מבצע עורב

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 17/6/2022 13:13 ● ערב ערב 3073
ביתו הצעירה של מפקד משטרת יפו, סנ"צ קובי אבוטבול, חובב חיות מושבע, זיהתה במהלך טיול משפחתי על טיילת התיירות בעיר עורב פצוע ● לאחר שהפנתה את תשומת ליבו של אביה, פנה המפקד לאתי אלטמן, מייסדת עמותת תנו לחיות לחיות, איתה הוא מצוי בקשרי עבודה ● מהר מאוד הוכנס לתמונה הווטרינר העירוני באילת ד"ר אברמוביץ ● בסיומו של המבצע מצא העורב הפצוע את מקומו בביתו של חבר מועצת עיר שמוליק שלם, שמטפל בבעלי כנף פצועים, שהבטיח לשחרר את העורב רגע לאחר החלמתו
מבצע עורב
תגיות:

לסיפור הזה יש סוף טוב. לכאורה זה יכול היה להיות עוד עורב פצוע שהיה מוצא את מותו ברחוב. אלא שבמקרה של העורב המסויים הזה, מי שראתה אותו על חומת אבן בסמוך למלון המלך שלמה היתה ביתו הצעירה של מפקד משטרת יפו, סנ"צ קובי אבוטבול, שידוע באהבתו הרבה לבעלי חיים. לאחר שביתו של אבוטבול הבחינה כי עובר זמן והעורב לא זז, היא הפנתה את תשומת ליבו של האב לעורב.

 

ניצל על ידי מפקד משטרת יפו. העורב

 

סנ"צ אבוטבול לא חיכה ונכנס מהר לפעולה כשהוא רותם למשימת ההצלה את מייסדת עמותת תנו לחיות לחיות אתי אלטמן, שמשמשת בהווה כדוברת העמותה. אתי ניצלה את קשריה בעיר כדי לפנות ישירות לווטרינר העירוני ד"ר אורן אברמוביץ, ששלח למקום פקח לבדיקת הנושא. זמן קצר לאחר שנמצא העורב הפצוע כבר נמצא לו מקום מבטחים שיקומי- בחצר של חבר מועצת עיריית אילת, מחזיק תיק איכות הסביבה, שמוליק שלם, חובב בעלי כנף מושבע, שמגדל בחצר ביתו בעלי כנף אסופים ופצועים בהם הוא מטפל עד שיקום ומשחרר לטבע. שמוליק קיבל את העורב הפצוע לחצרו בזרועות פתוחות והבטיח כי מיד לאחר השיקום ידאג לשחרר את העורב חזרה לטבע. סוף טוב הכל טוב, מפקד משטרת יפו יכל לסמן וי על עוד פעולה מבצעית מוצלחת בניצוחו. לעורב שלום. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת