השופט אילץ את האם לשוב ולהתגורר באילת

מאת: רותם נועם ● צילום: אילוסטרציה ● 13/1/2022 12:43 ● ערב ערב 3051
בית המשפט למשפחה באילת הורה לאם שעזבה את העיר עם בתה לשוב ולהתגורר בה לאחר שהבהיר כי אף שנפרדה מאבי הילדה, היא אינה יכולה להחליט על עזיבת העיר על דעת עצמה ומבלי ליידעו
השופט אילץ את האם לשוב ולהתגורר באילת
האם תשוב לאילת אך על האב חוייב לשלם את דמי השכירות שלה ומזונות

בית משפט למשפחה באילת קיבל לאחרונה את בקשתו של אב  להורות לזוגתו לשעבר לשוב ולהתגורר באילת עם בתם הקטינה, זאת לאחר שהאם עזבה עמה את העיר ועברה להתגורר בירושלים. האב טען מצדו כי האם עזבה את העיר ללא ידיעתו ומבלי שקיבלה את הסכמתו, בעקבות ויכוח שהתגלע ביניהם ועברה להתגורר עם אמה בירושלים. לטענתו היא אינה מתכוונת לחזור לאילת עם הילדה ומסרבת לתת לו להיפגש עמה מחשש שיחטוף אותה חזרה לאילת. לפיכך, ביקש האב ביקש להורות לאם להשיב את הבת להתגורר באילת.
האם הגיבה לטענה כי נאלצה לעזוב את אילת לאחר שהאב גירש אותה מהבית והותירה ברחוב. לטענתה, האב ביקש ממנה "לעוף מחייו", והיא תארה חיים משותפים בהם ספגה ממנו אלימות נפשית ומילולית.
בקבלו את בקשת האב, פסק השופט מרדכי (מוטי) לוי, כי שינוי מקום מגוריו של קטין הנה החלטה משמעותית ולפיכך נדרש כי תתקבל בהסכמת שני ההורים. לאור כך, הורה השופט לאם לשוב עם בתה לאילת, לפחות עד שהמקרה ייבחן על ידי הגורמים המקצועיים, שיכריעו באשר לטובת הילדה.
עוד קבע השופט כי האם כפתה מציאות חדשה על האב שיצרה נתק בינו ובין בתו. האב טען כי האם אינה מאפשרת לו להיפגש עם הבת. 

השופט הורה כאמור על החזרת האם והבת לאילת בתוך שבועיים, ופסק כי הילדה תירשם לגן וכי ההורים יקיימו זמני שהות עמה. לצד זאת הורה השופט לאב לשלם לאם דמי שכירות באילת למשך ארבעה חודשים בתוספת עלויות נלוות כארנונה וחשמל וכן תשלום חודשי של 1,250 שקל עד להחלטה בתביעת מזונות.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש