הצליף בזוגתו בכבל חשמלי כשהתינוק לצדה

מאת: ניר אמיתי ● צילום: אילוסטרציה ● 27/8/2021 09:59 ● ערב ערב 3032
תושב אילת הצליף באכזריות בבת זוגו עם כבל חשמלי בזמן שהתינוק שוכב לצידה ● וזו לא הייתה הפעם הראשונה שלו - הוא כבר ריצה שנתיים בגין ביצוע אותו המעשה לבחורה אחרת ● הפעם הוא קיבל 30 חודשי מאסר
הצליף בזוגתו בכבל חשמלי כשהתינוק לצדה
"התמונות הקשות של גופה ופניה הפצועים של המתלוננת והסימנים שהותיר עליהם הנאשם חרוטות בזיכרוני ומדברות בעד עצמן" השופטת ליאורה אדלשטיין
תגיות:

מדובר בבני זוג המתגוררים יחד באילת ולהם תינוק. כאשר לילה אחד, בו הגבר השתכר, הפך לאירוע אלים במיוחד. לאחר שהאישה נרדמה עם התינוק במיטה, נכנס בן זוגה לחדר כשהוא אוחז בידיו כבל חשמלי ומתחיל להצליף בה באכזריות מספר פעמים עד שהיא החלה מדממת. אז משך אותה ברגליה, התיישב עליה כשהיא מרותקת למיטה ללא שום יכולת לזוז והכה אותה בפניה במכות אגרוף תוך שהוא נושך אותה בצווארה. הסיוט הנורא הזה התרחש כאשר התינוק ישן לצידה של האם. 
אותו גבר אלים, בן ה29,  כנראה לא חשש מהמאסר המותנה בן 8 החודשים התלוי ועומד כנגדו לאחר שכבר ריצה בעבר שנתיים מאסר בגין עבירות אלימות דומות כלפי אישה אחרת. גם אז באותו מקרה, שתה עם אותה אישה אלכוהול ולאחר זמן מה תקף אותה ללא כל סיבה.
השופטת ליאורה אדלשטיין: "התמונות הקשות של גופה ופניה הפצועים של המתלוננת והסימנים שהותיר עליהם הנאשם חרוטות בזיכרוני ומדברות בעד עצמן. בעיקר נשקפות מאותן תמונות האכזריות במעשיו של הנאשם והמאמץ הרב שהפעיל בכל הצלפה עד פציעת העור או הבשר, שנותר אדום וחשוף על אף שהתמונות צולמו רק למחרת".
בעניין העונש, אמרה השופטת: "לשיקול ההלימה יש לתת משקל בכורה על מנת לגמול לנאשם על מעשיו, להגן על הציבור, בפרט ציבור הנשים ולהרתיע את הנאשם מביצוע עבירות דומות".  
השופטת גזרה על האיש מאסר לתקופה של 25 חודשים ועוד הפעלת מאסר על תנאי לריצוי 5 חודשים. סה"כ הוא ירצה 30 חודשי מאסר. בנוסף, הוא קיבל  שני מאסרים על תנאי ונדרש לחתימה על התחייבות כספית בסך 5,000 ש" במידה ויעבור עבירת אלימות תוך שלוש שנים מיום שחרורו.
ת"פ: 16715-12-20 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש