רשות שדות התעופה זוכת הגביע

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 22/6/2023 18:56 ● ערב ערב 3125
אחרי הפסקה ארוכה של ארבע שנים, בעקבות אילוצי הקורונה, חזרה הליגה למקומות עבודה לאילת ● ביום שני התמודדו קבוצות פתאל ורשות שדות התעופה, על הגביע, ולאחר משחק שהגיע עד לשלב הפנדלים, גם יש מחזיקת גביע חזקה – ישנה ● תנו כבוד לרשות שדות התעופה ● ביום שני הקרוב יתקיימו משחקי חצי גמר הליגה, וביום שלמחרת יתקיים הגמר
רשות שדות התעופה זוכת הגביע
הזוכה – רשות שדות התעופה

אחרי הפסקה ארוכה מדי של ארבע שנים, חזרו ספורטאי הליגה למקומות עבודה באילת לחייך ולבעוט בכדור בליגה אותם הם מגדירים "חמצן לשעות הפנאי". אחרי הכל, אין כמו לשבור שגרה בדרך של ספורט ולחזור אחורנית בשנים לימים בהם המשחק עם החבר'ה בשכונה היה במרכז העניינים.
14 קבוצות יצאו השנה לדרך בליגה אחת בלבד, לעומת שתי ליגות בשתי רמות שונות שפעלו בעבר ואותן מתכוונים האחראיים על הליגה להחזיר כבר בעונת הפעילות הבאה. לא קשה היה לראות בשטח את חדוות המשחק אצל השחקנים ואת הפירגון לו זכו מצד האוהדים בבית שהגיעו לעיתים לעודד במשחקים. גם משבר קטן היה בדרך כשהשחקנים איימו להשבית את פעילות הליגה מאחר ולא נמצא להם אולם לפעילות. הם אמנם הסכימו להתחיל את הליגה במגרש האספלט החיצוני של בית הספר 'ים סוף' ואולם ציפו כי בקשתם לקבל שעות פעילות באולם בית הספר בגין, כמו בעבר, תאושר. לאחר דין ודברים, קיבלה הליגה למקומות עבודה את אולם הספורט של רבין, שאולי הוא קטן יותר מזה של בגין ופחות מתאים לקטרגל אבל היי, עצם העובדה שאם שחקן נופל באולם הוא לא משפשף את כל הרגל ומפסיד ימי עבודה, זה כבר הישג.

 

קדימה אליפות


ביום שני השבוע התקיים משחק גמר הגביע בו התמודדו קבוצת פתאל נגד קבוצת רשות שדות התעופה. המשחק היה צמוד ומותח כשבמחצית הראשונה הובילה הרשות 2:1 על יריבתה (שערים אדם דדון ודימה). לחציו השני של המשחק עלו שחקני פתאל עם אנרגיות חדשות והשוו את התוצאה ל2:2 (השער הראשון לפתאל של זייד, שער השיוויון של ארנסטו), תוצאה שנשמרה עד לתום המשחק. עכשיו המשיכו הקבוצות להארכה שגם בסיומה לא הושגה הכרעה. מכאן עברו הקבוצות לפנדלים כשכל קבוצה בוטעת לשער 3 פעמים. הפעם הייתה הרשות עם היד על העליונה וחתמה על ניצחון 3:2 וזכייה בגביע ולא בפעם הראשונה.
ביום שני הבא יתקיימו שני משחקי חצי הגמר: בחצי הגמר הראשון יתמודדו ש.ב אבטחה נגד קבוצת חי נחמיאס.
בחצי הגמר השני יפגשו עיריית אילת ורשות שדות התעופה שהפעם לא יפגשו בגמר כמיטב המסורת.
ביום למחרת, יום שלישי, כבר יתקיים משחק הגמר בין שתי הקבוצות שינצחו במשחקי חצי הגמר.
טקס הסיום החגיגי והענקת הגביעים ותארי האליפות לא יתקיים בתום המשחק אלא בטקס חגיגי שיתקיים במועד שיקבע בהמשך.
מארגני הליגה למקומות עבודה בעיר כבר מתחילים לתכנן את עונת הפעילות הבאה ומבטיחים כי תפתחנה שתי קבוצות קטרגל ברמות שונות מתוך כוונה להצליח ולגייס 14 קבוצות בכל ליגה. בהתחשב בדרישה שנצפתה השנה, ובעובדה שהשחקנים התגעגעו במשך ארבע שנים לפעילות, אין ספק שהם גם יעמדו במטרה.רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש