סגן ראש העירייה מתן בארי יציג את אילת בכנס אזורי במרוקו

מאת: ● 16/11/2022 15:28 ● ערב ערב 3093
העיר אילת, בהובלתו של סגן ומ''מ ראש העיר, מתן בארי, מגיעה לפורום ההשקעות האזורי במרקש במטרה לייצר את מירב החיבורים וההיכרויות עם משתתפי הפורום החשוב על מנת למצות את הזדמנויות החשיפה וההשקעה בעיר אילת בתחומי תיירות, תעופה, חדשנות ואקדמיה.
סגן ראש העירייה מתן בארי יציג את אילת בכנס אזורי במרוקו

מתן בארי  מחזיק תיק התיירות בעיר יציג בכנס את חזונו להפוך את שדה"ת רמון לשדה בינלאומי פעיל לאורך כל השנה על בסיס שוק חופשי, בטיסות הפנים והטיסות הבינ"ל, באמצעות חברות תעופה שונות וביניהן כמובן נציגי המדינות המשתתפות בכנס בכלל ובהסכמי אברהם בפרט, וכמובן לעודד השקעות זרות ולתת חשיפה לאילת כעיר תיירות מובילה במזרח התיכון.

יחד עם מתן יגיעו מנכ"ל החברה הכלכלית אילת ומנהל פרויקט החקלאות הימית החדש בעיר, על מנת לקדם מיזמים משותפים עם באי הכנס בנושאים שונים בתחום, החל משותפויות בפרויקטים קיימים ועד לקידום תכניות חינוך בינלאומיות משותפות בנושא הביוטכנולוגיה הימית.

מתן בארי מסר: " אני נרגש לצאת למסע מרתק של חשיפת העיר אילת והפוטנציאל הטמון בה למדינות בהן נחישות, מצוינות וחדשנות בכלכלה הן תפיסת עולמן, בייחוד כאשר אלו מדינות אשר מדינת ישראל מקיימת איתן יחסי שלום שמוביל לשגשוג משותף. לעיר אילת יש פוטנציאל עצום ולא ממומש בתחומים שונים ורבים, שתלוי במגזר הפרטי והעסקי שיודע לחולל שינויים מהירים יותר מהמגזר הציבורי, אני מגיע כדי לייצג את העיר נאמנה, לחשוף אותה במלוא הדרה, ולמצוא חלוצים בתחומי התעופה, התיירות והחדשנות, ששואפים לעשות היסטוריה משותפת" 

 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש