תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות 

מאת: צילה שיר-אל ● 5/5/2023 07:15 ● ערב ערב 3118
טיפ לילידי השבוע - בשבוע הקרוב יבקר במזל שלכם הכוכב מרקורי, אך לצערנו נמצא בנסיגה ולכן צפויה לכם תקופה מאתגרת בנושאי יחסים בין אישיים בחודש הקרוב.
תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות 
תגיות:

טלה

 

בשבוע הקרוב ימשיך להיות כוכב נפטון להיות בבית תת המודע שלכם ויקצין אצלכם מצבים של חוסר וודאות ואפילו פחדים בנושאים שאינכם יכולים להצביע בוודאות מה מטריד אתכם. זה הזמן שלכם להשתדל ולהיות בקשר טוב יותר עם הסביבה הקרובה ולפעול למען מטרות משותפות. מאחר והכוכב המשפיע על תקשורת נמצא בנסיגה, חשוב מאוד שתעבדו על טיב היחסים שלכם.


 

שור

 

הכוכב שלכם וונוס נמצא השבוע בבית הכספים ומה שמטריד יותר בשלב זה הוא, שכוכב התקשורת מרקורי נמצא בנסיגה במזל שלכם למשך כל החודש הקרוב בנושאי תקשורת . עובדות אלה מלמדות על כך שנושאים חברתיים ואישיים כמו גם נושאים של כסף יהיו מאוד רגישים בפרק זמן מהיום למשך החודש הקרוב ולכן חשוב שתשמרו על היד שלכם קפוצה בכל הנוגע לכסף.  


 

תאומים

 

אתם נמצאים בתקופה שפותחת את יום הולדתכם עם הכוכב שלכם מרקורי שנמצא בנסיגה בבית תת ההכרה שלכם ולכן אתם רגישים יותר עם נטייה להסתגרות. ייתכן שמערכות יחסים שיתחילו עכשיו יהיו עדינים יותר ובעייתיים ואתם תרגישו כתגובה שיש לכם רצון וצורך להסתגר בעצמכם. אל תתנו אמון מיידי ורצוי מאוד לא להגיע להחלטות, כאשר הכוכב שלכם בנסיגה.


 

סרטן

 

למרות הצורך שלכם בשקט, מנוחה ואפילו להתבודד קצת עם עצמכם ומחשבותיכם, נראה שהחיים לא מאפשרים לכם זאת ואתם מוצאים עצמכם עסוקים בעבודה אינטנסיבית שגורמת לכם להיות עסוקים ומוטרדים ללא הרף. בתוקף הנסיבות אין לכם אפשרות להתנגד. אתם עובדים קשה מאוד ולעיתים אף מעבר לכוחותיכם. חשוב מאוד שתאפשרו לעצמכם מנוחה פיזית .


 

אריה

 

אתם בולטים מקצועית ואף חברתית בכל מקום אליו אתם מגיעים ונראה שאתם צוברים הצלחה במקום העבודה שלכם. מומלץ לא להיכנס לעימותים בנושאים שמראש אתם יודעים שיש לכם נטייה להתרגז בגללם ועלולים להגיד דברים שהם מעבר למקובל בעיתות מריבה. מאחר וכוכב התקשורת בנסיגה בבית הקריירה שלכם , עדיף לכם לחכות עם כל החלטה שתצטרכו.


 

בתולה

 

זוהי תקופה שבה אתם אמורים להרגיש שלמרות הקשיים המקצועיים שהיו לכם לאחרונה , הנה בכל זאת בנושאי קריירה יש התקדמות ובעיקר דרך אנשים וחברים שאתם מכירים, כך שנראה שאתם מתחילים ליהנות מפירות השקעתכם במשך כל החודשים האחרונים. הכוכב שלכם מרקורי נמצא בנסיגה ולכן ייתכן ותהיו רגישים מדי למה שאומרים עליכם ברמה האישית והמקצועית. 


 

מאזניים

 

כוכב העשייה המוכר בשמו מארס נכנס אליכם לבית הקריירה ונותן לכם דחיפה חזקה בנושא לאחר תקופה ארוכה שבה הייתם מרוכזים ועסוקים בתוך עצמכם. עובדה זו יכולה לגרום לכם לעבוד יותר מהרגיל כך שאתם עלולים להתעייף יותר מדי. כדי להעסיק את עצמכם חשוב מאוד שתהיו מעורבים בחיי הסביבה הצעירה והקרובה שלכם, כדי ליצור עם כולם שעות איכות.


 

עקרב

 

בתי העבודה והשותפויות שלכם  מופעלים בצורה מאוד אינטנסיבית ונראה שעדיין אין לכם את הכספים שאתם שואפים לקבל אותם. אתם חייבים לעשות שינוי בצורת החשיבה שלכם ולא לצפות שאחרים יממנו אתכם . מאחר וכוכב התקשורת נמצא בנסיגה בבית השותפויות האישיות והעסקיות שלכם, עליכם להיות מאוד זהירים בכל  מוצא פיכם.  


 

קשת

 

כוכב היחסים הבין אישיים המוכר בשמו וונוס נמצא אצלכם בבית השותפויות העסקיות והרגשיות. כמו כן, גם כוכב התקשורת נמצא בנסיגה לכן כל מערכת יחסים או שותפות שתתחיל בפרק זמן זה תעמוד למבחן בסיום הנסיגה. זוהי תקופה מאתגרת עבורכם. חשוב מאוד שבמשך כל התקופה הקרובה ולא רק בשבוע הקרוב תהיו קשובים לאנרגיות שאתם מקבלים מהסביבה ובהתאם לכך להגיב. .  


 

גדי

 

בימים הקרובים תרגישו שאתם דואגים מבחינה כלכלית ואישית לאנשים קרובים לכם וגם לעצמכם, בגלל ריבוי אירועים מבחינה אישית ופיזית להחליט בצורה אובייקטיבית. מאחר וכוכב היחסים הבין אישיים נמצא בבית העבודה שלכם, אין ספק שיחסים מקצועיים יהיו משמעותיים. מאחר וכוכב התקשורת בנסיגה, חשוב שכל אי הבנה תיפתר בשיחה עניינית ויעילה.   


 

דלי

 

נראה שמרבית האנרגיה שלכם מתועלת למקום שבו אתם מרגישים את המחויבות הגדולה ביותר עבורכם כרגע והוא התחום המשפחתי . גם אלה מביניכם שעדיין עובדים יחושו בנוסף, מחויבות בתחום המקצועי. חשוב מאוד שלא תתייאשו מאנשים קרובים גם אם אתם בטוחים שהם עושים טעויות שהיו יכולות להימנע מהם אם רק היו מקשיבים לכם.


 

דגים

 

אתם חשים מחויבות גדולה למשפחה הגרעינית שלכם , שבמשך החיים היו בשבילכם בכל פעם שהייתם זקוקים להם. כרגע אתם מעוניינים לפעול בתחום הקרוב לכם והוא  בית הילדים והיצירה. ייתכן וחלק מהקרובים לכם לא יהיו מעוניינים בקשר כל כך קרוב, אך אתם אל תתייאשו כיוון שתבינו שאולי הם לא יודעים לבטא את עצמם. הדרך להגיע לכולם היא חשיבה מקורית מחוץ לקופסא.


 

נייד: 2248626- 052

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש