טל שרוני: ''שכר השחקנים בבני אילת הוא כמיליון שקל בעונה''

מאת: פיני גניסלב ● 15/10/2021 12:39 ● ערב ערב 3038
זה קרה שוב – בני אילת הוליכה במשחק חוץ באשדוד עד לדקה ה-75 1:3, כאשר ב-15 הדקות שנותרו לסיום המשחק כבשה הקבוצה המקומית פעמיים כדי להשוות את התוצאה 3:3 ● תוצאה שהורידה את בני אילת לתחתית הטבלה (16/18) ● בשישי (15/10) יוצאים האילתים למשחק חוץ נוסף והפעם נגד קבוצת בקעת הירדן, הניצבת אף היא בתחתית הטבלה ללא ניצחון מתחילת העונה ● השבוע אנו מתארח במדור טל שרוני, יו''ר בני אילת
טל שרוני: ''שכר השחקנים בבני אילת הוא כמיליון שקל בעונה''
''התמיכה של העירייה לא גדלה השנה וזאת למרות שהבטיחו שיעזרו לנו.

מה השתבש לכם בתכניות שמתחילת העונה לא הצלחתם לנצח ולו משחק ליגה בודד?
ברמה האישית לא הערכתי נכון את החוזקה של משחקי ליגה א'. אחרי ששיחקנו 5 משחקי אימון, משחקי גביע ועוד 5 משחקי ליגה, הבנו תוך כדי המשחקים שהאילתיים לבד לא יוכלו להשאיר אותנו בליגה א', ללא הבאת שחקני חיזוק. ליגה א' זה אופרה אחרת לגמרי. 

מתי אמורים להגיע שחקני חיזוק נוספים
בגדול הבאנו  7-8 שחקנים, שכמה מהם ברמה מאוד גבוהה ובהם דני עאמר, אור אשכולי ושי ברד. מה שחסר לנו כרגע, לדעתי, זה שחקן במערך האחורי ובזה אופיר לוזון ושרון חיטמן יחליטו את מי שצריך לצרף לקבוצה.           
                                                                                    
מדוע לא לשחרר שחקנים לא מתאימים, ובכך לחסוך בעלויות? 
אנחנו עובדים על מה ששאלת יום ולילה. גם הוועד המנהל וגם הצוות המקצועי. אקבל בקרוב מאוד החלטות בנושא.            

                                       
מדוע ביטלתם את הסמכויות של שרון חיטמן כמנהל מקצועי בקבוצת הנוער?  
ממש לא ביטלנו. התפקיד שלו היה מורכב מאחריות על מחלקת הנוער וגם על הקבוצה הבוגרת. הואיל והגענו להבנה שליגה א' היא הרבה יותר קשה ממה שחשבנו וכן שונה לחלוטין ממשחקי ליגה ב', קיבלנו החלטה ששרון חיטמן יתרכז אך ורק בקבוצה הבוגרת כדי שנצליח לעמוד ביעד שהצבנו לעצמנו להישאר בליגה א'.     
                       
בכל זאת, נודע לי שיש בכוונתכם לצרף מנהל מקצועי חדש למועדון  
למחלקת הנוער? לא יודע. חוץ מזה מאוד לא רציני ומאוד קשה להביא באמצע העונה מנהל מקצועי. נכון לעכשיו עדיין לא קיבלנו החלטה. בכל מקרה, אני אומר לך בשם הוועד המנהל שזה לא נכון. כנראה שעד סוף העונה תותי נופי ימלא את התפקיד הזה.          
                                              
לפני כשלוש שנים הלוויתם לקבוצת הכדורסל  באילת כרבע מיליון שקל ועד היום לא הוחזר לכם החוב
בהתערבות של אלי לנקרי ואסי בן חמו השנה יצאו בקבוצת הכדורסל בתכנית שנתית כדי להחזיר לנו את החוב. התחלנו כבר לקבל חלק מהתשלומים. אמנם לא הרבה, אבל הם הבטיחו שזה יגמר עוד השנה. אגיד לך את האמת, מחר בבוקר בפגישה אישית עם ראש העיר, זה אחד הנושאים שאני מתכוון להעלות בפגישה שלנו.       
                                  
נכון להיום, אתם במקום ה-16  מתוך 18 קבוצות בטבלה. איך יוצאים מזה?
אנחנו עובדים מאוד קשה, ללא הפסקה. וועד המנהל מתכנס שלוש פעמים בשבוע ויחד עם הצוות המקצועי אנחנו עושים את כל שאפשר על מנת למצוא פתרונות ואני בטוח שנצליח בכך. אנחנו מודעים למצב שאנו נמצאים ועושים הכל כדי לסייע בכל התחומים. בנוסף לכל התרמנו לאחרונה אנשי עסקים ואני יכול לבשר לך שהשנה הבאנו לאגודה תרומות של מעל 200,000 אלף ₪, שלא היו לנו קודם לכן. אנחנו בדרך הנכונה ואני מקווה שהניצחונות יגיעו כמה שיותר מהר.

הכיצד לדעתך ניתן להצליח במשחקי ליגה א' עם תקציב של ליגה ב'?  
אנחנו לא עם תקציב של ליגה ב'.

אם כן, בכמה גדל התקציב שלכם השנה לעומת שנה שעברה?  
אני יכול להגיד לך שרק תקציב שכר השחקנים הוא בין 900 אלף למיליון ₪. התמיכה של העירייה לא גדלה השנה וזאת למרות שהבטיחו שיעזרו לנו. אני מעריך שאלי לנקרי, שהוא איש של מילה, יעזור לנו וכך גם הגזבר אסי בן חמו, שמאוד עוזר לנו. שתדע שתקציב השכר של שחקני הבוגרים בבני אילת הוא לא מהנמוכים בליגה. ממש לא. תקציב של כמיליון ₪ הוא מאוד מכובד במסגרת משחקי ליגה א'. זו גם ההזדמנות להביע הבעת תודה גדולה לספונסר הראשי של בני אילת "בתי אלמוג" שתרמו כסף מאוד יפה לקבוצה הבוגרת ואף מוכנים להגדיל את תרומתם במידה והקבוצה תהיה זקוקה לכך. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש