אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 14/11/2021 08:30 ● ערב ערב 3043
טיפ לילידי השבוע - נושאי המשפחה יהיו מאוד משמעותיים השבוע כיוון שנראה שלאחרונה פרקתם את מה שאתם מרגישים כלפי האחרים במשפחה ועכשיו אתם צריכים לראות כיצד זה התקבל.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

מבחינה אישית אתם נמצאים בתקופה שבה הכוכב שלכם הידוע בשמו מארס , נמצא במקום המוכר לכם מבחינה כלכלית, כיוון שלעיתים קרובות מדי אתם מרחמים על אחרים ואחר כך אתם מצטערים כיוון שהדבר עולה לכם מבחינה כספית כיוון שטוב ליבכם לא עומד מול כאבם של האחרים ואתם תמיד מוכנים לתת ולעזור ואחר כך אתם מתחרטים כשאתם רואים שאתם לא מתוגמלים בחזרה.


 

שור

 

אתם חשים עמוקות בביקור הכוכב המאתגר והמוכר בשמו סטורן בבית הקריירה שלכם וכמובן שעובדה זו משפיעה גם על העבודה שלכם שעכשיו מופעלת בצורה מאוד משמעותית. למעשה, זוהי עובדה משמחת כיוון שנראה שאתם יכולים לבנות לעצמכם תשתית טובה של  יחסים בין אישיים וזוהי עובדה מצוינת מאחר ואתם רוצים לשפר את היחסים בעבודה כבסיס לכל התקדמות.


 

תאומים

 

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם לוקחים כל דבר בחייכם ברצינות יתרה ובעיקר בנושאי יחסים בעבודה. כיוון שכך, אתם מושפעים גם בריאותית ונמצאם בתקופה שבה אתם משקיעים המון אנרגיה בניסיון לפתור בעיות גם בכל הנוגע לעבודה . הלחץ אותו אתם חווים עלול להיות חזק מדי ואתם יכולים למצוא את עצמכם נטולי אנרגיה. השקיעו בעבודה, אבל במקביל שמרו על פרופורציה.


 

סרטן

 

במהלך החודש הקרוב תהיו עסוקים בכל הקשור להתנהלות נכונה עם היקרים לכם ביותר ויהיה חושב לכם לוודא כיצד הם חיים , מתנהלים ומתפקדים ביום יום. נראה שאנשים קרובים יהיו זקוקים לכם אך לא בהכרח יהיה לכם את הזמן והפנאי להשקיע כפי שמצופה מכם. האחריות שלכם כלפי המשפחה שלכם הינה כל כך גדולה, עד שאתם שוכחים שלמעשה, אתם קודמים לאחרים.


 

אריה

 

השמש בשמיים נכנסה למקום המקושר עם האנשים במעגל הראשון שלכם ולכן אתם בלבטים כיצד לדאוג ולעזור להם, כיוון שאתם יודעים שהם תלויים בכם ותקופה חדשה עולה על הפרק.  עיסוק זה עם המעגל הראשון יוצר אצלכם קונפליקטים שאינכם יודעים כיצד לפתור אותם. למעשה, אף אחד חוץ מכם לא יכול לפתור את בעיותיכם ואתם תאלצו להקשיב לאני הפנימי שלכם בפתרון הבעיות .


 

בתולה

 

הכוכב וונוס שאחראי על כספים הגיע לבקר בבית המקושר עם היכולת שלכם לעשות כסף, אך בדרך יצירתית. יש לכם פוטנציאל של הצלחה ועשייה טובה ונכונה בתוכניותיכם, תוך תכנון העבודה בצורה יצירתית וקפדנית בנושאים בהם תרצו לבטא את עצמכם. עדיף לשתף עוד אנשים שקרובים לכם בעשייה וביצירה וככה תיצרו תחושת יחד עם הקרובים לכם ועובדה זו תעמוד תמיד לזכותכם.


 

מאזניים

 

כוכבים רבים ומשמעותיים נמצאים אצלכם בבית הכספים, כך שנראה שנושא זה מטריד אתכם במיוחד ועכשיו זה הזמן לעסוק בו בדרך עניינית, על ידי שיתוף גורמי מקצוע שיעזרו לכם להחליט. נראה שבני המשפחה שלכם מצפים מכם להכרת תודה בדרך של מתנות וחיזוקים שיגרמו להם להרגיש אהובים, בגלל העובדה שכוכב וונוס , הכוכב שלכם משפיע על בית המשפחה שלכם לטובה ביחסים אישיים.


 

 

עקרב

 

תקופת יום ההולדת עוברת עליכם עם הרבה אינטנסיביות כיוון שעוברים עליכם ימים טובים של עשייה ויכולת ביטוי עצמי שעוזרים לכם במימוש תוכניות. ימים אלה יהיו ימים מצוינים לחזק את הביטחון העצמי שלכם ולגרום לכך שאתם מקבלים אנרגיה פנימית על מנת להתחיל סגנון חיים חדש שעד היום די פחדתם ממנו והנה התחושה שעוזרים לכם להתחיל בצורה קלה וזורמת.


 

קשת

 

כוכבים בבית תת המודע שלכם מעידים על כך שזהו זמן מצוין להקשיב לאני הפנימי שלכם בכל סיטואציה שבה אתם נתקלים במאבקים פנימיים ואינכם יודעים מה להחליט. מבחינה כלכלית אתם נמצאים בפתחה של תקופה חדשה גם עם כל הסביבה שאתם חיים בה, כך שתוכלו לקדם את עצמכם ברמה שבה תוכלו להיות מרוצים. חוסר הביטחון שאפף אתכם לאחרונה יפוג ותוכלו לחוות חוויות חדשות.


 

גדי

 

השינויים הרבים אותם חוויתם לאחרונה גורמים לכם לרצות לצאת כמה שיותר ולהכיר אנשים חדשים ומעניינים. אתם זקוקים לקהל יעד חדש כדי שתוכלו לגבש לעצמכם מקום מעניין ואטרקטיבי עם אנשים שמתאימים לתפיסת עולמכם וסגנון חייכם החדש. למדו להקשיב לתת המודע שלכם, כיוון שמשם אתם יכולים לקבל את התשובות הנכונות על מנת שתוכלו להצליח בהמשך דרככם.


 

דלי

 

אתם נמצאים בתקופה שבה יש לכם יכולת לדחוף את עצמכם מבחינה מקצועית אל המקומות החשובים אליהם אתם מנסים להגיע. אתם בולטים יותר בתחומכם ונראה שהגיע זמנכם להילחם על המקום שלכם כדי להוכיח לכולם שאכן אתם מוצלחים ומצליחים. מבחינת יחסי האנוש זה הזמן לקדם את עצמכם בתחומים החשובים לכם, אך עדיין עדיף לכם בשלב הזה, להסתיר את המניעים שלכם.


 

דגים

 

בתקופה זו עדיף לכם ללכת כמה שיותר אל מקומות שונים ולנסות להכיר אנשים חדשים שיעזרו לכם להתברג יותר טוב בחברה אליה אתם שואפים להגיע. יש בכם ביישנות טבעית, אך נראה שהפעם אתם יכולים להרשות לעצמכם לפרוק מעט מהמעמסה שרובצת עליכם ולהיות יותר רכים עם עצמכם. יש בכם נועם פנימי שעוזר לאנשים להתקרב ולרצות להיות במחיצתכם.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש