אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 24/2/2023 07:28 ● ערב ערב 3108
טיפ לילידי השבוע - השבוע נמצא כוכב העשייה - מארס בבית המשפחה שלכם וייתן לכם הזדמנות לפתור נושאים בוערים במעגל הראשון של חייכם.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

למרות שכוכב וונוס שמביא יחסים למצב של נועם ואוירה טובה נמצא במזל שלכם, הרי שיש לכם רצון לבדוק מערכות אלה עד אשר תהיו בטוחים שאתם נמצאים בזמן הנכון ובמקום הנכון ויכולים לסמוך על הקרובים לכם באופן מלא.  אתם נמצאים כחודש לפני יום ההולדת והאנרגיות שלכם הינן כאלה שאתם חשים צורך להתבודד ולשמור את דעותיכם לעצמכם.


 

שור

 

אלה מכם שנולדו בשליש השני של המזל כבר חווים תקופה ארוכה של שינויים ומהפכים בחייכם ואכן אלה ימשיכו עד אשר תהיו שלמים עם עצמכם ועם עשייתכם. מבחינת יחסים בין אישיים מומלץ לכם לבדוק אם אתם נמצאים במקום שאתם מרוצים ממנו באמת, כי נראה שבתוך תוככם אתם מקווים למערכות יחסים אחרות.


 

תאומים

 

נושאי הקריירה ממשיכים לתפוס אצלכם תאוצה ואתם בטוחים שאתם יודעים מהו הכיוון הנכון לכם ומהי דרך החיים המתאימה לכם. נראה שהשינויים שאתם עושים מדי פעם מוסיפים לכם עניין , אך לא תמיד מצביעים על חשיבה ועשייה נכונה. זה הזמן לעצור מעט , גם בגלל העובדה שכוכב נפטון בבית הקריירה שלכם מלמד על נסיבות שלא תמיד ברורות עבורכם.


 

סרטן

 

אתם עוברים תקופה מצוינת בנושאי קריירה למרות שאתם עובדים מאוד קשה נראה שכוכב השפע שיושב בבית זה מוסיף לכם יכולת להצליח ולהמשיך קדימה במלוא הכוח. גם הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא בבית הקריירה שלכם ולכן נראה שהקידום לו אתם זוכים משדרג גם את הקשרים שלכם בעבודה וגם מיחסים טובים עם עמיתים .  


 

אריה

 

נושאי זוגיות ואף כספים שמגיעים לכם בגלל חובות שעד עכשיו לא גביתם בגלל חוסר בטחון שאכן יחזירו לכם מאוד מציקים לכם ועכשיו אתם מספיק חזקים על מנת לטפל גם בנושאים לא נוחים אלה. רובכם ניחנתם בכישורי עבודה , מסחר ועשייה ונראה שהפעם כוכב השפע מצליח להעניק לכם את מקסימום היכולת על מנת להראות שאתם מצליחים ומוצלחים.


 

בתולה

 

השמש בשמיים נמצאת בבית השותפויות והזוגיות שלכם ונראה שעובדה זו מתעוררת לחיים באופן מאוד משמעותי. אתם נבחנים ביכולת שלכם להראות שאתם מצליחים בתוכניותיכם וגם מצפים שהקרובים לכם, כמו בני זוגכם יהיו שותפים לרעיון. הכוכב שלכם מרקורי נמצא בבית העבודה שלכם ומעניק  אפשרויות תקשורת חדשות.


 

מאזניים

 

הכוכב וונוס שהוא גם הכוכב שלכם נמצא בבית הזוגיות ולכן אתם מרגישים עכשיו יותר מתמיד שאתם רצויים ונוכחותכם מאוד מקובלת ואהובה על הקרובים לכם, בין שאתם קרובים פיזית ובין שאתם רחוקים. זוהי תקופה טובה לקדם את העבודה שלכם ואת מטרותיכם על מנת להראות כמה שאתם לוקחים את נושא קידום העבודה בצורה רצינית.


 

עקרב

 

כל תפיסת העולם שלכם משתנה בתקופה האחרונה , כיוון שלפתע דרך אירועים שונים אתם מבינים שהחיים שלכם יכולים להיראות אחרת לגמרי אם רק תוכלו להתמודד עם השינויים שאתם צריכים לעשות ואשר נועדו למעשה לקדם אתכם לעתיד טוב יותר. יכולת היצירה שלכם פורחת ותחומים אלה יסבו לכם נחת.


 

קשת

 

אתם חווים תקופה מאוד משמעותית עם המשפחה הקרובה ויש לכם ניגודים פנימיים בין לעשות מה שטוב לכם ובין עשייה למה שטוב למעגל הראשון שלכם. עליכם להבין שעליכם לשחרר את הקרובים אליכם ולתת להם לחיות את חייהם מבלי לעשות להם רגשות אשם על כך שהם פורחים ונותנים מעצמם לבניית העצמאות האישית שלהם.


 

גדי

 

שלושה כוכבים חזקים ומשמעותיים נמצאים בבית המשפחה הגרעינית שלכם  ולכן נראה שאתם עוברים תקופה מאוד בונה ואינטנסיבית. יש לכם יכולת להתמודד עם כל מה שעובר עליכם וגם לקחת אחריות בנושאים שאינם פשוטים , אך דורשים אישיות חזקה ומגובשת כשלכם. נסו להיעזר בחברים תומכים , כל פעם שקשה לכם יותר מהרגיל.


 

דלי

 

נראה שחייכם האישיים בתקופה האחרונה הינם כאלה שאתם צריכים להסתיר את תחושותיכם ותוכניותיכם במיוחד במישור הכלכלי. זה הזמן לפעול מאחורי הקלעים בכל פעם שאתם רוצים או חושבים שיש מקום לכך. דרככם מאוד ברורה לכם ובמידה ומישהו אחר מנסה לשים לכם רגל, חשוב מאוד שתילחמו בכל כוחכם עד אשר תשיגו את מטרותיכם.  


 

דגים

 

מבחינה אישית אתם נמצאים בתקופה הרבה יותר טובה ויש לכם יכולת לבטא את עצמכם. כוכב העשייה בשם מארס נמצא בבית המשפחה שלכם וייתכן שיש לכם התמודדויות עם הקרובים לכם בגלל תפיסת עולם מנוגדת. בכל מקרה ולמרות הקושי יש לכם את היכולת להתמודד ולהצליח. כוכב השפע יופיטר שנמצא בבית הכספים מפנק אתכם בתקופה כלכלית טובה.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש