קטי ספיצ'קוב: ''אני מכוונת למדליה בצבע מסוים''

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 18/12/2020 09:19 ● ערב ערב 2996
אחרי חודשים ארוכים של שתיקה ואחרי שהעדיפה שלא להתייחס, לא לפרשת בן זוגה המאמן, לא ליחסים העכורים עם חברותיה לנבחרת ישראל בגלישה וגם לא להשגיה המצוינים ● קיימה בתחילת השבוע הגולשת האילתית קטי ספיצ'קוב, שתייצג את ישראל באולימפיאדה הקרובה, מסיבת עיתונאים בה הבהירה: "אני מכוונת למדליה בצבע מסוים וברור לי שהעבודה לא תהיה פשוטה"
קטי ספיצ'קוב: ''אני מכוונת למדליה בצבע מסוים''
''דחיית האולמיפאדה בשנה נתנה לי יתרון להגיע לגולשות המנוסות יותר''. ספיצ'קוב ● צילום: באדיבות איגוד השייט
תגיות:

שבעה חודשים לפני שתייצג את מדינת ישראל באולימפיאדת טוקיו 2021, לאחר שנה וחצי של מבחנים לא פשוטים ותקופה אישית לא קלה שעברה עליה, קיימה בתחילת השבוע הגולשת האילתית המצטיינת קטי ספיצ'קוב מסיבת עיתונאים ראשונה בחייה בה דיברה על הגשמת החלום שלה- השתתפות באולימפיאדה. בנוכחות בני המשפחה שליוו אותה לאורך כל הדרך, עורך דינה ואנשי סגל איגוד השייט סיפרה קטי: "כשקיבלתי את ההודעה הרשמית על כך שאייצג את ישראל באולימפיאדה, סבתה שלי קפצה עלי באושר והזכירה שאני הצברית הראשונה במשפחה המורחבת ודווקא אני זו שתייצג את המדינה באולימפיאדה. זו הגשמת חלום לא קטן עבורי". על התקופה שקדמה להישג הגדול סיפרה קטי: "זו הייתה תקופת מבחנים ארוכה שארכה כשנה וחצי וכללה 5 תחרויות. הוכחתי את עצמי ואני שמחה לייצג את ישראל באולימפיאדה. באליפות אירופה האחרונה בפורטוגל הוכחתי את עצמי בתחרות קשה עם רוחות משתנות ואני מתכוונת עוד לעבוד קשה לקראת הקיץ הקרוב".


על העובדה כי כבר זכתה בכרטיס הכניסה לאולימפיאדה אלא שאז נדחתה התחרות בשנה אמרה קטי: "זה היה קושי גדול. ניצחתי כבר פעם אחת את המבחנים והיה צורך לחשב מסלול מחדש, מה עושים? איך ממשיכים להתאמן? היה המון לחץ מנטלי אבל הצלחתי לשים את הכל בצד ולהתרכז רק בעצמי ובמה שאני עושה והמשכתי לעבוד קשה בדרך למטרה".


על יחסיה עם המאמן וחברותיה לנבחרת ישראל אמרה קטי בקצרה: "יש את החיים האישים ואת מה שקרה אבל בראש ובראשונה אני ספורטאית. ריבים לא מעניינים אותי. עכשיו אני מסתכלת קדימה ולא רוצה להסתכל אחורה, אני כאן מסיבות משמחות. פייר לא המאמן הראשי שלי מסוף חודש פברואר אבל כמו כל מי שתומך בי, גם הוא שם תומך ומחבק כמו כל מי שמלווה אותי. להישגים שהגעתי לא מגיעים לבד אלא תודות לכל האנשים שעומדים לצדי ופייר חלק מהם".


לקינוח סיימה קטי והבהירה: "אני אוהבת להציב לעצמי חלומות. אני רוצה להגיע הכי רחוק שאפשר ורוצה מדליה בצבע ספציפי וברור לי שאני צריכה לעבוד קשה על זה. דחיית האולמיפאדה בשנה נתנה לי יתרון להגיע לגולשות המנוסות יותר ואני מקווה לעשות את המיטב".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש