כתבי אישום בפרשת החטיפה מאילת

מאת: דוברות המשטרה ● צילום: דוברות המשטרה ● 8/1/2023 17:05 ● ערב ערב 3101
הצהרת תובע הוגשה נגד 5 חשודים המעורבים בחטיפה של אדם ואיומים על חייו ● כל הפרטים
תיעוד ממצלמת הקסדה של שוטר מיחידת יואב ממהלך המרדף
תגיות:

משטרת מרחב אילת פתחה לפני כחודש בחקירה בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה, אודות חטיפת גבר תושב מזרח ירושלים בידי מספר חשודים על רקע סכסוך כספי ביניהם.

בתאריך 12.12.22 עם קבלת הדיווח החל מאמץ חקירתי ומודיעיני, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים ויחידות מיוחדות במטרה לאתר את החטוף במהירות האפשרית ולסיים את האירוע ללא נפגעים. 

כאמור, במסגרת הפעילות ובשילוב זרועות של כוחות משטרה מיחידת יואב ותחנת ערוער, הצליחו השוטרים לאתר את הרכב בו הוחזק הקורבן באזור אבו תלול שבגנב.
 
עם איתורו של הרכב המדובר ורכב נוסף שהיה מעורב, הוקמו מחסומים ובוצע מרדף במהלכו ניגחו החשודים ניידת משטרה וגרמו לפציעה קלה של שני שוטרים (הופנו לקבלת טיפול רפואי). היערכות מקצועית הביאה לעצירה של שני כלי הרכב החשודים בשטח עפר באזור הפזורה הבדואית, כאשר רכב אחד התהפך (ללא נפגעים) והרכב השני נעצר. במהלך המעצר חולץ החטוף שהיה חבול ונעצרו 5 חשודים במעורבות בחשד לחטיפה.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת, השבוע הוגשה הצהרת תובע ומחר בכוונת פרקליטות מחוז דרום, להגיש נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

מחקירת האירוע עולה כי החטוף הוחזק מספר שעות במטרה לדרוש כופר בעקבות חוב כספי של בן משפחתו ועל רקע פעילות פלילית בה מעורבים החשודים.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש