מאיר יצחק הלוי: הגעתו של בנימין נתניהו לטקס יום אילת: ''אירוע חמור מדאיג ומסוכן''

מאת: ● 21/2/2021 12:52 ● ערב ערב 3005
ראש עיריית אילת תקף הבוקר בחריפות את החלטתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו להגיע לנאום בטקס יום אילת וכן לאור ביטול השתתפותה של ח"כ יפעת שאשא ביטון באירוע והחלפתה בח"כ מהליכוד = "הדבר המלמד יותר מכל על הדרך בה ראש הממשלה מנהל את המדינה" = גורמים בסניךף הליכוד בתגובה: "מאיר מנסה לגרום לביבי לבטל את השתתפותו באירוע בכל מחיר" = כעת נותר לראות האם ינצלו השניים את בימת הטקס על מנת לתקוף זה את זה
מאיר יצחק הלוי: הגעתו של בנימין נתניהו לטקס יום אילת: ''אירוע חמור מדאיג ומסוכן''
תגיות:

וכך כתב הבוקר ראש העירייה מאיר יצחק הלוי בעמוד הפייסבוק שלו: "למעלה מ- 17 שנים שאני מכהן כראש עיריית אילת ואירוע מביש שכזה לא היה לי. הערב יתקיים בעירינו הטקס הממלכתי השנתי לציון שחרור אילת. כבר לפני כחודשיים אישרו את השתתפותם כאורחי הכבוד של הטקס נשיא המדינה, ראובן ריבלין והרמטכ"ל לשעבר )אילתי משלנו(, רא"ל גדי אייזנקוט. כנציגת הכנסת להשתתף בטקס נבחרה ע"י יו"ר הכנסת, ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון. הטקס כהרגלו ממלכתי וללא מעורבות פוליטית.

להפתעת כולם בליל רביעי שחלף 4-3 ימים לפני הטקס קיבלתי הודעה ממרכז ההסברה שראש ממשלת ישראל החליט להגיע לטקס. הכנסת ביטלה את השתתפותה של ח"כ שאשא ביטון. למחרת נשיא המדינה ולאחריו הרמטכ"ל הודיעו על ביטול השתתפותם בטקס משום הפגיעה בממלכתיות והכנסת פוליטיקה לאירוע ממלכתי. הבוקר (יום ראשון) הגדילה עשות לשכת רוה"מ וביקשה לשנות את הליינאפ שנקבע ואושר ע"י מרכז ההסברה לפני מס' ימים. אירוע עצוב זה אולי הוא אירוע קטן המתרחש באילת אך לטעמי הוא אירוע מדאיג, חמור ומסוכן המלמד יותר מכל על הדרך בה ראש הממשלה מנהל את המדינה בשנתיים האחרונות. ניהול האומר אני במרכז וכל השאר לא חשוב. ניהול האומר שהקרקס הפוליטי קודם לכל ולא משנה מה המחיר. המחיר של היום הוא שחגיגת אילת ה- 72 לשחרור אילת תהיה פחות חגיגית". לשון הפוסט.

גורמים בסניף הליכוד מסרו בתגובה לדברים: "מאיר יצחק הלוי עושה כל אשר לאל ידו על מנת להביא לביטול השתתפותו של נתניהו בטקס. מי שהפך אתהאירוע לפוליטי היה יצחק הלוי כשהזמין את נשיא המדינה התומך בגדעון סער ואת ח"א שאשא ביטון ממפלגתו של סער". כעת עולה חשש כי יצחק הלוי יעודד את חבר הקואליציה במועצת העירייה שלא להגיע לטקס ולהחרימו בשל הפוליטיזציה שעבר בה כל צד מאשים את הצד השני, מה שבטוח הטקס השנה כבר לא יהיה ממלכתי.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת