מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 22/3/2024 03:38 ● ערב ערב 3164
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

 

יין טוב וחברה טובה
איזה בוקר מושלם העבירו אורי שחר הבעלים של יקב הים האדום עם אליק טל ואבי כראל ביקב. יין טוב וחברה טובה עושים את הכל. פגשנו במקום גם את אייל והכלב דיזל. צילום: חיים דויד 
מירוץ אחד ונועה קירל אחת
בהמשך למרוץ הלילה של אילת, אחרי שרצו במקצים השונים, החל מילדים עד הגיל השלישי, התקיימה הופעה של נועה קירל, וכולם שרו ורקדו. צילום: איילת יוסף
לוקחים את ישראל בידיים
תנועת ההמונים האזרחית 'הרבעון הרביעי' הגיעה לאילת השבוע למפגש הכרות עם תושבי העיר. הארגון שחרט על דגלו את המוטו "לוקחים את ישראל בידיים" מאמין, כי מתוך האסון הגדול שחווינו, קרה דבר מדהים: הרוח הישראלית התעוררה וכעת הם מבקשים לרתום את אותה הרוח ולעבור אל השלב הבא ולעצב את ישראל של אחרי המלחמה, טובה יותר, חזקה יותר ומלוכדת יותר. בכדי להעביר את המסר, עורכים נציגי הארגון כנסים ברחבי הארץ ובמסגרת מסעם לאורכה ולרוחבה של הארץ, הם הדרימו גם עד אילת, שלא ביישה את הפירמה. עשרות תושבים הגיעו לשמוע את מצע הארגון שמבוסס כולו על הרעיון של מדינה יהודית ודמוקרטית המיטיבה עם כל אזרחיה. 
לאור הצלחת הכנס ומספר רב של משתתפים שהחליטו להצטרף לתנועה הוקמה קבוצת פעילים של התנועה באילת ובערבה. קבוצת הפעילים תאפשר מקום ליזמות מקומיות ברוח התנועה בעיר, קיום מפגשי חשיבה ויצירת הזדמנויות לפעול יחד למען עתיד טוב יותר במרחב הציבורי. 
פאנקו חגגו יום הולדת 5  
החגיגה הייתה גדולה וכללה טעימות ומבצעים מיוחדים, ואנו מאחלים להם המון מזל טוב ולעוד הרבה שנים. בתמונה: יוגב מנהל הסניף. עכשיו רגע לפני פורים, כדאי להגיע ולקנות, כי יין משמח לבב אנוש. אז נפגשים בבורסקאי 26 אזור התעשייה? 
 תמיד אותו חלום בשם מרי לו
לאמיר מיאכט בוט-יק היה חלום לארח על ספינתו ה"מרי לו", את צוות המחזמר הנודע על פי שיריו של צביקה פיק המאסטרו ז"ל, שהותיר אחריו כל כך הרבה נכסי מאן ברזל. לשמחתו, הגיע בשבוע שעבר לאילת צוות המחזמר, שהופיע במסגרת חגיגות 75 לעיר אילת. היתה זו הזדמנות חד פעמית להפגיש את צוות המחזמר על סיפונה של היאכטה הנושאת את שם השיר המפורסם, שהפכה לשעה קלה לזירת ריקודים ומוסיקה נהדרת. תשאלו את אקי אבני, כוכב ההצגה, שנהנה מכל רגע בשמש האילתית.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו במייל או בווטסאפ


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש