שגם מאסר מותנה שעומד לחובתו לא הרתיע אותו מלשוב ולהתנהג באופן אלים". עוד הוסיף כי "הנאשם התנהל באופן ביריוני ואלים, ואף נמלט מהמקום לאחר התאונה והתקיפה, ובכך פגע באופן משמעותי בתחושת הביטחון ושלום הציבור. התנהלות זו ראויה להוקעה ולגינוי".
לאור כך, גזר עליו השופט 19חודשי מאסר בפועל (כולל הפעלת מאסר מותנה). בנוסף, העמיד כנגדו השופט מאסר על תנאי חדש, במידה ויעבור על כל עבירת אלימות וכן גם, פסילת רישיון בפועל ,פסילה נוספת על תנאי ופיצוי לנפגע בסך של 7,500 ₪.
ת"פ 30652-07-21


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש