צפו: בנימין נתניהו קורא לתושבי אילת - ''הצביעו עבור גבי קדוש''

מאת: ● 21/7/2021 13:01 ● ערב ערב 3026
רה''מ לשעבר בנימין נתניהו הודיע חגיגית ופומבית על תמיכתו בגבי קדוש, רה''ע אילת לשעבר, לראשות העיר אילת ● בסרטון ששחררו מלשכת נתניהו והוצג בכנס השקת הקמפיין של מטה הבחירות של גבי קדוש, נראה נתניהו שופע מחמאות לגבי, מספר על עבודתם יחד והיכרותם רבת השנים, ומדגיש שגבי היה ראש עיר מצויין והמועמד הכי טוב לאילת, ושהוא וכל הליכוד מאחוריו עד לניצחון! (תעמולה)
יו

 

גבי קדוש הגיב לסרטון המפרגן ואמר "אני מודה לראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, על התמיכה הבלתי מסויגת במועמדות שלי לראשות העיר אילת. גם נתניהו יודע ומבין שאילת צריכה עכשיו שינוי, סדר ומנהל תקין, ראש עיר עם ניסיון ויכולת מוכחת. הרוח הגבית של נתניהו והליכוד לא מובנת מאליה, וביחד עם החיבוק והתמיכה שאני מקבל מתושבי העיר, אני בטוח שביחד נוכל להביא עתיד טוב לאילת!"
 

הקרב הגדול על אילת : הליכוד נגד תקווה חדשה

המרוץ לראשות העיר אילת, בין רה"ע לשעבר גבי קדוש, לבין מ"מ רה"ע הנוכחי, אלי לנקרי 
הוא בעצם קרב גלדיאטורים בין בנימין נתניהו לבין מי שנטש את הליכוד והקים את מפלגת תקווה חדשה, גדעון סער.

הבחירות לראשות העיר אילת בעיצומן, ומסתמן קרב קשה וצמוד בין רה"ע אילת לשעבר, גבי קדוש, לבין מ"מ רה"ע אילת הנוכחי, אלי לנקרי.
אולם, מסתבר שזה לא רק קרב איתנים ראש בראש, כי עם קרב בעל משמעות פוליטית ארצית, לא פחות.
מ"מ רה"ע אילת, אלי לנקרי, שהגיע לתפקיד רק בעקבות כניסתו לכנסת של רה"ע אילת לשעבר מאיר יצחק הלוי, שנכנס למשכן בעקבות החוק הנורבגי, נתמך למעשה ע"י מפלגת תקווה חדשה של גדעון סער, וע"י קבוצה של פורשי ליכוד, שנטשו את המפלגה, את ראשה ואת ערכיה.
מאידך, רה"ע אילת לשעבר גבי קדוש, שהיה גם יועצו של רה"מ לשעבר בנימין נתניהו, נתמך ע"י ביבי וכן ע"י כל קבוצות הליכוד באילת, וע"י ליכודניקים ותיקים, שורשיים ונאמנים לתנועה.
בכך, נפתח מאבק ער ומעניין על אילת, בין אנשי הליכוד לאנשי תקווה חדשה, כאשר רה"מ בנימין נתניהו כבר הצהיר שהוא מגבה ותומך לחלוטין ובמאה אחוז את גבי קדוש, ואילו גדעון סער עוזר לאלי לנקרי.

לדברי גבי קדוש "זה לא סוד שיש לי קשרים מצויינים עם רה"מ לשעבר בנימין נתניהו, גם אישיים וגם מקצועיים, ומבחינתי מדובר בכבוד לקבל את תמיכתו ועזרתו. נתניהו תמיד היה ידיד אמת של העיר אילת, ואני בטוח שהוא עוד יחזור, בדיוק כמוני, ונוכל לשתף פעולה לטובת העיר אילת, פריחתה ושגשוגה. אני בהחלט שמח לראות במטה את עשרות המתנדבים אנשי הליכוד הוותיקים, ובטוח שבעזרתם ובתמיכת אלפים מתושבי אילת, בעזרת ה', נעשה ונצליח."

מטה הבחירות של גבי קדוש אופטימי לא פחות, וגם שם מזהים את הסחף של אנשי המחנה הלאומי לכיוונם. לדברי בכירים במטה "מעשהו של גדעון סער, שפיצל ונטש את הליכוד וגרם לכך שתעלה ממשלת שמאל מסוכנת, לה הוא שותף, גרם לכעס ומירמור אצל רוב החברים. רק מעטים נשארו נאמנים לו, רוב הליכודניקים האמיתיים והשורשיים איתנו ובעדנו, עוזרים, תומכים ומתנדבים במטה, ואנחנו מודים להם על כך. רק יחד, בשיתוף פעולה ובאהבה - ננצח!" 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת