בחבל אילות מסכמים שבוע עמוס בפעילות סיוע למען המפונים מישובי העוטף והדרום

מאת: מערכת יום יום באילת ● 4/11/2023 21:05 ● ערב ערב 3144
שבוע רווי פעילות עבר על המועצה האזורית חבל אילות שהתגייסה במלואה למען מפוני ישובי העוטף והדרום, החל מהקצאת שטחי עבודה עבור המפונים, דרך יצירת מסגרות חינוכיות, אירוח אנשי ציבור ובעלי תקפידים וכלה במיצג שולחן ערוך למען החטופים בעזה
בחבל אילות מסכמים שבוע עמוס בפעילות סיוע למען המפונים מישובי העוטף והדרום
צילומים: מועצה אזורית חבל אילות

חמ"ל סיוע אזרחי הגיע 


בבוקר יום רביעי (25.10.2023), הגיעו למועצה אזורית חבל אילות, הנציגים שלומית וכפיר לביקור במחסן הציוד שהקמנו במועצה ולמיפוי הצרכים, בחמישי כבר הגיעה אלינו משאית!
מועצה אזורית חבל אילות, אחים לנשק-לוחמים ולוחמות.

 

ד"ר חנן גינת יו"ר המועצה האזורית חבל אילות בחמ"ל הציוד שהוקם

 


האב (hub) חבל אילות פתח את שעריו למפונים ומתפנים


המפונים והמתפנים שמגיעים מקבלים שטח עבודה חינם, בו הם יכולים להמשיך בעבודתם היומית באווירה שיתופית ומרגיעה. אם אתם מחפשים שטח עבודה אתם מוזמנים ליצור קשר עם נוגה אלמוג- 052-6512275

-  יום ראשון ה 29.10 בשעות הערב, הגיע לערבה הדרומית מערכת הגשם הסינופטית "אפיק ים סוף". מדובר במערכת לא צפויה, הבנויה מתאי גשם קטנים המתאפיינים בגשם נקודתי וחזק.
בסמר נמדדו ברבע שעה כ 20 מ"ל מים.
הנחלים בערבה הראו זרימה יפה, החל מנחל רודד, רחם, תמנע ועד נחל יטבתה.
מי יתן וימשיכו לרדת עלינו עוד גשמי ברכה.

-  ביום שלישי האחרון, נפתחו בקיבוץ יהל שלוש מערכות חינוך לילדי המפונים והמתפנים המתארחים בקיבוץ.
מערכת אחת לשכבות א'-ג' ומערכת שנייה לשכבות ד'-ו' הפתוחות בין השעות 9:30-12:00 ומספקות לילדים פעילויות מגוונות עם צוות מדריכות אלופות.
בנוסף פועלת מערכת נוספת שנפתחת בשעות הצהריים (13:30- 16:00) לכלל הגילאים.
כל הכבוד קיבוץ יהל גאים בכם

 -  בקיבוץ אילות מאז תחילת המלחמה בכל יום שלישי מקיימים אירועים קהילתיים יחד עם המשפחות המתארחות ולאחרונה התחילו להזמין משפחות מקיבוצי העוטף השוהים באילת.
במפגשים הקיבוץ דואג לארוחת ערב – פעם הקהילה כולה מכינה, פעם מרכזים טאבונים ועושים מלאאא פיצות ופעם נקניקיות בלחמניה.
גם תוכן מהנה לא חסר – סרט על הדשא, איפור גוף, סדנת עוגיות שוקולד צ'יפס בהובלת הנוער עם תרומה שבקבוקי שוקו מהחברים המדהימים והנדיבים שלנו בקיבוץ יטבתה ועוד.
כל הפעילויות בהתנדבות מלאה ובכוחות מקומיים.
אם זה לא מספיק מרגש אז גם בני הנוער של הקיבוץ מגוייסים למאמץ – הבוגרים יצרו מיצג של שולחן ערוך בדשא המרכזי של הקיבוץ למען החזרת החטופים.

- ד"ר חנן גינת ראש המועצה ביחד עם נציגים מהמועצה ועם נציגים מהחברה הכלכלית, ביום קמפיין עבור מחלקת גיוס כספים במועצה, עם ריצארד סאמרס ושרי ברקן.

מירב שטרן מנכל"ית המשרד לקידום מעמד האישה, הגיעה ביחד עם סמנכל"ית המשרד אושרה פרידמן, לפגישה עם הדס שפירא מנכל"ית המועצה ושרי ברקן ביחד עם אנשים מהקהילה בכדי לשמוע על צורכי החבל. בנוסף הן נפגשו עם המתנדבות מהשטח המסיעות לקליטת המפונים והמתפנים.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

 

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש