צפו: נהג בפסילה ותחת השפעת סמים באילת

מאת: דוברות המשטרה ● צילום: דוברות המשטרה ● 6/3/2023 14:16 ● ערב ערב 3109
המשטרה עצרה אדם שהמשיך לנהוג על אף שרישיונו פסול, כשהוא תחת השפעת סם, כל זאת כשכלי הרכב עליו נהג נאסר לשימוש בגלל סכנה למשתמשי הדרך ● כל הפרטים
תגיות:

בעת פעילות יזומה של יחידת התנועה במשטרת מרחב אילת לאכיפת עבירות תנועה מסכנות הבחין השוטר במשאית הנוסעת ברחבי העיר והנחה את הנהג לעצור לבדיקה שגרתית. עם הגעתו אל הנהג בעת בירור פרטיו מצא השוטר כי בהליך שהחל בשנת 2021 נפסל רישיונו של הנהג לתקופה של 24 חודשים וכי רישיונו של הנהג פג תוקף במהלך 2018.

תוך כך, משהמשיכו השוטרים לברר את נסיבות האירוע מצאו כי הנהג כי נוסף על כך שהנהג נוהג כשרישיונו פסול, נוהג במשאית כשכלל אינו הוכשר אליה!!! רישיון הנהיגה מעברו התיר לו נהיגה ברכב פרטי.

עוד נדהמו השוטרים לגלות כי המשאית בה נהג ולא הוכשר לנהיגה בה כלל אינה תקינה ונאסרה לשימוש וכפועל יוצא אינה נושאת תעודת ביטוח – הנהג נהג ברכב כאשר הוא יודע כי הוא מסכן את חייהם של כלל משתמשי הדרך בסביבתו. בו במקום עיכבו השוטרים את הנהג לחקירה בתחנת המשטרה.

בהגיעם עמו לתחנה, נלקחה מהנהג בדיקת שתן אשר תוצאתה הראתה אינדיקציה ראשונית לכך שנוסף על כל העבירות, הוא נוהג תחת השפעת סם. בתום חקירתו נעצר החשוד והוארך מעצרו.

בימים אלה, הגישה חטיבת התביעות במרחב אילת, שלוחת תעבורה, כתב אישום נגד החשוד המייחס לו מן החמורות שבעבירות התנועה וכן בקשה למעצרו עד תום ההליכים נגדו.

פקד עו"ד גור צור, תובע תעבורה: "נוכח הקטל היומיומי בכבישים בארץ והישנותן של עבירות תנועה מסכנות חיים, יש להורות על מעצרם של נהגים פורעי חוק וזאת במטרה להגן על הציבור. החשוד אינו נרתע, שב ומבצע עבירות חמורות, ללא מורא ופחד משלטון החוק, רק מעצרו יבטיח כי לא ימשיך לזלזל בחוק ולסכן עוברי אורח תמימים".

מהמשטרה נמסר: נהיגה בזמן פסילה היא הפרה חמורה ובוטה של החוק ואשר מסכנת את ציבור הנהגים ומשתמשי הדרך.אנו פועלים לאיתור נהגים אלה והרחקתם מהכביש, כל זאת במטרה להגביר את ההרתעה ולשמור על שלומו וביטחונו של הציבור.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש