מה המספר שלכם?

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 20/11/2021 08:44 ● ערב ערב 3043
איזה מספר בית טוב למשפחתיות? איזה מספר בית טוב לבעלי עסקים? ובאיזה מספר בית הסקס תופס פיקוד ♦ מי שלא מאמין שמספר הבית יכול להשפיע, יופתע
מה המספר  שלכם?

יותר ויותר אנשים מתעניינים רגע לפני רכישת הדירה החדשה שלהם מה מספר הבית או הדירה. ותתפלאו, יש מי שלא יעז לגעת בדירה אם המספר לא מתאים לו. במקרים אחרים יש מי שיעזרו ויוסיפו אות למספר כדי לשנות לו את התדר ולהתאים אותו לצרכיהם. 
כך למשל, באזור מסויים בעיר תוכלו למצוא שתי וילות שמספרן 7. לאחת מהן נוספה האות א' לטובת הבדלה וכל זה בגלל שבעלת הדירה לא הסכימה לגור בוילה מספר 8, רק בוילה מספר 7. ומה לעשות שוילה כזו כבר קיימת והיא לא שלה? או אז הסכימו ביניהם בעלי הוילות כי לחדשה תתווסף האות א'. התבלבלתם? ככה זה כשמדובר באמונה. על פי תורת הנומרולוגיה לכל מספר בית יש משמעות.

איך תדעו מה מספר הבית שלכם אם הוא מורכב מכמה מספרים?
אם מספר הבית שלכם הוא בן שתי ספרות, לדוגמה בית מספר 22, כל שעליכם לעשות הוא לחבר 2+2 ותקבלו את מספר הבית שלכם- 4.
ומה אם הכתובת שלכם 688/3 במקרה כזה עליכם לחבר את כל הספרות 6+8+8+3, תקבלו 25, עכשיו תחברו 2+5 והרי לכם מספר הבית- 7.

 

מחברים את המספרים עד לתוצאה של ספרה בודדת

 

אחרי שהבנתם איך תדעו מה מספר הבית שלכם, קבלו את הפרשנות למספרים על פי תורת הנומרולוגיה:

בית מספר 1 - ממש כמו שהספרה 1 היא ראשונה וראשונית, בית שמספרו 1 מתאים לאנשים יצירתיים עם ראש שרץ קדימה ופתוחים לחדשות ושינויים, מתאים לבעלי מעוף ותעוזה שלא מפחדים לנסות ולכן בית שמספרו 1 מתאים בעיקר לבעלי עסקים ואנשים בתחום הניהול. בית שמספרו 1 טוב למי שרוצה לעבוד מהבית, למי ששואף להיות תמיד מספר 1 ולהגיע הכי רחוק שאפשר. בית חומרני משהו.

בית מספר 2 - ממש כמו שצריך 2 לטנגו, בית שמספרו 2 הוא בית הזוגיות, הקשרים והשותפויות. מצויין למי שמבקש חיים שקטים של זוגיות יציבה, משפחתיות, רוגע והרמוניה. בית בו פחות שמים דגש על הצד החומרי והכלכלי אלא הולכים איתו יותר על פי צו הלב.

בית שמספרו 3 - הספרה 3 מייצגת שפע, חיים טובים, שמחה וברכה בכל תחומי החיים. מספר 3 מחזק את התדר היצירתי ולכן מתאים לאנשים שעוסקים באמנות ומחפשים את ההרמוניה, היצירתיות והשלווה בחיים.

בית שמספרו 4 - בית שמתאים למי שפרנסתו בראש מעייניו. מספר 4 הוא מספר חומרי ופיזי שמביא אתו דבקות במטרה, מזל בעבודה והכנסה טובה. מתאים בעיקר לאנשים שרוצים למנף את הצד הכלכלי בחייהם.

בית שמספרו 5 - זה הבית שימנף את הקסם האישי שלכם ויתן דחיפה ליצרים המיניים. מומלץ בעיקר לרווקים ורווקות שמחפשים זוגיות. מאחר והתדר של הספרה 5 מסמל גם את תחום הפרסום, בית שמספרו כזה מתאים גם למי שעוסק בתחום הפרסום או צריך פרסום לעסקיו.

בית שמספרו 6 - הספרה 6 מייצגת משפחתיות ואהבה, קירוב לבבות והרמוניה בין כל יושבי הבית. זה הבית בו ענייני המשפחה מקבלים דגש כמו גם תדר האסתטיקה. בית שמספרו 6 מתאים למי שעוסק בשירות אחרים או מי שהשמפחה היא מרכז חייו.

בית שמספרו 7 - הספרה 7 מייצגת רוחניות ואינטואיציה, יכולת למידה וטיפול. בית שמספרו כזה מתאים בעיקר לרוחניקים ולכל מי שמעצם תפקידו מטפל באחר. מתאים פחות למי שחושב חומרי וכלכלי.

בית שמספרו 8 - הספרה 8 מסמלת את האינסוף. סמכות, עוצמה, עושה טוב לעסקים ולחומר. הבית שמספרו 8 מתאים מאוד למי שעבודתו היא מהבית או למי שרוצה לחזק את מעמדו הכלכלי. המתגוררים בבית כזה הם יועצים טובים, אצלם תוכלו למצוא תמיד אוזן קשבת לכל צרותיכם.

בית שמספרו 9  - ספרה שפותחת את הלב, ומסמלת אכפתיות ונתינה. המתגוררים בבית שמספרו 9, תמיד יהיו איכפתיים לאחר ובעלי יכולת מילולית גבוהה. בית שמספרו כזה מתאים למורים, עיתונאים, פוליטיקאים וסופרים.

בית שמספרו 0 - בדרך כלל לא תמצאו בית שזה מספרו כי הספרה אפס ממש כמו שהיא, אינה מסמלת כלום ושום דבר. אם בכל זאת קרה וזה מספר הבית שלכם, או שתתחילו לארוז ומיד, או שתוסיפו לאפס ספרה נוספת ותעלו על התדר הנכון.
 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש