פרץ עם מפתח מאסטר לחדר האורחת בעת שהתקלחה

מאת: רותם נועם ● 20/1/2023 05:41 ● ערב ערב 3103
ביהמ''ש השלום באילת גזר לאחרונה (9.1) 17 חודשי מאסר הכוללים הפעלת מאסר על תנאי וכן עונשים נלווים, על אדם שהורשע בפריצה למלון אברהם הוסטל באילת, בעת ששתי תיירות מאוסטרליה שהו בו
פרץ עם מפתח מאסטר לחדר  האורחת בעת שהתקלחה
גנב את מפתח המאסטר מארונית בחדר העובדים של המלון ● צילום: יח

מגזר הדין עולה כי בחודש מאי 22 נכנס בשעות הבוקר הנאשם למלון וניגש אל מתחם מלתחות העובדים ונטל מתוך ארונית של אחד העובדים מפתח אלקטרוני המסוגל לפתוח את כל חדרי המלון. בחלוף מספר שעות נכנס העובד שוב למלון בשעות הלילה המאוחרות ותר ברחבי המסדרונות כשבידו מפתחות אלקטרונים לחדרי המלון ובהם מפתח המאסטר. הוא פרץ לחדרה של תיירת מאוסטרליה, אשר באותה עת התקלחה, בזמן שתיירת נוספת ישנה במיטתה. מתסקיר המבחן עלה כי המדובר בתושב מזרח ירושלים בן 26 מרקע קשה. בקבלו את הסדר הטעון אליו הגיעו הצדדים, פסק השופט שי ברגר כי "אדם שפלשו לביתו/חדרו בבית מלון חש כי פרטיותו נפגעה על ידי אותם זרים, אשר נכנסו למבצרו המוגן, חיטטו בחפציו, ופגעו בתחושת הביטחון שאמור אותו אדם לחוש, בין קירות ביתו, וכאמור בהתאמות הנדרשות הדברים יפים גם ביחס לחדר בבית מלון בו שוהה אדם כאורח".
עוד ציין השופט: "את התעוזה הרבה שהפגין הנאשם בביצוע העבירות, בכך שנכנס לחדרה של המתלוננת, בזמן שהיא וחברתה שהו באותה העת בחדר. כמו כן, יש לקחת בחשבון את הסיבה  לביצוע העבירות, שהיא ככל הנראה השגת רווח כלכלי קל ומהיר. בנוסף, יש לתת את הדעת לנזק  שנגרם כתוצאה מביצוע העבירות, המתבטא בעוגמת הנפש, אבדן הרגשת הביטחון ומפח הנפש  שלבטח ליוו את קורבנותיו של הנאשם".
בסופו של דבר בחר השופט למקם את גזר הדין באמצעו של מתחם הענישה המקובל במקרים דומים וגזר על הנאשם 16 חודשי מאסר בתוספת הפעלת מאסר על תנאי של חודשיים, ממנו חודש אחד ירוצה במצטבר וכן הטיל עליו התחייבויות בגובה 5,000 שקל ו-3,000 לצד שני מאסרים על תנאי.
53244-06-22


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש