תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● צילום: צילה שיר-אל ● 16/8/2023 17:42 ● ערב ערב 3133
טיפ לילידי מזל השבוע - הכוכב מרקורי שאחראי על הבנות החיים נמצא בבית הכספים שלכם ולכן זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם בנוגע לבדיקת המאזן הכלכלי שלכם.
תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

בית היצירה שלכם מופעל בצורה מאוד אינטנסיבית ולכן נראה שלמרות הקשיים הנוכחיים שלכם, זה הזמן לפעול במלוא המרץ בכל הנוגע ליישום תוכניותיכם המקצועיות שיכולות להביא את התחביבים שלכם לרמה גבוהה של עשייה. השקיעו בעבודה שלכם, כיוון שנראה שאתם ראויים לתגמול ולהערכה שמגיעה עבורכם בצורה חד משמעית, אך לא תמיד אתם זוכים לכך.   


 

שור

 

נושאי התקשורת במשפחה בשבוע הקרוב יהיו מאוד אינטנסיביים עבורכם ויעמידו אתכם במצבים שבהם לא תהיו בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון ובהחלט ייתכן שתהיו חסרי מנוחה ברמה שיכולה לגרום לכם לחוסר סבלנות עם אנשים קרובים לכם. השתדלו להיות קצת יותר מחוץ לבית ולעסוק בדברים שעושים לכם טוב על הנשמה כדי להתרחק ממקום שמקשה עליכם.


 

תאומים

 

אתם עסוקים מאוד עם הסביבה הקרובה שלכם כיוון שיש לכם צורך לרצות את החברים כדי שתשאירו את הרושם הטוב שאתם רוצים ליצור על ידי יחסים הוגנים עם הסביבה. נראה שלא כולם במעגל הראשון בחייכם שלמים עם העשייה שלכם ועובדה זו יוצרת עבורכם פעמים רבות קונפליקט משמעותי, כיצד להמשיך ולהתנהג בסביבה החשובה לכם והיא המשפחה.


 

סרטן

 

מבחינה כלכלית אתם נמצאים עכשיו בתקופה שהיא מאוד משמעותית עבורכם כיוון שאתם צפויים לשינויים שלא אתם יזמתם אלא נגררתם אליהם. כוכב וונוס שאחראי על הכספים נמצא אצלכם בנסיגה במקום שמשפיע מאוד על המצב הכלכלי שלכם. נסו לא לדחוק בדברים שאינכם יכולים לשלוט בהם, אלא הישארו קשובים לצרכים של עצמכם לפני שאתם נוקטים בפעולה כלשהי.


 

אריה

 

אתם נמצאים בתקופה מאוד רגישה בגלל השפעתו של כוכב המוכר בשמו אוראנוס ובעיקר על מי שנולד במחצית השנייה של המזל. כוכב זה דורש מכם לחולל שינויים שלא תמיד אתם שלמים איתם ולכן עובדה זו לא מוסיפה לכם שקט נפשי שכל כך נחוץ לכם. מאחר וגם כוכב שאחראי על יחסים בין אישיים בנסיגה במזל שלכם זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם לא לנסות לקחת את המושכות לידיכם.


 

בתולה

 

כוכבים משמעותיים מבקרים אתכם בשבוע הזה ולמעשה כך גם במהלך כל החודש הקרוב. כוכבים אלה הינם מרס כוכב העשייה שמבקר במזל שלכם ומפעיל אתכם וכך גם וונוס מלכת היחסים שנמצאת בנסיגה בבית תת המודע שלכם ולכן קשה לה להביע עצמה בשלב זה, הכי נכון בשלב הזה להמשיך ולשמור את רגשותיכם לעצמכם ולא לשתף אותם עם הזולת.   


 

מאזניים

 

זוהי תקופה שבה אתם מרגישים דואליות בחיים האישיים שלכם . מצד אחד, אתם פורחים מבחינה חברתית ומנגד יש לכם רצון עז להתרחק ולהיות בתוך עצמכם. הצורך הזה בהתכנסות פנימה נכון עבורכם בתקופה זו כיוון שאתם חשים עייפות וכובד לאחר תקופה ארוכה שבה הוצאתם הרבה אנרגיה, שמסתבר שלא תמיד שירתה אתכם. מצאו זמן לנוח.


 

עקרב

 

תחומי הקריירה בחייכם מאוד משמעותיים, כיוון שכוכב המשפיע על יחסים  נמצא החודש בנסיגה בבית הקריירה שלכם ולכן חשוב מאוד שתראו את יכולותיכם המקצועיות ולהראות עד כמה אתם יכולים להצליח. חשוב שתבואו ברעיונות חדשים ומקוריים על מנת שתוכלו להוכיח שלא בחרו בכם לחינם ויש לכם את הנחישות והדרייב הנכון, על מנת להצליח.


 

קשת

 

אתם עוברים תקופה שהיא קשה עבורכם במידה מסוימת כיוון שאתם נתקלים בהרבה תחומים שעליכם לטפל בהם ומשתדלים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. העומס גורם לכם להיות עייפים מאוד וחבל שאתם לא יודעים להרפות בגלל הצורך שלכם להיות בשליטה. כדאי שתהיו מתואמים בכל התחומים בחייכם, בהם אתם חייבים ללמוד להרפות ובעיקר בתחום המשפחתי.


 

גדי

 

אתם עוברים תקופה משמעותית ומעצבת בחייכם שגורמת לכם לעשות שינויים במחשבותיכם, בעיקר חשבונות נפש ביחס לאייך אתם רוצים להמשיך את חייכם. האם לעשות שינויים של יעדים, קריירה ...ולעיתים אפילו קשה לכם להירדם בלילה מרוב מחשבות. נראה שאתם מאוד עסוקים עם כספים של אחרים שמגיעים אליכם, אך לא נראה שאתם מרגישים מסופקים מכך.  


 

דלי

 

אתם נמצאים לאחר חצי השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן נראה שזוהי תקופה מאוד משמעותית שבה אתם עושים חשבונות נפש רבים לגבי ההתנהלות שלכם בחיים ובעיקר ההתנהלות הכספית. בהיבט הזוגי נראה שאתם נמצאים בהתלבטויות משמעותיות שגוזלות מכם אנרגיה ולכן קחו לכם את הזמן להפסקה, על מנת להחליט נכון ברגעים המשמעותיים של החיים.


 

דגים

 

אתם עובדים קשה מאוד בגלל מעבר כוכב סטורן במזל שלכם שמביא לקיחת אחריות ואף עיכובים ונראה שעדיין אתם לא מרוצים מההתנהלות של חייכם כיוון שהעבודה הסיזיפית שאתם עושים, נועדה על מנת לרצות את האחרים ולהוכיח לכולם שאתם מצוינים למרות שלא תמיד אתם חושבים כך ביחס לעצמכם. גם במישור האישי אתם נמצאים על פרשת דרכים והתלבטויות.    


 

נייד: 2248626- 052

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש