כתב אישום נגד תושב אילת שהתחזה לשוטר, הטריד וגנב

מאת: דוברות המשטרה ● 26/8/2021 08:58 ● ערב ערב 3031
בתום שלושה שבועות של חקירה מורכבת ומסועפת של חוקרי משטרת ישראל באילת, יוגשו היום כתבי אישום כנגד גבר בשנות ה- 40 לחייו, תושב אילת החשוד במספר רב של עבירות הטרדה ואיומים, התחזות, הונאה ותקיפה
כתב אישום נגד תושב אילת שהתחזה לשוטר, הטריד וגנב
תגיות:

בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה ב-2.8.21 אודות אירוע של אלימות באחת מהחנויות בעיר אילת על רקע עוקץ אותו ביצע החשוד, הוקפצו למקום בלשי מרחב אילת, ועצרו את החשוד והעבירו אותו לחקירה, מעצרו הוארך מעת לעת והיום בכוונת הפרקליטות ותביעות משטרת ישראל להגיש כנגדו כתבי אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

מהחקירה עלה כי החשוד התקשר למספר תחנות משטרה בארץ, הזדהה כשוטר וביקש לקבל פרטים של אזרחים שונים.

עוד עלה כי החשוד, הכיר אישה ולאחר שזו סירבה להיות איתו בקשר החל להטריד אותה ואף הפיץ בעשרה מקרים שונים תמונות אינטימיות שלה לאנשים הקרובים אליה.

עם התפתחות החקירה עלה כי החשוד ביצע עשרות עסקאות הונאה באמצעות כרטיסי אשראי, תוך שהוא משיג או גונב בתחבולות שונות מספרי כרטיסי אשראי.

במהלך שלושת השבועות האחרונים, התחקו חוקרי מרחב אילת אחר מעשיו של החשוד ואספו ראיות מכל רחבי הארץ למעשי ההונאה של החשוד והיום צפוייה יחידת התביעות של מרחב אילת להגיש כנגדו כתב אישום בגין קבלת דבר במרמה, איומים וגניבה אותם ביצע בעשרות מקרים ובהיקף של עשרות אלפי שקלים ופרקליטות מחוז דרום בעבירות אותם ביצע כלפי הקורבן בגין הטרדה , איומים , פגיעה בפרטיות ופרסום תצלום משפיל.

עוד נמסר מהמשטרה כי משטרת ישראל תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה ליצירת מרחב ציבורי ואישי בטוח ותביא למיצוי הדין עם המעורבים


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש