היובל- אלופי מרוצי השדה

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 24/11/2022 11:34 ● ערב ערב 3095
קרוב ל-400 תלמידים ותלמידות מכתות ד'-ו' בבתי הספר היסודיים בעיר השתתפו השבוע באליפות מרוצי השדה המסורתית שמארגן אגף הספורט בעיריית אילת ● השנה זכו אצני בית הספר היובל בכל הקופה כשניצחו כמעט בכל המקצים במקומות הראשונים וקטפו את המקום הראשון כללי ● שי ברד המורה לספורט בבית הספר היובל: ''מדובר בהישג חסר תקדים. אני גאה בתלמידים שלנו”
היובל- אלופי מרוצי השדה
המורים לחינוך גופני שי ברד ואנדריי קורניך, קטפו עם תלמידי היובל לראשונה את המקומות הראשונים כמעט בכל המקצים ● צילום: יניב כהן

זו הייתה חגיגה של צבע וספורט כשסביב הלגונה באזור  התיירות של אילת התחרו ביניהם קרוב ל- 400 תלמידים ותלמידות מכתות ד'- ו' ב-12 בתי הספר היסודיים באליפות מרוצי השדה המסורתית. התחרות כללה מקצים למרחקים של 500,600,800 ו- 1,000 מטרים בחלוקה על פי גילאים ובנים ובנות. לראשונה הצליחו ספורטאי בית הספר היובל, בניצוחו של המורה לחינוך גופני שי ברד ובסיועו של המורה המתלמד אנדריי קורניך, לקטוף את המקומות הראשונים כמעט בכל המקצים אצל הבנים וגם הבנות, עובדה שזיכתה אותם במקום הראשון כללי בפער גדול מהמקום השני כללי, אחריהם התמקמו ספורטאי בית הספר אלמוג בניצוחם של המורים לספורט ויקה כהן ומאור דהן. במקום השלישי זכו תלמידי בית הספר מצפה ים בניצוחה של המורה אתי חיים.
בתחרות ריקוד שהתקיימה לראשונה, במקביל למרוץ, על מנת להוסיף צבע ומוטיבציה לאצנים הצעירים זכו תלמידי בית הספר תל"י הרי אילת. את המרוץ ארגנו גם הפעם, כמיטב המסורת, אנשי אגף הספורט בעיריית אילת שרואים באירועי ספורט לילדים ולקהילה האילתית חשיבות רבה. לאנשי האגף סייעו בקיום האירוע המורים לחינוך גופני בבתי הספר היסודיים ותלמידי מגמת 5 יחידות לימוד במדעי הספורט בהובלתו של שלמה זקס. 
בסיום התחרות שיבח המורה שי ברד את תלמידיו ואמר: "מדובר בהישג לא פחות ממושלם של תלמידי בית הספר שלנו, מאחר והצלחנו לזכות בכל המקצים. לא ציפיתי לזה. אני מאושר וגאה בילדים שלנו".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש