מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 18/12/2020 07:59 ● ערב ערב 2996
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

 

תורג'מן רומנטי 

 


תפסנו את השחקן ובת הזוג לור כהן שהגיעו לסוף שבוע בעיר הדרומית, ואחרי כמה פלאשים אפילו קיבלנו חיבוק למצלמות. תפסנו את הזוג הטרי שהגיע לחופשה רומנטית באילת, בדיוק כשהם יצאו מהרכב בכניסה למלון 'קראון פלזה' אילת המחודש. קיבלה אותם המנכ"לית של המלון, סוזן אהריש. תורג'מן הוריד את המזוודות והתיקים והשניים הציגו את הזמנתם בכניסה, צעדו לקבלה והובכו מעט מהנוכחות שלנו שם - בכל זאת, ללור אין ניסיון רב עם התקשורת וההתעניינות במערכת היחסים החדשה שלהם. למזלה, תורג'י בעל ניסיון וידע שהוא רק צריך לשחרר חיוך קטן למצלמה ואולי איזה חיבוק רומנטי ואנחנו נשחרר אותם לדרכם. וכך קרה: אנחנו קיבלנו את התמונה שלנו והם קיבלו חופש מאיתנו לפחות לכמה ימים. צילום : יח"צ


 

פועלים באילת

 


אופיר אוחנה, מנהל אגף בנקאות קמעונאית בבנק הפועלים, הגיע לביקור בעיר אילת, נפגש עם מנהלים בכירים של בנק הפועלים באזור הנגב, לקוחות עסקיים וקיים פגישה עם ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי. במסגרת הסיור, שמע אוחנה על התוכניות לשיקום הכלכלה, עידוד הצמיחה הכלכלית, ופרויקטים להגדלת מקומות התעסוקה בעיר אילת, יחד עם יוזמות עסקיות של סניף בנק הפועלים לטובת הלקוחות בעיר. 


 

כיבוי אש גם מאחורי המסך

 


צוות כיבוי והצלה (כב"ה) באילת הפועל בימים כתיקונם להדגים לילדי אילת פעילויות וגם הנחיות בטיחות, התאים את עצמו השנה לשגרת הקורונה ובשיתוף אגף החינוך בעירייה העביר הדרכה לילדים דרך הזום. ההדרכה כללה גם הסברה של הנציגים וגם הדמיה בסרטונים שהשאירו את הילדים מרותקים למסכים. 


 

חג שמח ביוספטל

 


כמדי ערב במהלך חג החנוכה, הדליק אורן קדוש נרות יחד עם עובדי ומטופלי יוספטל, ברך את כולם. מחמם את הלב.


 

 לקוחות חוזרים למיחזור משכנתא

 


הכירו את עופר (עצמאי בתחום ההיסעים) ואפרת ('רשות האוכלוסין וההגירה') למשפחת קומן המקסימה שלנו שניצלו את התקופה ופנו לחנן עמוס היועץ הכלכלי על מנת שיבצע עבורם מיחזור למשכנתא תוך שיפור תנאי המשכנתא, קיצור של שנתיים וחסכון כלכלי כמו שרק הוא יודע לעשות! בהצלחה! 


 

 שגרירת אוסטריה ביקרה באילת

 


שגרירת אוסטריה בישראל - חנה ליקו ביקרה באילת ביחד עם הנספח הכלכלי של השגרירות - מרקוס האס. את השניים ליווה קונסול הכבוד של אוסטריה באילת - עו"ד משה שיפמן. במהלך הביקור, נפגשה השגרירה עם ראש עיריית אילת - מאיר יצחק הלוי ושמעה ממנו על כיווני ההתפתחות של העיר אילת, על ההתמודדות עם הקורונה ועל שיתופי פעולה אפשריים בין אילת לאוסטריה. 


 

מחשבים לילדים

 


מאז תחילת משבר הקורונה, חולקו 250 מחשבים / טאבלטים לילדי אילת הודות לגיוס כספים של העירייה ותרומה של תושבי העיר. הפעולות כללו ביטול זיקוקים ביום העצמאות בהחלטת ראש העירייה לטובת רכישת מחשבים, תרומה של ציוד ישן שהושמש על ידי בני נוער מתנועת הנוער הטכנולוגית – נטע, תרומת נרחבת יותר במסגרת הפרויקט "מחשב לכל ילד" באמצעותו חולקו באילת בשנים האחרונות כ – 300 מחשבים ועוד 90 השנה וכן תרומה של גופים ועסקים מקומיים כמו מחלבת יטבתה, רשת ישרוטל ופיקוד העורף, שתרמו עשרות מחשבים וטאבלטים. בנוסף צוידו גם בתי הספר במכשירים נוספים. 


 

שירות מכל הלב במדיפוט

 

ב'מדיפוט' אילת לא שוקטים על השמרים ועובדים במלוא המרץ לפנק את הלקוחות. בתמונה: סנדרה ודולי עושות הכל כדי שהלקוחות יהיו מרוצים.


 

קומונת אילת אילות טורונטו

 


מגפת הקורונה שהבליטה את ערך ההתנדבות והערבות ההדדית הביאה עשרה צעירים מכל הארץ, שהיו אמורים לנסוע לטורונטו לשנת שירות ולא נסעו מפאת ההגבלות, לבצע את שנת השירות באילת ובחבל אילות. מזה כחודש ימים פועלת באילת קומונה צעירה ותוססת הכוללת עשרה שינשינים (ש"ש), שהיו אמורים להתנדב לשנת שרות בתפוצות. בשעות הבוקר הם מתנדבים בבתי הספר היסודיים באילת: צאלים, גלים והיובל ובמרכז הלימודי בבאר אורה שבחבל אילות ובשעות הצהריים ואחר הצהריים הם מתנדבים במסגרות שונות בקהילה כגון: מועדוניות, פותחים עתיד, יוניסטרים, נט"ע, מנש"ב ועוד. במקביל הם מקיימים קשרים ופעילות עם תלמידים ובוגרים מהקהילה היהודית בטורונטו.


 

בית מעצר אילת למען הקהילה

 


סגל בית מעצר אילת קיים פעילות התנדבותית במסגרת תרומה לקהילה, הפעילות התקיימה בצל הגבלות הקורונה , בתאריך 13.12 סוהרי בית מעצר אילת קיימו פעילות חנוכה בגן תקשורת לילדים בעלי צרכים מיוחדים. בתיאום עם מנהלת הגן, הגברת יערית יוסף, הגיעו נציגי סוהרי בימ"ר אילת וחילקו חבילות שי חנוכה לכל ילד, כמובן חולקו גם סופגניות ברוח החג. סגל בית מעצר אילת מאחל חג חנוכה שמח לכל בית ישראל.


 

מחזקים את החינוך המשלים

 


גם זאב אלקין - השר להשכלה גבוהה ומשלימה ותחום משאבי המים, בחר בחופשה ’כחול ולבן’ והגיע ביחד עם משפחתו לנפוש באילת המוגדרת בחוק כ"אי ירוק". השר הקדים את הגעתו לעיר לטובת דיון מקצועי עם הנהלת העירייה ורשת המתנ"סים באילת, במהלכו שמע מראש העירייה – מאיר יצחק הלוי על האתגרים וההזדמנויות של אילת. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש