אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 26/11/2021 08:58 ● ערב ערב 3044
טיפ לילידי השבוע - השבוע ייכנס מרקורי המזוהה עם תקשורת למזל שלכם וזו תהייה ההזדמנות שלכם להביע את תחושותיכם האמיתיות בנוגע לנושאים ששתקתם עליהם עד כה.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

זהו שבוע טוב לחיזוק היחסים הבין אישיים שלכם עם אנשים והממונים עליכם במסגרת העבודה, כיוון שהתרחקתם מהם בתקופה האחרונה. זה גם הזמן שלכם לבקר אנשים שגרים במקומות רחוקים על מנת לחדש יחסים. המשיכו להדק גם את הקשרים העסקיים שלכם, על מנת למנף את עצמכם למקומות שלדעתכם באמת מגיע לכם להיות והשתמשו לשם כך ביכולות הורבליות שלכם.


 

שור

 

הכוכב אוראנוס שנמצא במזל שלכם נותן לכם תחושות מאוד מתסכלות בנוגע למימוש עצמכם והבנתכם את האני הפנמי שלכם. אתם נמצאים בתקופה שבה אתם לא מתכוונים לחכות עד שיהיה לכם טוב יותר, אלא יוזמים עצמאות ויודעים שאתם צריכים לקחת אחריות על עצמכם על מנת לקדם את חייכם למקום שאתם רוצים לשהות בו. גייסו חברים קרובים, שיעזרו לכם בתוכניותיכם.


 

תאומים

 

אתם נהנים מתחושה  חדשה בעקבות העובדה שהשמש בשמיים יחד עם כוכב התקשורת מרקורי מעירים את בית הזוגיות שלכם וגורמים לכם להרגיש שהנה הזמן להפעיל את היכולות שלכם ואפילו תוכניות שהיו לכם כדי לגרום לשותפים לכם בחיים להצטרף ביחד איתכם למסע. אל תתנו לספקות שהיו לכם בשנים האחרונות להפריע לתכניותיכם.


 

סרטן

 

הכוכב וונוס שמביא איתו יחסים טובים ותחושת שפע נכנס אל בית הזוגיות והשותפויות שלכם, כך שיש לכם אפשרות לנהל חיים חדשים ועצמאיים ואפילו ליהנות מהפירות שתקבלו עבור השקעתכם בעבר. זה הזמן להגיע להידברות עם השותפים לכם בחיים ולהחליט כיצד אתם רוצים להמשיך את חייכם במובן האישי והמקצועי. זהו שבוע נעים שבו תחושו שאחרים מעוניינים לפנק אתכם.


 

אריה

 

נושאי זוגיות ושותפויות בחיים מאוד מטרידים אתכם , וכיון שכרגע ההוצאות גבוהות מההכנסות ונראה שאתם לא תמיד בשליטה על הנעשה. אתם חייבים לבדוק את המאזן הכספי שלכם ולוודא שאתם פועלים בצורה נכונה. כל מה שקשור לבית ולמשפחה הקרובה יעלה עכשיו למבחן בחייכם וחשוב שתפעלו באיזון ולא תתנו למצבי רוח להשתלט לכם על החשיבה.


 

בתולה

 

בחודש האחרון נהניתם מביקורו של הכוכב מארס שהביא עשייה בעיקר בבית הכספים , כך שעובדה זו נתנה לכם כוח ויכולת להתמודד ולהוציא לפועל תוכניות משמעותיות עבורכם ולהמשיך לדחוף גם עכשיו למען המטרה שבה אתם מעוניינים. נראה שאתם מאוד עסוקים עם כל המתרחש סביבכם, ועובדה זו גורמת לכם להיכנס לעיתים לעימותים. עליכם להפנים שלא כולם חושבים כמוכם.


 

מאזניים

 

החודש נמצא בבית הכספים שלכם הכוכב מארס שמביא איתו עשייה והוא זה אשר ייתן לכם את הכוח להגיע להחלטה בנושאים ובתחומים שבהם אתם בטוחים שהגיע הזמן לפעול. זה הזמן לחזק את הקשר עם הסביבה הקרובה ולדחוף למען מטרה חשובה שעליה כדאי לכם להחליט במשותף. מבחינה כלכלית זה עדיין לא הזמן להוציא כספים, אך נראה שזה בהחלט הזמן לתכנן מטרות.  


 

 

עקרב

 

הכוכב שלכם מארס שמביא עשייה נמצא במזל שלכם ונותן לכם כוחות לעשייה ואפילו גורם לכם לחוש תחושת בטחון שבאה ביחד עם העשייה. זה הזמן שלכם להחצין ולהבליט את עצמכם ולהראות לאחרים מהם היכולות שלכם. מבחינה כספית זהו חודש שבו תצטרכו להיות הרבה יותר שקולים כיוון שההוצאות תהיינה מרובות מההכנסות. אל תרחיקו אנשים שמחפשים בטובתכם.


 

קשת

 

אין ספק שילידי יום ההולדת מרגישים את התקופה הזאת באופן כבד,  בגלל העובדה שהכוכב סטורן שנמצא בבית הכספים שלכם מעמת אתכם עם דברים שבהחלט קשים לכם לעיכול. המציאות מראה שאין לכם ברירה ואתם חייבים להתמודד עם הקיים. עובדה זו רק תחזק אתכם ובהמשך תוציא אתכם מחושלים מול אתגרים נוספים. עובדה ברורה היא, שאתם צריכים ללמד עצמכם גבולות בכל התחומים.


 

גדי

 

במהלך השבוע הקרוב עדיין ימצא הכוכב וונוס במזל שלכם, כך שזה הזמן הנכון עבורכם לממש את היכולות שלכם ובעיקר את הצורך לקדם יחסי צבור אישיים. השבוע ייפתח כשהרגישות שלכם גבוהה מתמיד ולכן אתם צריכים ללמוד לקחת הכול בפרופורציה. זה גם הזמן הנכון עבורכם להקשיב לאינטואיציה הפנימית ולפעול בהתאם למה שתחושו כנכון.


 

דלי

 

הכוכב מארס שמביא עשייה אבל גם מלחמה נמצא בבית הקריירה שלכם וגורם לכם להרגיש שהנה אתם חייבים לקחת אחריות על חייכם. זה הזמן הנכון עבורכם להחליט לעשות מהלך כלשהו, וזאת לאחר בחינה כיצד ואיך אתם מציבים גבולות לאחרים ומהי הדרך הנכונה עבורכם לפעולה. ייתכן ואתם עוברים מהפך פנימי שיכול להוביל אתכם לשינויים נוספים ולא רק בכל מה שקשור לעבודה.


 

דגים

 

אתם בולטים מאוד בתקופה הזו בכל הנוגע ליכולת שלכם להצליח מבחינת הקריירה . זה הזמן הנכון עבורכם לחזק את היחסים הבין אישיים שלכם ולהראות לקרובים לכם מה היכולות שלכם. מומלץ לכם בשלב זה לא להחצין את רגשותיכם לגמרי, אלא לשמור אותם לעצמכם . ייתכן ויהיו עימותים קטנים ביניכם לבין הסובבים אתכם, בפעמים שיהיה לכם קשה לשמור על שתיקה.  


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש