אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 16/9/2022 06:42 ● ערב ערב 3086
טיפ לילידי השבוע -הכוכב מרקורי המביא איתו נושאי תקשורת נמצא החודש בבית הכספים שלכם ובנסיגה ולכן חשוב כפל כפליים להיות זהירים בכל הנוגע להתנהלות הכספית שלכם.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

בשבוע הקרוב יש לכם יכולת לבלוט במקום העבודה וזאת בגלל הימצאות שני כוכבים משמעותיים במקום זה , השמש ולידו הכוכב וונוס המביאים יחד, צורך בחברות משמעותית ביניכם לבין האנשים הסמוכים אליכם . זוהי תקופה שבה תאלצו להתמודד עם נושאים נוספים בתחומי העבודה ונראה שתידרשו להתנהל באופן שגם אתם לא תמיד תהיו שלמים עם עובדה זו.  


 

שור

 

הכוכב מארס המביא איתו שפע של עשייה נמצא אצלכם בבית הכספים באופן שאתם יכולים לעשות כסף מהשקעות ועבודה קשה שאתם משקיעים. ייתכן שמרוב  התלהבות תהיו קצרי רוח מהרגיל ולעיתים אף תגיבו בצורה לא נעימה במידה ותרגישו שדוחקים אתכם לפינה. הרשו לעצמכם לקיים שיחות שיעזרו לכם להביע ואז גם לקבל מה שמגיע לכם, ברוח טובה ונינוחה.


 

תאומים

 

הכוכב נפטון שמביא איתו חוסר וודאות נמצא בבית הקריירה שלכם ומביא לכם תקופה שבה תחום זה לוט במקצת בערפל. יש לכם תוכניות שעדיין אינכם מצליחים לממש,  כיוון שעדיין לא סגרתם את כל הקצוות עם האנשים שיכולים להשפיע על מטרותיכם. מאחר ואתם נמצאים בתקופת ביניים בחייכם, זהו בדיוק הזמן לחשוב קצת יותר לעומק, מה מתאים לכם לעשות.


 

סרטן

 

בסביבת המגורים שלכם צפויים שינויים שלא תכננתם מראש ולמרות שקשה לכם עם עובדה זו, הרי שבסופו של דבר תאלצו להתיישר עם הנסיבות הקיימות.  מומלץ לכם להשתמש בכל האמצעים שעומדים לרשותכם על מנת לגרום לאחרים לפעול איתכם בתמימות דעים לגבי כל הנושאים שבהם אתם שואפים לעשות שינוי. אל תחששו, כיוון שאתם מספיק חזקים להתמודד עם כל דבר.  


 

אריה

 

כוכבים רבים שמביאים איתם שגשוג מבקרים אצלכם בבית הכספים ולכן יש לכם עדיין הזדמנות להתחלות חדשות בנושא זה, במידה ואתם עדיין מתלבטים מה לעשות ואם כדאי לשנות. ייתכן ותבינו שכדי להצליח בחיים מבחינה כלכלית, אתם צריכים להיות קשובים לכל הצרכים הסביבתיים ולהבין את כל הנסיבות בראייה מרחבית וגם עם תוכניות חלופיות , כך שלא יהיה לכם מה להפסיד.


 

בתולה

 

אתם יכולים ליהנות לגמרי מכל תוכניותיכם במיוחד בגלל העובדה שכוכבים טובים ומפרגנים כמו השמש בשמיים וגם וונוס הכוכב המשפיע על מערכות יחסים, מבקרים הפעם במזל שלכם. מאחר וגם כוכב התקשורת מרקורי שהוא גם הכוכב שלכם , נמצא בנסיגה בבית הכספים , היזהרו מתהליכים של לקיחת אחריות והחלטות וחכו עד לאחר סיום הנסיגה .


 

מאזניים

 

בחודש הקרוב תהיו עסוקים עם ענייני תת מודע כיוון שנושאים רבים עדיין לא פתורים אצלכם בתחום זה. על פניו ולמראית עין, אתם משדרים שהכול בסדר ואולם כל מי שקרוב אליכם יודע ורואה מה המחיר שאתם משלמים עבור ניסיון ליצור תדמית זו.  בני המשפחה הקרובים לכם , מאוד זקוקים לכם ולעידוד שלכם וחשוב שתשקיעו בהם זמן איכות.


 

עקרב

 

הכוכב וונוס שמביא יכולת טובה ליחסים בין אישיים, נמצא אצלכם במקום המקושר עם התפיסה החברתית שלכם ולכן נראה שיהיו אצלכם אנשים במרחב האישי, שיבואו אליכם בבקשות לחברויות חדשות. גם החיים יהיו כאלה שידרשו מכם זמן על מנת לעזור ולטפח מי שזקוק לכם ברמה החברתית על מנת למנף אותם קדימה. זוהי תקופה קצרה של חלון הזדמנויות לבנייה אישית וחברתית.


 

קשת

 

בחודש האחרון היה לכם קשה במיוחד ועדיין ממשיך להיות לכם קשה בגלל העובדה שאתם מתמודדים עם תחומי חיים שעד היום לא טיפלתם בהם והאירועים בחיים גורמים לכך שהנה עכשיו אתם נאלצים ומוכנים לקחת אחריות על דברים. נושאי קריירה  ממשיכים להיות אקוטיים ולכן חשוב שתשתפו פעולה גם עם אנשים שלא תמיד הוכיחו עצמם כטובים עבורכם.  


 

גדי

 

כוכב התקשורת מרקורי נמצא במקום המקושר עם העולם הגדול ומבצע שם בנסיגה עבורכם את השפעת הכוכב.  אתם אנשים שמאוד חשוב לכם להיות יעילים בתחומכם ולכן זה בדיוק הזמן לנסוע מעבר לים לנסיעה שתוכל לשדרג אתכם מקצועית . מהלך זה חשוב כיוון שהאמינות שלכם מאוד משמעותית בעיניכם ואתם נאמנים לכל מוצא פיכם. נצלו חופשה זו גם להנאה וצבירת אנרגיה.


 

דלי

 

כוכבים רבים כמו השמש בשמיים וונוס כוכב היחסים הבין אישיים נמצאים אצלכם במקום המקושר עם צורך והעדפה של חברות אמת על פני יחסים על בסיס פיזי. הצורך שלכם להבין דברים לעומק גורמים לכם להיכנס לשריון הפנימי שלכם ולהיות יותר בתוך עצמכם. ייתכן ואתם מרגישים שמשהו עובר עליכם , אך אינכם יודעים להגדירו. חכו לסיום הנסיגה !


 

דגים

 

השמש והכוכבים האחראים על יחסים בין אישיים נמצאים כולם אצלכם במקום המקושר עם השותפויות של חייכם ואתם אכן נמצאים בקונפליקט שבין עצמכם לבין הצורך לשתף פעולה על מנת להצליח בחיים. מומלץ וחשוב לכם להבין את המניעים הפנימיים שלכם בכל הקשור למערכות יחסים , כדי שתוכלו להמשיך ולתפקד בהם בצורה נעימה.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש