עצור חדש בפרשת השוד האכזרי באילת

מאת: רותם נועם ● 16/1/2023 13:09 ● ערב ערב 3102
משטרת אילת הביאה הבוקר להארכת מעצר, חשוד נוסף אותו עצרה אמש בחולון ● כנגד החשוד הוצא צו מעצר שיפוטי כבר לפני שבועיים, בחשד למעורבות בשוד האכזרי בבית מגורים באילת שארע ב-28.12. במהלך השוד נכפתו בני הבית, לרבות קטין ונכלאו בחדריהם, אבי המשפחה הוכה קשות, ומהבית נגנבו מאות אלפי שקלים ומט"ח וכן תכשיטים בשווי רב, משתי כספות שהיו בבית, ושעל קיומן, ככל הנראה, ידעו השודדים מבעוד מועד
עצור חדש בפרשת השוד האכזרי באילת
אילוסטרציה DEPOSITPHOTO

כזכור, נעצרו בפרש עד כה חמישה אנשים, בהם אישה אחת, החשודים ברמות סיוע ישיר ועקיף לשוד, תכנונו, ביצועו וסיוע לאחר מעשה.

במהלך הדיון להארכת מעצרו של החשוד החדש, אמר נציג המשטרה כי גרסתו של החשוד נסתרת באופן משמעותי מול חומר הראיות שכבר הושג עד כה. לחשוד מיוחסות, בין היתר, עבירות של זיוף סימני רכבים שהחבורה העצורה עשתה בהם, על פי החשד, שימוש במהלך השוד.

בא כוחו של החשוד טען: "אני רואה אדם שאין לו עבר פלילי, שלא היה במעצר מעולם, אדם 8 לא צעיר, בן 55, לפני שבועיים הוצא כנגדו צו מעצר שיפוטי, אני לא יודע האם היחידה החוקרת עשתה מאמץ לעצור אותו כפי שנעשה מאמץ לעצור מעורבים אחרים שנעצרו, רובם בסמוך להוצאת הצווים. אני אומר לבית המשפט, החשוד לא ניסה להתחמק, המשיך לחיות את חייו, ובמידה והיחידה החוקרת לא ביצעה פעולות נחושות לאתר אותו ולעצור אותו, אזי הדבר הזה צריך להיזקף עכשיו לזכותו, כיוון שיתכן והוא לא כל כך מסוכן ולא נשקף ממנו חשש לשיבוש, והראייה שאפשרו לו להמשיך להלך  כימים ימימה. החשוד נעצר אמש, נקטף בחולון, נעשה שם חיפוש ולטענתי לא נתפסו פריטים שקושרים אותו לחשדות. הוא הובא לאילת, מסר גרסה בחקירה, אפשר ליחידה החוקרת לחדור  למכשירי הטלפון שלו, ההתנהלות הזו מעידה על חפות. הוא לא שומר על זכות השתיקה, לא מכחיש או מסתיר דברים, הוא אדם שלא מכיר את ההליכים האלה, לא מכיר את המצב הזה, לא מכיר את המעורבים האחרים".

השופט מרדכי (מוטי) לוי האריך את מעצרו של החשוד עד ליום ה 19.1.

36641-01-23


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש