מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 15/10/2021 10:30 ● ערב ערב 3038
מותק - מדור החברה של אילת
המון מזל טוב לקורל בן גיורא ואפק דריי, שהתארסו בבריכת הכרישים בפארק המצפה התת ימי באילת!
תגיות:

גאים בך רנ"ג דורון אזולאי   
הכירו את רנ"ג דורון אזולאי, קצין המזון של "עוצבת אדום", מצטיין ראש אט"ל לשנת 2021. רנ"ג דורון אזולאי מתגורר בעיר אילת יחד עם אשתו וילדיו- אמילי (10) ושי-אל (7). דורון החל את תפקידיו באוגדה עם כניסתו לשירות הקבע כמנהל המזון של "עוצבת אדום". אז, היתה האוגדה קטנה בהרבה דורון לקח חלק משמעותי בפיתוחה בתחום המזון במהלך 23 השנים האחרונות. דורון מספר כי במסגרת תפקידו הוא אחראי על 23 מטבחים הפועלים באוגדה מרמת בניית התפריטים, דרך החניכה וארגון כוח האדם ועד לרמת ביקורות המזון האוגדתיות. כל זאת במטרה לספק מענה מיטבי לחייל בקצה.
דורון מקדם ומוביל כדרך קבע שיפורים וחידושים בתחום המטבח.
נגדי המטבח, תחת פיקודו, עובדים רבות ודואגים ליצור מנות אטרקטיביות ומפנקות עבור חיילי האוגדה וכן ממשיכים לקדם ולשפר גם את צורות הגשת המנות. "מקצוע הטבחות הוא סזיפי וקשה", מספר דורון בגאווה, "אנחנו עובדים יום וליל כדי שהחיילים בקצה ירגישו את האהבה ואת המסירות שמושקעות באוכל". רנ"ג דורון אזולאי נבחר לקבל אות מצטיין ראש אט"ל על מקצועיותו ומסירותו לתפקידו. יישר כוח, נאחל לו המון בהצלחה.
שמחה כפולה
שמחה ואושר במשפחות שבתאי ובן אייל הסבתא ויקי והנכד אימרי חוגגים יום הולדת באותו תאריך (לא אותה שנה)  את השמחה הכפולה חגגו בחיק המשפחה עם עוגה ענקית בלונים ומתנות והרבה חיוכים בתמונה: סבתא ויקי  הנכד אימרי והוריו מיכל ושלומי והאחים מאיה ואריאל אנחנו מצטרפים לברכות.  מאת: בטי בלייכר צילום: דוד שבתאי
סלפי שמח
מנכל משרד הפנים יאיר הירש הפתיע את נחמן שכטר בצילום סלפי. יאיר הירש הגיע לאילת לביקור עבודה.
תתחדשו
קובי שווקה (במרכז) זכיין רנואר החליט לייפייף את אנשי הצוות של הפועל יוסי אברהמי אילת ותרם לצוות שמאחורי הקווים חליפות מיוחדות על פי מידותיהם כיאה לצוות שמוביל את הקבוצה למשחקים בארץ ובאירופה עכשיו רק תבינו למה הם כאלו יפים במשחקים. 
צדיקים על גלגלים
כמיטב המסורת לפני החגים, אספו נהגי סניף אגד באילת יחד עם אנשי הנהלה בראשותו של המנהל קובי נחמני מגוון מוצרי מזון אותם העבירו לנצרכים בעיר.
 הצעה בבריכת הכרישים
המון מזל טוב לקורל בן גיורא ואפק דריי, שהתארסו בבריכת הכרישים בפארק המצפה התת ימי באילת! את הצעת הנישואין המרגשת בישל אפק עם להב, אחיה של קורל, שהוא חלק מצוות הצוללים של המצפה, והוא גם זה שנשא והציג למבקרים בבריכה את שלט הצעת הנישואין. השניים הכירו דרך חברים משותפים לפני כחמש שנים ומתגוררים כל חייהם באילת. קורל היא סטודנטית לחינוך מיוחד, ואפק הוא בעל דוכן של עולם הממתקים. במהלך החג הם ביקרו במצפה, אחד המקומות האהובים עליהם בעיר, ואחרי שגם הכרישים נתנו את ברכתם – אפק כרע ברך. משפחת פארק המצפה התת ימי מאחלת לזוג הצעיר חיים מלאי אהבה!
הכללית מקדמת פני העובדים והמטופלים
שלט גדול עם ברכת שנה טובה ובריאה מקדם את פני העובדים והמטופלים בכניסה לבית החולים 'יוספטל' מקבוצת כללית.
חוגגים לבטי יומולדת 
הבן נתנאל ורעייתו שירה והנכדים יהונתן, אוראל ותהל הבלייכרים חגגו לסבתא בטי יום הולדת עם עוגת שוקולד מיוחדת שהביאו דליה וזוהר אורן, הבת חנה והבעל אלברט והנכדים חנאל שקד ורותם והבעל עמרי והנין הראל דוד. כולם הציפו את סבתא בטי באהבה ובברכות ומתנות ושירי יום הולדת, היה שמח כבר אמרנו. בתמונה: שמעון, בטי, נתנאל, יהונתן, אראל ותהל צילום: שירה בלייכר.
מרגש
מטפלים הגיעו לפנק בהתנדבות את חולי ומחלימי מחלת הסרטן באילת במלון יו קורל ביץ'. במסגרת הפינוק קיבלו:
מניקור, תסרוקות, עיסוי גוף, איפור, רפלקסולוגיה, קלפי מודעות חיובית ועוד. ההתמודדות עם מחלת הסרטן כוללת הרבה ימים אפורים ולילות לבנים. הקבוצה האילתית שלנו כאן בשבילכם. בקבוצה, אנשים מכל גווני הקשת: דתיים, חילונים, אימהות, סבים, אבות ורווקים. לכולם דבר משותף - התמודדות עם מחלת הסרטן, בהווה או בעבר. הקבוצה מהווה מקום לתמיכה נפשית, הרגשת שייכות בעת ההתמודדות עם המחלה, הפגת תחושת הבדידות, העלאת הדימוי העצמי, ומספקת כלים להתמודדות בשעת משבר. בנוסף, נערכים מפגשים הכוללים ימי כיף עם הרצאות, פעילויות, סדנאות, תמיכה וליווי. 
סוכות שמח במצפה התת ימי
בפארק המצפה התת ימי דאגו כמובן שתהיה סוכה למבקרים הרבים שהגיעו במהלך החג. נציגי חב"ד הגיעו לברך על הלולב והאתרוג יחד עם גיא מרקמן מנכ"ל המצפה.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש