אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 4/3/2022 08:28 ● ערב ערב 3058
טיפ לילידי השבוע - הכוכב וונוס המוכר ככוכב שאחראי גם על כספים נמצא אצלכם במקום שמצביע על הוצאות המרובות מההכנסות בנושאי עבודה ולכן מומלץ לכם להיות זהירים.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

הכוכב וונוס נמצא בבית הקריירה שלכם ובזוית מאוד מאתגרת למזל שלכם ולכן נראה שיהיה לכם יותר קשה להסדיר מערכות יחסים עם הממונים עליכם. ייתכן שתאלצו להתמודד עם מישהו קרוב ביחס לתפיסות העולם המקצועיות שלכם. היזהרו מלהיות רכושנים כלפי אנשים הקרובים אליכם רגשית בתחום המקצועי.   


 

שור

 

ייתכן ובשבוע הקרוב תרצו להסתיר את רגשותיכם ושאיפותיכם מאנשים קרובים ותעדיפו לשמור את דעותיכם לעצמכם. ובכל זאת השתדלו לצאת קצת יותר ובעיקר במקומות שיכול לעזור לכם בתחום המקצועי. מומלץ לכם לפתח  תחום כלשהו שיעזור לכם להתחבר אל היכולות הפנימיות שלכם ובדרך זו להוכיח את יכולותיכם.  


 

תאומים

 

זהו זמן לא קל בצורך שלכם למצב את עצמכם מבחינה מקצועית באופן שתהיו יותר משפיעים ומוכרים. מומלץ לכם להימנע מלהתפתות לרכוש דבר מה שהוא מעבר ליכולותיכם ובאופן שיעורר הרמת גבות בדיוק אצל אלה שאתם מנסים להרשים.  הציפיות שלכם שאנשים קרובים יעזרו לכם לא תמיד יתממשו ובשל כך עליכם להיות זהירים כפליים.


 

סרטן

 

אל תרשו לאירועים אישיים לא נעימים להשפיע לכם על ההחלטות האישיות , כיוון שנראה שיש לכם נטייה להיסחף מבחינה רגשית עד כדי כך שאתם עלולים לשכוח ולפספס דברים חיוניים במקום עבודתכם. נסו בתקופה הקרובה לחזק קשרים משפחתיים גם עם חברים וקרובים, כיון שברגעים שאתם זקוקים לעזרה, הם אלה שיעמדו לצידכם.


 

אריה

 

אתם דואגים ולכן גם המערכת החיסונית שלכם עלולה להיות חלשה וייתכן בגלל הנטייה לעייפות מצטברת וחוסר שינה. בשבוע הקרוב ימשיכו להיות התלבטויות הנוגעות לקשרים ויחסים עם אנשים קרובים הגרים הרחק מכם.  ייתכנו גם קשרים עם חו"ל בגין פרויקט, שמרו על עצמכם והרשו לעצמכם להוריד קצת מתחים ולחצים. 


 

בתולה

 

אתם רוצים להיענות לצרכים החברתיים של המעגל הקרוב אליכם בנושא פעילות חברתית ומפגשים עם חברים, אך ייתכנו מצבי לחץ ורגישות שבעטיין אתם דווקא מעדיפים לנוח ולהיות עם עצמכם. נסו לחוות את החיים ולא להיות שקועים רק בנושאי עבודה כפי שאתם רגילים. שמרו על האנרגיה שלכם למטרות חיוביות.  


 

מאזניים

 

זהו זמן שבו אתם פורחים מקצועית למרות שיש לכם גם הכרח להגיע להחלטות לא פשוטות בתחום האישי. היו מוכנים לכך שבמקום העבודה יופעל עליכם לחץ. נסו לקבל זאת ולהתמודד בצורה חיובית. ייתכנו מצבים לא פשוטים בהתמודדות עם נושאי בירוקרטיה. יש לכם צורך עז להשתחרר מכל מה שכובל אתכם ועובדה זו יכולה ליצור מתחים אמוציונאליים.


 

 

עקרב

 

קיים בכם צורך רגשי לברוח מכל המחויבויות שאתם חשים בהם לאחרונה. אתם חייבים להגיע להחלטות ומנסים להשהות אותן, עובדה זו לא מקדמת אתכם מבחינה אישית ובוודאי לא מקצועית וגם לא מוסיפה לתדמית שלכם. במעגל האישי הראשון הסובב אתכם מנסים להסב את תשומת לבכם לשינויים המתבקשים – הקשיבו להם


 

קשת

 

אנשים בסביבה הקרובה שלכם מכעיסים אתכם מאוד על רקע כלכלי ואתם יכולים בקלות להיכנס למריבה גדולה שיהיה לכם קשה לצאת ממנה, ולכן עליכם להיזהר. מומלץ לא להיכנע למצבים של רכושנות יתר כלפי הקרובים לכם. ייתכן ותאלצו להגיע להחלטות בנושאי כספים המעיקים עליכם ושלא בהכרח קשורים אליכם, אך אתם חייבים לבצעם. 


 

גדי

 

זמן רגיש במיוחד צפוי לכם בתחום המעגל הראשון שלכם. ייתכן ואנשים קרובים יצליחו להוציא אתכם משלוותכם. מומלץ לכם לגלות כרגע איפוק. ימים אלה רגישים ויכולים להשפיע מאוד על טיבם של מערכות יחסים עם הסביבה הקרובה לכם ולכן עדיף לכם להקשיב למה שבני /בנות הזוג שלכם נוטים לדרוש מכם ולהיות יותר משתפי פעולה.  


 

דלי

 

מומלץ לכם להיזהר ולא להיכנס לעימותים בגלל העובדה שאינכם רואים את הדברים כמו אחרים. ייתכן שגם תרגישו כובד רגשי שיכול להאפיל על הכול, שימרו על תזונה ועל איזון כללי. בחודש הקרוב תקבלו את הכוח הנדרש להחליט את ההחלטות בתוך עצמכם שאתם כבר ממזמן יודעים שהיה עליכם להחליט . 


 

דגים

 

אתם מאוד רגישים כלפי כל מה שנוגע לכם מבחינה רגשית בכל תחומי החיים וגם עם הסובבים לכם . ייתכן שלאחרונה הבעתם דרישות חדשות שדי מדהימות את האחרים כיוון שאינם רגילים לשמוע אתכם באים בבקשות ובטענות. אתם משדרים אנרגיה חדשה לאנשים ועובדה זו מאוד טובה עבורכם, כיוון שהיא מעניקה לכם כוח.  


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש