תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 31/8/2023 14:47 ● ערב ערב 3135
טיפ לילידי מזל השבוע - ימים מאתגרים עוברים עליכם כיוון שהכוכב שלכם נמצא בנסיגה במזל שלכם, למשך שלושת השבועות הקרובים ולכן זוהי תקופה שבה חשוב שתהיו זהירים במילותיכם.
תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

כוכב התקשורת התיישר בבית העבודה שלכם כך שנושאים חשובים שהיה הכרחי לטפל בהם במסגרת זו מתחילים להיפתר ולקבל את הפרופורציות המתאימות. בעוד כשבועיים תעלמנה גם השפעות כוכב זה ולאחר מכן, תוכלו להרשות לעצמכם ליהנות בעבודה ובחוג החברתי במסגרת זו. וביחד עם כך תוכלו להשלים פערים וחסכים שעד היום היה לכם קושי איתם.


 

שור

 

לנושאי משפחה יש משמעות רבה בשבוע זה כיוון שנראה שכוכבים רבים נמצאים אצלכם במקום שמדבר על האפשרות לקונפליקט בתוך המעגל המשפחתי הראשון של חייכם. היזהרו מהתפרצויות שאין לכם שליטה עליהם, כיוון שסף הסבלנות שלכם קצר במיוחד. השתדלו להיות סבלניים ובמקרים שזה אפשרי - אפילו לרכוש מתנת פיוס קטנה על מנת לרכך את הקרובים לכם.


 

תאומים

 

זוהי תקופה טובה מאוד לטיפוח חיי המשפחה והחברים הקרובים. ניכר שיש לכם צורך לשפר את דרך חייכם וסביבת מגוריכם. מבחינה כספית היה לכם חודש די בעייתי בגלל נסיגת כוכב התקשורת המזוהה איתכם, עובדה שמכריחה אתכם לחשוב אחרת מבחינה כלכלית. כוכב השפע עדיין במקום המקושר עם תת המודע שלכם ולכן חכו עוד כחודש עד לקבלת החלטות משמעותיות.


 

סרטן

 

אתם עסוקים מאוד בכל מה שקשור לטיפוח וטיפול בסביבה הטבעית שלכם גם אם היא מקשה עליכם את ההתנהלות של חיי היום יום. בני המשפחה מצפים מכם שתעזרו להם ומאחר והם קרובים אליכם מאוד רגשית , אין ספק שאתם משקיעים את מקסימום הזמן על מנת לעשותם מאושרים , על ידי כך שאתם לוקחים על עצמכם את מרבית החובות המשפחתיות.


 

אריה

 

אתם בתקופה טובה מאוד מבחינה אישית ורגשית, מקצועית ואף כלכלית. נראה שאתם בכיוון הנכון. הכוח בידיים שלכם להחליט החלטות ואתם בהחלט יכולים להפעיל את תוכניותיכם על מנת להשיג את מטרותיכם. המשך חשיבה הגיונית ופחות רגשית תעזור לכם לפעול גם בהמשך בצורה מעשית, על מנת להגיע להישגים אליהם אתם שואפים להגיע.


 

בתולה

 

גם בשבוע הזה אתם ממשיכים להיות מושפעים ממעבר הכוכבים האישיים המסמלים עבורכם את הצורך בהתחלות חדשות . ואולם, כוכבים אלה נמצאים במקומות סגורים להחצנה ועובדה זו גורמת לכם להשהות תוכניותיכם ובשל כך אתם חשים חוסר בטחון. נראה שבתחומים של מערכות יחסים אישיות ומקצועיות עדיין זה אינו הזמן לגלות את מטרותיכם.   


 

מאזניים

 

אתם נמצאים בתקופה שהתרחשויות רבות בחייכם מתנהלות מאחורי הקלעים. כוכב התקשורת התיישב בבית תת המודע שלכם ומאיר עבורכם נושאים שחשוב לטפל בהם ולא להאמין שהם יחלפו ללא טיפול כלשהו. נצלו קשרים קיימים על מנת לחזק את מעמדכם, כיוון שלעיתים אתם לא בטוחים שאכן אתם במקום הנכון מבחינה חברתית ועובדה זו מאוד מציקה לכם.


 

עקרב

 

התוכניות המקצועיות מתחילות להבשיל ולשאת פרי. ולמרות זאת אתם עדיין לא ממש מגובשים בדעותיכם, אך הכיוון כבר ברור לכם. הקשיים הכלכליים הם אלה שממריצים ומביאים אתכם לפעולה. אתם מוערכים מאוד במעגל בו אתם חיים כיוון שכולם יודעים להעריך את סגולותיכם הטובות והחיוניות לקידום ושמירת מטרות וערכים בעבודה, וגם בסביבה הטבעית שלכם.


 

קשת

 

נראה שאתם מתחילים להסתגל לכוכב סטורן שמביא איתו קשיים והפעם בבית המשפחה. בסופו של דבר זהו כוכב מבורך שמעניק לכם את היכולת להסתכל לאמת בעיניים ובהתאם לכך להתנהל. קשיים משמעותיים נמצאים כבר מאחוריכם ובעיקר בריאותיים שעיכבו אתכם בדרככם. לאחר יום ההולדת שלכם, תרגישו שעברתם כברת דרך משמעותית וסגרתם מעגלים.  


 

גדי

 

כוכב העשייה המוכר בשמו מארס נמצא אצלכם בבית הקריירה וגורם לכם להיות פעילים יותר מהרגיל. הבעיה היא שכוכב זה גורם לכם לפעול בחוזקה ובאסרטיביות שאינה נשמעת ונראית טוב לאנשים הקרובים לכם. חשוב מאוד שתיזהרו בפרק זמן זה מכל התנהגות שאינה יכולה לשרת אתכם כהלכה ובעיקר מהעובדה שמבחינה כלכלית אינה מקדמת אתכם.


 

דלי

 

אתם נמצאים בתקופה מאוד משמעותית שעיקרה חשבונות נפש על מה עשיתם בשנה האחרונה , כיצד אתם רוצים לחיות את חייכם ומה עליכם עדיין לעשות על מנת שתוכלו לסמן לעצמכם וי כשתגיעו למטרות הנכספות. נושאי כספים עדיין לא ברורים ומגובשים אצלכם, אך זה בדיוק הזמן שבו עליכם לבדוק בעזרת ייעוץ חיצוני מהי הדרך הנכונה עבורכם לפעול.


 

דגים

 

כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר נמצא במקום המקושר עם הצורך שלכם לרצות את כל הסביבה הקרובה שלכם ונראה שעובדה זו עולה לכם פעמים רבות גם בעצבנות וגם במצבים בריאותיים שאינם טובים לכם. מאחר וכוכב סטורן נמצא הפעם במזל שלכם, הוא למעשה דורש מהם את האומץ האישי להציב גבולות מול הקרובים לכם ולהסביר להם שעליכם לשמר את כוחותיכם .


 

נייד: 2248626- 052

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש