מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 26/11/2021 09:26 ● ערב ערב 3044
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

 בא בברית אברהם
מזל טוב לשרי ודוד אדרעי, שערכו ברית מילה לבנם בטקס רב רושם על ידי הרב רותם בבית המשפחה. את עבודתו של דוד אתם מכירים בשעה שאתם מדפדפים בעמודים אלו, שכן דוד משמש כאיש המחשבים של 'ערב ערב' מזה שנים ארוכות, רעייתו שריי היא גננת מהאהובות באילת. לרך הנולד קראו יותם, והוא מתווסף לשני אחיו ואחותו, ששמחו מאוד על הצטרפותו לקן המשפחתי.
נתינה מהלב
צוות 3 התגייס לטובת קשישים ועריריים ודאג ל- 100 ארוחות כולל שתיה לחם וסלטים. יישר כח. 
 המורה של המדינה תרמה את הפרס לטובת התמודדות עם אלימות
עליא ואדי קדאח, מורה ומחנכת בבית ספר התיכון ע"ש 'גולדווטר', זכתה בתואר "המורה של המדינה" לשנת 2021, אחת משש בכל הארץ. את הפרס על סך 15,000 ₪ תרמה עליא למרכז 'מצמיחים' – עמותה הפועלת להפחתת אלימות בבתי הספר על ידי הכשרת מורים, סדנאות לתלמידים, הרצאות להורים ועוד. התכנית פועלת גם באילת. ראש העירייה – אלי לנקרי וחברי מועצת העיר הודו לעליא על הצטיינותה והביעו הערכה רבה על פועלה לטובת מיגור האלימות. 
מוקירים ומצדיעים - יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה 
גם העיר אילת לקחה חלק בהארה הלאומית כאות הוקרה והצדעה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה, במסגרתו הואר בניין העירייה בירוק. יום ההוקרה מסמל את חשיבות הקשר בין המדינה וצה"ל לנפגעים והוקרת פועלם של החיילים, שנפצעו במהלך שירותם הצבאי. ראש העירייה – אלי לנקרי: "כולנו מוקירים את פועלכם ומודים לכם מעומק הלב על ההקרבה היומיומית, המסירות ותעצומות הנפש". 
 מיס יוניברס באילת
לקראת אירוח תחרות מיס יוניברס הבינלאומית בחודש הבא (12.12.21) באילת, ביקרה בשבוע שעבר מיס יוניברס הנוכחית – אנדריאה מסה, בישראל וחתמה את ביקורה בעיר אילת. במהלך הביקור סיירה עם ראש העירייה – אלי לנקרי בפארק הצפרות, שטה במפרץ אילת, נסעה ברייזר במדבר, ניגבה חומוס וסיימה בארוחה טבעונית במסעדה מקומית. 
התרגשות שיא 
זה קרה באזור התעשייה במסעדת 'חומוסוף'. מיס יוניברס הגיעה לארץ ממקסיקו לראות את ההכנות לקראת הטקס שיתקיים באילת. ואם כבר ישראל, לקחו אותה לאכול חומוס. רונן בוחבוט, מנהל מזון ומשקאות מלון 'פרימה מיוזיק', מלונאי ידוע וצבעוני, נקרא להצטלם עם מיס יוניברס. 
טעים בסולטן
מאייר מ'שווארמה הסולטן' בקניון 'אייס מול' מפנק את לקוחותיו בשווארמת הודו ופרגית נדירה! אז למה אתה מחכים? לכו לטעום.  
ג'אז מקורי בשיא תפארתו
סופשבוע גדוש בהופעות ג'אז משובחות שנעו בין מלונות רשת 'ישרוטל', אם באולמות, בארים, מתחם ספורט ועוד ועוד, ג'אמים לתוך הלילה, כיתות אמן. משב רוח מרענן אחרי שנת קורונה, המתחמים גדשו אנשים מאושרים, ששמחים סוף סוף לטעום את המתוק מתוק הזה. שרנו, רקדנו והתרגשנו יחד עם האומנים. מחכים לשנה הבאה בשקיקה.
כתבה וצילמה: סימונה סולומון שאואט
חזקים בקפה 
הכירו את חנות הקפה החדשה באילת Desert&Sea coffee, בה תמצאו מגוון גדול של מכונות קפה לבית ולמשרד, קפסולות בטעמים ועוד. ואם בא לכם קפה איכותי אצל אלון קליסביץ על הבוקר - זה המקום (במרכז מור בחניה הגדולה).
אנשי יחידת הכלבנים של המכס הגיעו יחד עם הכלבים לפעילות חווייתית בבית הספר 'הרי אילת'
עובדי יחידת הכלבנים של המכס באילת ביצעו הדגמה של פעילות היחידה לתלמידי בית הספר 'הרי אילת' במסגרת פעילות של השיטור הקהילתי, בשת"פ וביוזמת משטרת ישראל באילת. הכלבנים הסבירו לתלמידים על עבודת הכלבים ותרומתה לסיכול הברחות סמים וכספים למדינת ישראל. הילדים צפו במספר הדגמות שהמחישו את יכולתם המבצעית ואף זכו להשתתף בהדגמות. עוד השתתפו בפעילות צוותים של השיטור הקהילתי, חבלנים, שיטור ימי וכיבוי אש שהסבירו לתלמידים על עבודתם. מפקד המרחב וצוות בית הספר הודו לעובדי היחידה ולשאר הצוותים על ההירתמות למשימה.

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש