המועמד האילתי שסומן כפייבוריט של העונה - מי אתה דיוויד דימוס?

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 18/12/2020 09:14 ● ערב ערב 2996
שלוש שנים אחרי שאביחי אוחנה מאילת זכה בריאליטי האח הגדול, עכשיו יש לאילת נציג תורן בבית- נעים להכיר דיויד דימוס, בן 35 או "27 פלוס' כמו שהוא מגדיר את עצמו, מציל, שמרן (איך זה הולך ביחד?), שמתגעגע לימים נטולי מניירות, אינסטגרם וסלפי, ולא אוהב כשבנות בנות 15 מתחילות אתו בבריכה ומסתובבות עם חוטיני בלבד ● חולם לעזוב לארצות הברית הגדולה להגשים שם את עצמו טוב יותר, לא אוהב בלשון המעטה את ההתנהלות הכלכלית בארץ עוד לפני הקורונה ואם להאמין לאחיו הקרוב ג'ואי, עוד נשמע עליו העונה ובגדול ● אביחי אוחנה, ג'ואי מאחורייך
המועמד האילתי שסומן כפייבוריט של העונה - מי אתה דיוויד דימוס?
הוא הכי אותנטי ובאמת אנונימי בניגוד לאחרים שכבר ניסו את כוחם בריאליטי. דימוס ● צילום: מיכה לובטון
תגיות:

יש בדיויד דימוס מאילת, מציל בבריכת מלון אורכידאה ריף, ניגודיות אין סופית. מצד אחד הוא חתיך הורס, משמש כמציל על כל הסטיגמות הנלוות, מצד שני הוא אחד השמרנים שתכירו, אוהב נשים, לא חי בזוגיות וגם ממש לא מחפש ולא רוצה מערכת יחסים. כלפי חוץ הוא נראה פתוח אבל אם תנסו לחפור לעומק, תגלו במעטה הגנה שסוגר אותו כמו שהוא בעצמו מגדיר בכרטיס הביקור שלו בכניסה לריאליטי האח הגדול כ'ספר סגור'.

 

חלק מתהליך בדרך להגשמה


לפני כשבוע הוא נכנס בקבוצת האנונימיים לבית האח וכרטיס הביקור שלו כבר אותת שמדובר במישהו עם תפיסה שפחות מקובלת כיום, דייר שאם לא ישמור את התפיסות שלו בבטן עוד צפויות לנו סיטואציות מעניינות אתו. קחו את הגיל שלו- 35, יחד עם האנונימיות, המראה החיצוני התפיסות הקצת פחות מודרניות להיום (הוא למשל ממש לא אוהב את תרבות האינסטגרם והסלפי של היום) ואולי זו הסיבה שקבוצת אוהדי האח הגדול בשם 'האמת בלתי מנוצחת', שמצביעה בכל תחילת עונה על המועמד הפייבוריטי שלה לזכייה, סימנה את דיויד מאילת כזוכה שלה בעונה הקרובה.
הוא נולד וגדל באילת. בגיל 3 התגרשו הוריו ובגיל 12 עזב עם משפחתו למרכז. את מרבית חייו העביר בעיר מודיעין, אלא שלפני מספר שנים חזרו אמו ואחותו לאילת ולפני שנתיים החליט דיויד שמאס במרכז וחזר גם הוא, כשכיום הוא משמש כמציל. "זה מעיין תהליך שהוא עובר בדרך להגשים את רצונו ולעבור למיאמי", מסביר השבוע אחיו הקרוב והצעיר ג'ואי, גם הוא יליד אילת שנשאר במרכז. "אחת הסיבות לרצון הזה שלו הוא הכעס שלו על ההתנהלות הכלכלית של המדינה עוד בימים שלפני הקורונה", מספר ג'ואי על אחיו. "זאת גם הסיבה שהפך לדעתן, כואב את הנושא ומגיב באגרסיביות. מבחינתו, להיות עצמאי במדינה זו משחטה בכל האמור להתנהלות העסקית. כעצמאי יורקים לך בפנים וכשאתה מצליח שואבים ממך הכל ולא מאפשרים לך לפרוח ולהתעצם, אם אתה לא מגיע עם גב כלכלי אין לך סיכוי לשרוד", מפרט ג'ואי את האני מאמין של אחיו דיויד בתחום.

 

דייוי עם אחיו ג’ואי ● צילום: עידן הורטה

 

מציל, מאבטח וכלבן 


בעברו עבד דיויד כמאבטח בנתב"ג, כלבן חומרי נפץ ברמאללה וגם הצליח לפתוח עסק שליחויות במודיעין כשהוא מאתר את הצורך בשרות, אלא שכאן בדיוק הוא גילה על בשרו עד כמה לא קל להיות עצמאי במדינה ומכאן כעסו. "הוא נכנס לעסק שלו עם אמביציה, כריזמה, הביא רעיון יפה וטוב שגם הצליח. אני לא ממש יודע מה עבד שם או לא עבד, בשורה התחתונה, חלק גדול מהכעס שלו נובע מהתקופה ההיא. כאדם הוא מאוד סגור, מופנם ואוהב את הפרטיות שלו, אלא שבשנים האחרונות הוא החליט להשמיע את קולו ועשה את זה בכל הכוח אגב תגובות ברשתות החברתיות. תוך כדי כך פנו אליו מהפקת אחת מתוכניות הריאליטי אבל דיויד החליט אז שלא ללכת על זה. הפעם, כשפנו אליו מהפקת 'האח הגדול' הוא החליט שזה המקום שלו והשאר היסטוריה".

עד כמה מרגש לראות את אחיך הגדול כל יום כל היום על גבי מסך הטלוויזיה?
"מרגש מאוד. לי באופן אישי וגם לחברים ולמכרים. הייתה לנו המשפחה לא מעט חששות לגבי הכניסה הזו שלו, כי את יודעת אתה יכול לומר משהו לא במקום ובפריים טיים אין הנחות. זו לא חשיפה של הפייסבוק. מדובר כאן לפחות על פי ההפקה בכ-2 מיליון צופים וזה לא צחוק. טעות אחת בלשון יכולה לגרום לזה שירמסו אותך ודיויד לא רואה ממטר. כשיש לו מה לומר הוא יאמר בין אם אוהבים את זה או לא".

אין לו עצם בלשון?!
כשג'ואי, אחיו של דיויד דימוס מדבר על לשון משוחררת של אחיו הוא מכוון בין השאר לכמה אמירות שהיו לו כבר בכרטיס הכניסה לבית האח הגדול, אז אמר בין השאר שהוא לא אוהב היום את "המרדף אחרי האהבה והלייקים. ההורים של היום זה ביזיון. אני רואה איך הורים מתנהגים. כל מה שחשוב להם זו המצלמה והסלפי בזמן שהילד שלהם מתרוצץ סביב הבריכה בלי מצופים וגם נופל למים. בתוך פחות משנה היו לי שש הצלות"...גם על מצבן של הצעירות היום היה לדיויד מה לומר בכרטיס הביקור שלו כשסיפר על שתי בנות בנות 15 שהתחילו איתו במלון למרות שידעו שהוא בן 35. "כשאמרתי להן בן כמה אני הן רק אמרו לי שזה הופך אותי ליותר סקסי עבורן. מסתובבות עם חוטיני סביב הבריכה. זה זול, לא משאיר שום מקום לדמיון. תתלבשי, תשימי מכנסיים...".
"את מבינה", מסביר לי ג'ואי, "הוא אומר כאן דברים ש-100 אחוז מהאנשים שיישמעו אותם יסכימו איתם, אבל חשוב לברור מילים. אז נכון שהיו לזה הרבה תגובות טובות אבל היו גם כאלו שהיה להם מה לומר נגד. הוא לא נכנס כדי להיות הילד הטוב אלא כדי לומר את מה שיש לו. הוא לא נכנס לאח כדי להפוך לדבר הבא, אין לי ספק כשייצא הוא יחזור לכוך שלו".

 

 

פוליטיקה?
"אין לי ספק שגם על זה יהיה לו מה לומר. הוא ימני מאוד אבל קשה לו מאוד עם דרך השלטון של ביבי. קשה לו להבין למה כולם מפחדים משינוי וחושבים שאין לביבי מחליף. הרעיון שלו שחייבים לתת צ'אנס למישהו אחר כי לא יכול להיות רע יותר. הוא מעריך מאוד את מה ביבי עשה לאורך השנים אבל סבור שתם זמנו. דיויד הוא הליכוד של בגין, לא של ביבי. אני לא מבין גדול בפוליטיקה אבל יש היגיון במה שהוא אומר, קשה היום לדור הצעיר. חוץ מזה, תראי איך הקורונה מתנהלת. הוא בא לצעוק את צעקת העם ואני מאמין שעוד נשמע את זה ממנו. קשה לו עם תרבות האינסטגרם. הוא לא בא לשפוט אלא להעלות את זה על סדר היום, מאס בתרבות השופוני שכל אחד חי היום רק כדי להעלות תמונות באינסטגרם. אין תוכן, אין חיבור, יש אינסטנט, כאן ועכשיו".

איזה דיויד נראה באח?
"סופר רגיש, אינטיליגנט, ערכי, הוא יגן על חלש גם הוא אויב שלו וגם אם זה במחיר של לריב עם מקורב אליו וזה כבר קרה. הוא רב עם אחד החברים שלו בבית רק כדי להגן על דייר מבוגר. הוא לא יסכים לשמוע דיבור לא מכבד כלפי אשה, לא יסכים לחרם לעולם ולא ישתוק על מה שלא תואם את התפיסה שלו. התוכנית 'מה אתה היית עושה' היא על דיויד כי הוא לא היה שותק אם היה רואה ברחוב מישהו פוגע בחלש".

מה על נשים?
"אין לו שום בעיה בנושא, תאמיני לי, אבל הוא לא בזוגיות וטוב לו ככה. יש המון דברים שמונעים ממנו להיכנס לזוגיות בשלב זה בחיים והוא עצמו טוען שהוא לא מחפש וגם לא רוצה".

יש סיכוי לרומן בבית האח?
"אני מאוד מקווה שלא, כי זו בועה. על פניו זה טוב לטלוויזיה אבל זה מאוד לא בריא, זה לא המקום להתחיל בו רומן. בראש ובראשונה כי זה מבודד את הזוג משאר הבית ומעורר אנטיגוניזם. כרגע הוא עם כולם וזה נותן לו מעמד של מנהיג".

יש סיכוי לעוד זכייה של אילתי?
"מיום ליום אני מאמין בזה יותר. הוא מפתיע אותי. הוא עובר כבר עכשיו בבית תהליך. יותר שקט נפשי, סוף מעשה במחשבה תחילה, איפוק, בגרות, מצד שני הוא לא מפחד לדבר על דברים שמפריעים לו. הקהל בבית אוהב לראות מישהו שעובר לו מול העיניים תהליך ובכלל, אני חושב שיש בו את כל הדברים שיכולים להוביל להצלחה. הוא סוחף, מנהיג, חתיך, כריזמטי, אינטיליגנט ובן אדם טוב".

מה אתם עושים כדי לקדם אותו?
"המשפחה, מכרים וחברים דוחפים בכל דרך, הקהל שמתחיל להכיר אותו מראה תמיכה גדולה, אני מנהל לו את האינסטגרם, הפייס והקבוצה הרשמית ומקווה שהאילתים ייכנסו בהמוניהם ויתמכו בו. מעבר לזה הקבוצה 'האמת בלתי מנוצחת' שמסמנת בכל עונה את הפייבוריט שלה לניצחון, סימנה את דיויד כבר אחרי יום אחד בבית והם עושים הכל כדי לקדם אותו. זה אומר הרבה דחיפה בכל הרשתות והפורומים הגדולים. הם טוענים שהוא הכי אותנטי ובאמת אנונימי בניגוד לאחרים שכבר ניסו את כוחם בריאליטי אחרים ולנו לא נותר אלא לקוות שכולם יחשבו כמונו ויצביעו לו לאורך כל הדרך". 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש