מתעמלת אילתית - שניה בקרב רב

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 4/8/2021 17:41 ● ערב ערב 3029
סופיה גנדלין מאילת קטפה את המקום השני באליפות הארץ בקרב רב בהתעמלות אמנותית שהתקיימה במכון וינגייט ● גנדלין סיימה את שלושת התרגילים שהרכיבו את הציון הסופי במקומות ראשון, שני ושלישי
מתעמלת אילתית - שניה בקרב רב
מקבץ זכיות שהובילו למדליית כסף. גנדלין

אחרי שליאן רונה, בת אילת, עשתה את זה ובגדול וחתמה על מקומות ראשונים בזירה הארצית עד למשיכתה לנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית וכיום היא מתאמנת בהפועל חולון, עכשיו הגיע תורה של המתעמלת האילתית הצעירה סופיה גנדלין, שקטפה את המקום השני והמצוין באליפות הארץ בקרב רב שהתקיימה במכון וינגייט. 
שתי מתעמלות מאילת, חניכותיה של המאמנת ילנה בספלוב, השתתפו באליפות הארץ במכון וינגייט בה לקחו מיטב המועדונים מכל רחבי הארץ. במסגרת תחרות הקרב רב הקשה, נדרשות המתחרות לבצע תרגילים בשלושה מכשירים: סרט, חישוק ומקלות. כל מתעמלת צוברת ניקוד על כל מכשיר, כשבסופו של דבר, המתעמלת שצברה את הניקוד המרבי זוכה במקום הראשון.
סופיה גנדלין מאילת צברה מקבץ יפה של מיקומים במכשירים השונים: מקום ראשון בתרגיל הסרט, מקום שני בתרגיל החישוק ומקום שלישי במקלות. מקבץ זה העניק לה את מקום השני כללי בתחרות ואת מדליית הכסף. המתעמלת השנייה בתחרות, ליאן סוכרביץ סיימה את תחרות הקרב רב במקום השמיני כללי והמכובד.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש