השכנים כבר בני 60

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 13/1/2023 09:08 ● ערב ערב 3102
במופע בו לקחו חלק כל תושבי קיבוץ אילות, חגגו לאחרונה השכנים מעבר לכביש את יום הולדתם ה-60 ● לרגל החגיגה הפכו כל התושבים לאנשי קרקס ובעלי חיים והשמחה הייתה גדולה
השכנים כבר בני 60
''אנחנו הרי לא קרקסנים מלידה'’ ● צילום: אמנון דן

וגם זה קורה אצל השכנים בקיבוץ אילות- חגיגות יום הולדת 60. הקיבוץ השכן שמונה כיום כ-350 תושבים, כולל ילדים, חתולים וכלבים, ציין במהלך החודשים החודשים האחרונים את חגיגות ה-60 להקמת הקיבוץ בשורה של אירועים ופעילויות שהגיעו לשיאם לאחרונה באירוע יום ההולדת המרכזי והגדול. רגע השיא כלל מופע קהילתי גדול בדמות קרקס, בו לקחו חלק כל תושבי הקיבוץ. קרוב לשנה התקיימו בקיבוץ ההכנות לקראת המופע הגדול, מה שהצריך התארגנות עם תחפושות ואימונים על החומר המוצג. במהלך ההצגה הפכו כל תושבי קיבוץ אילות לחברי קרקס, כל קבוצה והמאייפנים שלה- היו בעלי חיים, היו אקרובטים, ליצנים, אנשי טיסו, הולה הופ ועוד, כשאת כל אלו היה על חברי הקיבוץ ללמוד מבעוד מועד. 

 

צילום: אמנון דן


תהלוכת האירוע עברה מדשא אחד של הקיבוץ לדשא השני כשעל ההפקה איילת מסמר עם אנשי מקצוע שהדריכו את תושבי הקיבוץ והכניסו אותם לעניינים. "אנחנו הרי לא קרקסנים מלידה", מספרת השבוע בחיוך עינב נלסון, רכזת התקבות של הקיבוץ, "ועדיין הצגנו אקרובלאנס של הורים וילדים, להטוטנים ושלל מייצגים שהצריכו מהמשתתפים חודשים של אימונים ולמידה". נורית גורן, מנהלת הקהילה כתבה את המופע ועינב עצמה ניצחה על ההפקה. קודם למופע המרכזי התקיימה בקיבוץ חזרה גנרלית פתוחה אליה הוזמנו צופים מחוץ לקיבוץ שהחוו דעה. כמה ימים לאחר מכן התקיים האירוע הגדול שהיה סגור לחברי הקיבוץ עצמם שגם הופיעו וגם היו הקהל של עצמם. חגיגות יום ההולדת לאילות התחילו בצעדה של כל החברים לרחבת אום רשרש באילת, שם ברך את השכנים בחום ראש עיריית אילת אלי לנקרי ובהמשך חזרו כולם לקיבוץ וקיימו את ההצגה הגדולה.

 

צילום: אמנון דן


אגב, אם תהיתם מהיכן התחפושות והתלבושות, עינב מספרת כי במהלך השנה הם התארגנו על רכישות מ'עלי אקספרס', מנסים להקדים ככל שאפשר על מנת שכל התחפושות יגיעו בזמן. "הכל הגיע", היא צוחקת, "למעט חבילה אחת שהגיעה ימים אחדים לאחר האירוע". לנושא התלבושות, התוספות והשינויים הנדרשים התגייסה חברת קיבוץ וותיקה שהשלימה ותפרה על פי הצורך. ראש המועצה דר' חנן גינת ברך את החוגגים וכולם סיכמו שהיה טוב וטוב שהיה.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש