התחננה לבן זוגה: ''אל תעשה את זה אל תהרוג אותי''

מאת: ניר אמיתי ● צילום: Depositphoto ● 6/10/2021 21:07 ● ערב ערב 3037
11 חודשי מאסר לנזיה שוקחה מאילת, שחנק את זוגתו, נגח בראשה, איים עליה עם בקבוק זכוכית וגרם לה לחבלות ● והכל רק בגלל שלא אהב את איך שהיא הייתה לבושה
התחננה לבן זוגה:  ''אל תעשה את זה אל תהרוג אותי''
לפני כשנה תקף הגבר את בת זוגו בעקבות ויכוח על שעות העבודה שלה.

מדובר בעוד מקרה בלתי נסבל של אלימות כלפי אישה. הפעם זה התחיל מוויכוח שפרץ בין בני הזוג על  האופן שבו הייתה לבושה האישה בזמן שחבר התארח בדירתם. בהמשך, לאחר שאמרה לבן זוגה  כי אפשר לסיים את הקשר, הוא זינק עליה בזמן שהיא שוכבת על הספה ואז רכן עליה בעודו אוחז בשתי ידיו בגרונה, חונק אותה, לוקח בקבוק זכוכית ומניף אותו כמאיים לשבור אותו על ראשה.
 האישה החלה לזעוק תוך שהיא מנסה להגן על ראשה באמצעות ידיה ומתחננת לבן זוגה שלא יהרוג אותה – "אל תהרוג אותי אל תעשה את זה אנחנו לא נשואים". נוכח זעקותיה הוא נגח בראשה וגרם לה לחבלות. 
אירוע זה לא היה הראשון מסוגו בין בני הזוג, על פי עובדות כתב האישום המתוקן, לפני כשנה תקף הגבר את בת זוגו בעקבות ויכוח  על שעות העבודה שלה. בהקשר זה אמר השופט שי ברגר: "הרקע לביצוע העבירות...מלמד על תפיסתו של הנאשם, המאפשרת לו, לשיטתו, לנהוג בבת זוגתו כרצונו, כמו הייתה קניינו".
 עוד הוסיף השופט שי ברגר ואמר: "מצאתי לנכון לתת את הדעת לשיקול הרתעת הנאשם ולשיקול הרתעת הרבים, בשים לב לשכיחותן וחומרתן של עבירות האלימות כלפי בני זוג, המחייבות אמירה ברורה ונורמטיבית של בתי המשפט בתחום זה"
בן הזוג האלים הודה והורשע במסגרת הסדר טיעון בכתב אישום מתוקן המייחס לו עבירות של תקיפה הגורמת חבלה ואיומים. השופט סבר כי מידת הפגיעה בערכים המוגנים הינה גבוהה ולפיכך החליט להטיל עליו מאסר בפועל ל11 חודשים, שני מאסרים על תנאי ופיצוי כספי בסך 2,500ש"ח.
ת"פ 58274-03-21


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש