נעצר חשוד בהריגת החתול באילת על ידי כלב פיטבול

מאת: ניר אמיתי ● 3/5/2021 09:53 ● ערב ערב 3015
בעקבות הפרסום הראשון מיום חמישי האחרון, באתר 'יום יום באילת', ולאחר שכתובת מקום האירוע הועברה למשטרת אילת, על ידי עמותת נוח לטיפול בבעלי חיים ● עצרה זו חשוד כבעליו של כלב הפיטבול שתועד על ידי אחת השכנות שחזו במעשה המחריד● החשוד שוחרר בתנאים מגבילים
נעצר חשוד בהריגת החתול באילת על ידי כלב פיטבול

 

תיעוד התקיפה האכזרית

הצילום מהרשתות החברתיות לפי סעיף 27 (א) לחוק זכויות יוצרים

מדובר באירוע מזעזע שהתרחש באילת ביום חמישי שעבר, בו תושב אילת בשנות ה-20 תועד על ידי שכנה כשהוא משסה באכזריות את הכלב שלו, מסוג פיטבול, בחתול רחוב. החשוד נמלט מהזירה טרם הגעת אנשי המשטרה. במרפאה הוטרינרית אליה פונה החתול ניסו להציל את חייו, אך ללא הצלחה.

אלה אבין, מנכ"לית עמותת "נח" (התאחדות ישראלית של ארגונים להגנת בעלי חיים), שפנתה למשטרת אילת בבקשה לאתר את החשוד במעשה ולהעמידו לדין אמרה: "הגיע הזמין להחמיר בעונשים של אזרחים המתעללים בבעלי חיים. אסור לאנשים כאלה להסתובב חופשי ברחובות. הם מסכנים חיי בעלי חיים ויכולים גם לפגוע בבני אדם. מקומם של אנשים כאלה מאחורי סורג ובריח".

במשטרת אילת פתחו בחקירה לאחר שקיבלו את הסרטונים מהאירוע, כאשר ביום שישי האחרון, המשטרה עצרה חשוד במעשה.  האיש מכחיש את כל קשר לאירוע. לאחר שנחקר, שוחרר החשוד בתנאים מגבילים.

בעמותת נח מבקשים מכל מי ששמזהה את הכלב, או את בעליו, ליצור קשר עם המשטרה על מנת לסייע בפענוח המקרה המזעזע.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש