אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 18/8/2021 23:43 ● ערב ערב 3031
טיפ לילידי השבוע מזל אריה - ילידי יום ההולדת מוזמנים לבדוק את המשמעות של התקשורת בחייכם ולוודא האם אתם מעבירים את המסרים שלכם בצורה בהירה ולוודא שדבריכם מתקבלים בהבנה. בעיקר בתחום הכספי.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

 

טלה

 

הצורך שלכם בחופש בתקופה הזו רב מתמיד, כך שקיימת אפשרות שאתם דוחקים אנשים מחייכם בעיקר בנושאי עבודה, וייתכן שאחר כך אתם עלולים להצטער על כך. אלה מכם שנולדו במחצית השנייה של המזל צריכים להיזהר במיוחד כיוון שאתם נוחים לכעוס ולרגוז בעיקר בהיבט המקצועי ובמקום לקחת את האחריות על עצמכם, אתם מפנים אצבע מאשימה כלפי האחרים בחייכם.


 

שור

 

זה הזמן להשקיע במישור המשפחתי שלכם ולהיות ממוקדים על ערכים נכונים בחיק המשפחה הגרעינית שלכם. נראה שעבדתם לאחרונה קשה במיוחד ועכשיו אתם מרגישים עייפים. אל תתנו לאחרים לסחוט אתכם רגשית ופיזית ומומלץ לכם להישאר איתנים בדעתכם. את חוסר הסבלנות שלכם ואת הרצון לשבור מסגרות, השקיעו כרגע ביצירה ואל תתנו לעצמכם להיסחף .


 

תאומים

 

הכוכב שלכם מרקורי האחראי עליכם נמצא בבית המשפחה שלכם וגורם לכם לחוש חוסר נוחות וודאות ביחס לתקשורת שלכם עם הסביבה וכך יישאר למעשה עד אשר ייצא הכוכב מבית המשפחה . זה הזמן עבורכם לבדוק מחדש את ענייני הכספים שלכם ובמידה ואתם מעוניינים לעשות שינוי משמעותי, זה הזמן הנכון לעשות זאת כך שתרגישו טוב על ידי שיפוץ הסביבה הקרובה.


 

סרטן

 

הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים נכנס לבית המשפחה שלכם למשך כל החודש הקרוב, כך שמצפים לכם ימים בהם תרגישו נוח ונעים במיוחד ודברים משמחים יקרו לכם לאחר תקופה ארוכה שבה הרגשתם שאתם נמצאים יותר עבור האחרים , אך הם אינם מתייחסים אליכם בדרך שהייתם מצפים מהם. בדקו מחדש את ההתנהלות הכלכלית שלכם כיוון שנראה שאתם נמצאים בפני התחלות חדשות.


 

אריה

 

הכוכב מרקורי האחראי על תקשורת עבר לבית הכספים שלכם וימשיך להשפיע עליכם במשך כל החודש הקרוב בנושא זה. זה הזמן לפתור נושאים כספיים שעדיין נשארו פתוחים ובכך לטפל בכל מה שאפשר ונכון עבורכם על מנת שתוכלו להתקדם. בבואכם לתכנן תוכניות חדשות, קחו בחשבון גם שיפור ושדרוג סביבת המגורים הטבעית שלכם על מנת שיהיה לכם נעים בבית שלכם. .


 

בתולה

 

אתם נמצאים חודש לפני יום ההולדת שלכם ומתחילים לחוש בירידה פיזית ורגשית . אל תתנו לעצמכם לשקוע בדכדוך והפעילו בשלב זה את האינטואיציה הטבעית שלכם בניסיון לפתור בעיות. בנוסף, הוציאו מחייכם אנשים שלא מעלים לכם את האנרגיות, אלא גורמים לכם לירידה אנרגטית. בזמן הזה השקיעו בעצמכם והתמקדו בצרכים שלכם ואל תתנו להסחות דעת להפריע לכם.


 

מאזניים

 

אתם נמצאים בתקופה מאוד מעניינת ואינטנסיבית עבורכם. זה הזמן שלכם ליצור לעצמכם דרך חדשה בתחומים אותם אתם מעוניינים לפתח. אל תתנו לעיכובים משמעותיים לשנות את דעתכם ועימדו על דעתכם. אתם באים ממקום נקי ולכן אין סיבה להקשיב למי שלא בא לכם בטוב, אלא מנסה לרכב עליכם או על ההצלחה שלכם. יש אנשים שמקנאים בכם, התעלמו מהם לחלוטין.


 

עקרב

 

הכוכב מרקורי מסיים את מעברו בבית הקריירה שלכם ועדיין נותר לכם זמן גם בשבוע הקרוב לבטא את עצמכם בכל הקשור לתחום העבודה והקריירה. יש לכם יכולת לשקם ולטפח את התדמית האישית שלכם ולתקן במקומות בהם אתם צריכים לבטא את צרכיכם על מנת שהאחרים יבינו שיש לכם את היכולות האישיות שלכם חשוב שלא תוותרו לעצמכם ותמשיכו להילחם במה שאתם מאמינים.


 

קשת

 

מבחינה אישית זה הזמן שלכם לתקשר עם האחרים בדרך שתגרום לכם למצב את עצמכם במקום המתאים לכם מבחינה אישית. אתם נמצאים בתקופה של שפע אישי והאנשים הקרובים לכם יעזרו לכם על מנת להגשים ולממש את תוכניותיכם. מבחינה בריאותית יש נסיגה והדברים דורשים טיפול והשגחה. עברתם תקופות ארוכות של חוסר וודאות עד כי לעיתים אתם לא מאמינים כשדברים שמסתדרים מאליהם.


 

גדי

 

מבחינה כספית והיכולת שלכם להתפתח ולהתמקצע בתחומים שלכם , אתם נמצאים בתקופה מצוינת על מנת שאנשים יידעו שאכן אתם בטוחים בעמדותיכם המקצועיות ויש לכם מה להציע לאחרים. אין ספק שעשיתם כברת דרך ואתם מאוד מוערכים בתחום בו אתם עוסקים. למרות הקשיים שעברתם - שרדתם ועכשיו אתם מוכיחים לאחרים, אך קודם כל לעצמכם, שאתם ראויים להערכה שאתם מקבלים.


 

דלי

 

הכוכב וונוס שמביא איתו עשייה והתרגשות נמצא אצלכם במקום המביא איתו רצון להתחברות אל כל הנוגע לארצות שמעבר לים. זה הזמן עבורכם להביא למימוש תוכניות נסיעה שרציתם מזמן לעשות והנה הגיע הזמן לבצע. אתם נמצאים בדיוק בחצי השנה שלאחר יום ההולדת, כך שזה הזמן המתאים לכם לחשבונות נפש ולהמשך התכנון המקצועי אותו אתם מנסים ליישם בהמשך. 


 

דגים

 

בחודש הקרוב יתאפשר לכם להיות בקשר טוב יותר עם הקרובים לכם בצד המשפחתי של חייכם ואף מבחינה מקצועית עם שותפים לעשייה. תוכלו להעניק מהידע שלכם לאחרים באופן שמאוד תוערכו על ידי אחרים. תקבלו את כל העזרה וההכוונה מהבית ותוכלו לקיים גם את ההבטחות שהבטחתם לעצמכם וגם את ההבטחות שהבטחתם לסביבה ואנשים עדיין מצפים מכם לעשייה ותשובות.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש