נשלח למאסר תוקף בעל מועדון באילת

מאת: רותם נועם ● צילום: רותם נועם ● 24/11/2022 11:01 ● ערב ערב 3095
11 חודשי מאסר בפועל נגזרו על אדם שתקף ופצע בעל מועדון באילת ללא כל סיבה ● ביהמ''ש: ''מעשים אלו של הנאשם מעידים על מאפיינים אלימים לצד תעוזה וחוסר רסן”
נשלח למאסר תוקף בעל מועדון באילת
המשטרה איתרה את התוקף יושב להנאתו בפאב קרוב. מרכז תיירות אילת

בית המשפט השלום באילת גזר על תוקפו של בעל מועדון שמה שמה באילת 11 חודשי מאסר בפועל לצד עונשים נלווים, לאחר שזה תקף אותו ביחד עם אחרים שזהותם אינה ידועה במועדון.  האירוע בגינו הוגש כתב האישום ארע בחודש מאי השנה, אז הגיעו הנאשם וחבריו למועדון והנאשם פנה למתלונן ושאל אותו האם הוא עובד במועדון ומשזה השיב בחיוב, קרא לאחרים והמתין שיבואו למקום, אז הלם במכה לפניו של בעל המקום ובעוד זה עומד הלום מהמכה, המשיך הנאשם והלם באגרוף נוסף לראשו ואף השליך לעברו כסאות, תוך שאחד האחרים חובר אליו ומשליך אף הוא כיסא לעבר המתלונן. בעוד המתלונן חבול, החלו הנאשם והאחרים להפוך את המועדון, תוך שהם משליכים כיסאות שולחנות וגדרות בנוכחותם של עוברי אורח. כתוצאה ממעשי הנאשם והאחרים נגרמו למתלונן חבלות ולמקום נגרמו נזקים. עם הימלטותם של הנאשם והאחרים מהמקום הזעיק בעל המקום את המשטרה, אשר במהלך סריקות לאיתורו של הנאשם הבחינו בו כשהוא מבלה להנאתו בבר אחר הסמוך למועדון. בעת חיפוש שנערך בכליו נמצא עליו גם סם מסוג קוקאין בכמות קטנה. כאמור הורשע הנאשם במסגרת הסדר טעון בו הודה בעובדות כתב האיש/ום ובמסגרת הטעונים לעונש אף הביע הנאשם חרטה על המעשים.
השופט שי ברגר מיקם את טווח הענישה הראוי למקרה בין 10-20 חודשי מאסר ומיקם את עונשו של הנאשם ברף הנמוך, כשגזר עליו 11 חודשי מאסר בפועל, בניכוי ימי מעצרו. השופט ציין כי: "לא מצאתי לקבל את טענת הנאשם לפיה מדובר היה באירוע אלימות ספונטאני וכי לא הייתה כל היכרות מוקדמת בין הנאשם לאחרים שזהותם אינה ידועה, שכן אין הדבר סביר בנסיבות בעניין. נסיבות ביצוע העבירה שלפני מצביעות על תכנון מוקדם של הנאשם...מעשים אלו של הנאשם מעידים על מאפיינים אלימים לצד תעוזה וחוסר רסן. לכך יש להוסיף את העובדה כי הנאשם לא מסר את שמותיהם של האחרים בחקירתו, עניין שמעיד על כך שלא שיתף פעולה באופן מלא עם המשטרה."
עם זאת התחשב שהשופט בעברו הנקי של הנאשם וכן בכך שהודה וחסך זמן שיפוטי. בנוסף למאסר נגזרו על הנאשם שני עונשי מאסר על תנאי, פיצוי למתלונן בגובה 5,000 שקל וקנס כספי בגובה 1,000 שקל. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש