''מה זה, אני לא מאמין'': תיעוד בלעדי של עב''ם בשמי אילת

מאת: רותם נועם ● 8/9/2023 10:48 ● ערב ערב 3136
תושב אילת, חיים שושן, ששב אמש מעבודתו בשעה שלוש לפנות בוקר, נדהם לראות ממרפסת ביתו אור שנבע מעצם שמיימי שטס בגובה רב וביצע תימרונים ששום כלי אווירי מוכר לא יודע כיצד לבצע ●''זה לא יכול היה להיות פנס או רחפן, הוא טס בגובה רב מזה שמטוסים טסים ושינה נפחים וצבעים לאורך שעה ארוכה'' ● צה''ל: ''לא מכירים אירוע חריג”
זה מטוס? זה ציפור? זה סופרמן!! עב''ם באילת (אילוסטרציה)
תגיות:

 

חיים שושן, תושב אילת, תעד בלילה שבין שלישי לרביעי השבוע, תופעה בלתי מוסברת לדבריו, הנחזית כעב"ם בשמי אילת. שושן שיפר ל'ערב ערב': "חזרתי בשעה שלוש לפנות בוקר מעבודתי במשמרת לילה. כשיצאתי למרפסת הדירה, נדהמתי לראות אור גדול שמאיר בחשכת הלילה. ניכר היה שמדובר באור שיוצא מעצם מלאכותי. הוא ריחף בשמיים, בתחילה במקום אחד, אך בהמשך הוא זז ממקום למקום במהירות גדולה מאוד, לא כזו שניתן לשייך לכלי אווירי מוכר. זה נמשך כשעה וחצי מרבע לארבע ועד כמעט שש בבוקר, תיעדתי את העצם בסרטונים רבים, הוא הפך מעיגול קטן לגדול, בתחילה הוא היה בצבע כחול אבל בהמשך הוא שינה צורות והסתובב בצבעים ואז תוך מיליונית שניה הוא היה בקצה השני של השמיים|". 
כשאני שואל את שושן, האם לא ייתכן כי חזה בפרוג'קטור או לייזר שהאיר לשמיים, או רחפן, הוא שולל את האפשרות

 


 מכל וכל: "הסרטון צולם מתשע זום באייפון. זה לא מרחק שפנס לא מגיע אליו וזה גם לא גובה שרחפן מטפס אליו. זה גם לא נראה כמו אורות ממסיבה או משהו בדומה שמשוגר מהאדמה, אם היה טס בשמיים באותה עת מטוס הוא לא היה נקלט בכזו עוצמה במצלמה כמו הכדור הזה". 

'ערב ערב' פנה לדובר צה"ל על מנת לברר מולו האם נקלטה בחיל האוויר פעילות אווירית חריגה בלילה שבין שלישי לרביעי. מצה"ל נמסר בתגובה, כי "לא מכירים משהו חריג".

 

 

 

 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת