תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות 

מאת: צילה שיר-אל ● 9/6/2023 06:00 ● ערב ערב 3123
טיפ לילידי השבוע - השבוע יבקר אצלכם בבית תת המודע מרקורי הכוכב האחראי על תקשורת , ומאחר ובית זה נחשב למקום שבו עליכם לשמור את מחשבותיכם לעצמכם, מומלץ לכם לעשות זאת
תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות 
תגיות:

טלה

 

אתם נאלצים לעסוק בחלק הכלכלי של חייכם בגלל ריבוי כוכבים משמעותיים בבית זה. חשוב ליצור לעצמכם מאזן כספי חיובי. כמו כן, אתם קשורים לצעירים מכם במשפחה, כולל ילדים. נראה שעובדה זו גורמת לכם לקחת אחריות על מעשיכם בשל העובדה שאתם נדרשים לעמוד בציפיות של הקרובים לכם. ייתכן ויש לכם מה לאבד במקרה ותוותרו על חלון ההזדמנויות.  


 

שור

 

אתם עוברים תקופה משמעותית מבחינה כלכלית בשל הימצאותו של המאור הגדול והוא השמש בבית הכספים שלכם . זהו זמן שבו תצטרכו לחשב כמה פעמים את ההתנהלות שלכם ולהיות ערים לעובדה שאתם לא לבד במה שאתם מתכננים לעשות. אתם מחויבים לסביבה שלכם, ולכן התחשבו גם בדעותיהם. למשפחה הגרעינית שלכם יש ציפיות מכם וחשוב שתיקחו אותם בחשבון.  


 

תאומים

 

נושאי מימוש מקצועי דומיננטיים כרגע בחייכם ואתם עוברים תהליך לא נוח בשל אי הוודאות הכרוכה בכך. אתם מתנדנדים בדעותיכם וכל פעם משנים את מסקנותיכם באשר למה שאתם רוצים לעשות. מאחר ואתם בשלב התהייה, הרי שנושא נוסף שגם אותו אתם צריכים לקחת בחשבון, הוא היחסים שלכם עם הסביבה הקרובה וההחלטה היכן אתם רוצים להתגורר ובאילו תנאים .


 

סרטן

 

הכוכב מארס שמביא עשייה נמצא בבית הכספים שלכם למשך כל החודש הקרוב ויביא איתו אינטנסיביות שאינכם אוהבים אותה, אך אין לכם ברירה אלא להישמע גם לגורמים חיצוניים שמשפיעים על חייכם. אתם יודעים שאתם מחויבים למסגרת ולכן נראה שתאלצו להתפשר.. ברור שנושאי כספים מאוד יטרידו אתכם, כיוון שהשינוי אותו אתם מבקשים לעשות יגרור אחריו שינויים בהיבט הכלכלי.  


 

אריה

 

הכוכב יופיטר נמצא בשנה זו במקום המקושר עם היכולת שלכם לקבל עזרה ממשית בנוגע לכל המערך המקצועי שלכם וייתכן שגם תקבלו כספים לעזרה, אך תצטרכו להחזיר אותם. זוהי תקופה מאוד משמעותית וחשוב שתנצלו את ההזדמנויות שייקרו על דרככם בשלב זה. היזהרו ממצבים בהם תעדיפו לתפוס מרחק בכל פעם שמבקשים מכם לעשות משהו המנוגד לדעתכם.    


 

בתולה

 

השמש בשמיים שנמצאת החודש במזל תאומים, מפעילה אצלכם את בית הקריירה ואת  הצורך שלכם להתקדם ולעשות שינויים מרובים בתחום. הגיע הזמן שלכם לעמוד שוב בשורה הראשונה ולהביע את דעתכם. מבחינה מקצועית אתם עומדים להיות בולטים בהרבה מפעמים קודמות בהם נאלצתם להתפשר עם האחרים. חשוב  מאוד שתפעלו באומץ ובמלוא הכוח.


 

מאזניים

 

יש לכם הזדמנות לנסוע, לבלות ולטייל במקומות חדשים שעד עכשיו רק חלמתם עליהם וזאת בגלל העובדה שהשמש בשמיים מאירה לכם את המקום המקושר עם חו"ל וגם הכוכב וונוס שמביא פינוקים והוא הכוכב שלכם נמצא במקום המקושר עם המעמד החברתי שלכם ואתם מרגישים שבכל מקום שאתם הולכים, אנשים מחפשים את קרבתכם ואת עצתכם. זה הזמן שלכם לתכנן תוכניות עתידיות.


 

עקרב

 

נושאי הקריירה שלכם מטרידים ועולים על הפרק בגלל ביקור הכוכב מארס המקושר עם עשייה וגם ביקור כוכב וונוס המקושר עם מערכות יחסים ואף כספים. ולכן, עולה השאלה האם הכיוון הוא עבודה שגרתית שנותנת בטחון כלכלי או לפנות לתחום פחות בטוח אך יותר מתאים לאישיות שלכם. אינכם יכולים לסמוך על אף אחד שיעזור לכם בהחלטות ולכן זוהי תקופה מתסכלת, בה אתם חייבים להגיע להחלטות.   


 

קשת

 

אתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד טעונה עבורכם כיוון שאתם מרגישים שמשהו עובר עליכם מבחינה רגשית ואינכם יכולים להצביע מהו הדבר בדיוק. זוהי תקופה שבה עליכם ללמוד לשחרר את העבר ולהטעין את עצמכם באנרגיות חיוביות לקראת התחלות חדשות. כמו כן, נסו לצאת להתאוורר במקום חדש ואטרקטיבי שייתן לכם תחושה טובה של התחדשות אישית .   


 

גדי

 

זוהי תקופה משמעותית בנושאי זוגיות ויחסים שמטרידים אתכם בגלל ביקורם של כוכב העשייה וכוכב וונוס האחראי על  מערכות יחסים במקום המקושר עם אינטימיות במערכות יחסים. זה הזמן לנסות לבנות את היחסים האישיים שלכם על בסיס יותר עמוק ואינטימי שיכול להביא לפתיחות גם מבחינה רגשית , עובדה שתועיל מאוד לקשרים האישיים שלכם. בנוסף, גם נושאי עבודה השבוע יהיו בראש מעייניכם.   


 

דלי

 

הכוכב סטורן שמביא חששות לצד החלטות, נמצא בבית הכספים שלכם וגורם לכם לקחת אחריות חדשה על חייכם . העובדה שאתם עושים שינויים בחייכם גורמת לכם להעריך את עצמכם יותר ויותר כי אתם נמצאים במקום שפעם לא חשבתם שתהיו מסוגלים להיות בו  מבחינה אישית. תדמית חדשה זו שלכם תעזור לפרוץ את המחסום בו הייתם שרויים עד היום, ולהביא לעצמכם את פריצת הדרך שקיוויתם שתגיע.  


 

דגים

 

מאחר והשמש בשמיים נמצאת אצלכם במקום המקושר עם המעגל הראשון של חייכם, הרי נראה שתמצאו את עצמכם מאוד נסערים בשל נושאים שעולים עכשיו על הפרק וגורמים לכם לעצבנות וזאת בעיקר בשל חוסר גבולות שלא העמדתם בזמן מול האנשים הקרובים לכם. הצורך שלכם להיות בסדר עם כולם, עולה לכם בהרבה עוגמת נפש מבחינה רגשית. זה הזמן לאזן.


 

נייד: 2248626- 052

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש