אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 15/10/2021 10:18 ● ערב ערב 3038
טיפ לילידי השבוע - נושאי שונים על רקע אישי ימשיכו לצבור תאוצה ונראה שתבקשו לעצמכם אפיקי עניין חדשים. זה הזמן שלכם לפרוץ את המעגל בו אתם חיים מבחינה חברתית.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

השמש בשמיים נמצאת אצלכם בבית השותפויות ולכן זוהי תקופה שבה אתם יכולים לעזור לעצמכם להתארגן בנושאים שיעזרו לכם לבטא את עצמכם בתחום. מאחר וגם הכוכב אוראנוס המביא איתו חופש ושחרור נמצא אצלכם בבית הכספים הרי שזה הזמן הנכון  לבדוק את הצרכים הכספיים שלכם ואף רצוי ליצור לעצמכם טבלת הכנסות והוצאות, כך שתוכלו להיות בשליטה בהמשך דרככם.


 

שור

 

בשבוע הקרוב תאלצו להתמודד עם מערכות יחסים מאוד משמעותיות בחייכם על רקע עבודה וייתכן שיהיו ימים בהם תיכנסו לחוסר מנוחה, בגלל חוסר תקשורת נכונה. חשוב מאוד שתוודאו שהממונים עליכם מבינים כהלכה את מה שאתם מבקשים להגיד להם , כיוון שאי עמידה בצרכים שלהם יכול להכניס אתכם למלכוד והתלבטות בין לעשות מה שטוב לכם ובין לעשות מה שטוב לעבודה, כדי לרצות את הבוס.


 

תאומים

 

אתם מתלבטים בכל הקשור לענייני יצירה כיוון שאתם מרגישים שאתם לא ממשים אתת עצמכם מבחינה רגשית ולא בטוח שאתם מוצאים את הדרך מה לעשות. יש לכם צורך עז לבדוק תחומי יצירה חדשים ולשתף בהם את הקרובים לכם הבוגרים וגם קטנים מכם, על מנת ליצור זמן איכות. זה הזמן להשקיע בכל מה שקשור ליחסי אנוש על רקע תחביבים ויצירה ונראה שבדרך זו תצליחו לבטא עצמכם.


 

סרטן

 

הכוכב פלוטו שמביא איתו מהפכים ושינויים משמעותיים נמצא בבית השותפויות שלכם במקום המקושר עם תחומי חיים הבוחנים כיצד אתם רוצים להמשיך בדרככם ומיהם האנשים הנכונים לכם. מבחינה כלכלית אתם עדיין נמצאים בדיוק בזמן הנכון לבדוק ולהיערך מחדש כדי לשנות את חייכם בהתאם לנסיבות החדשות . זה הזמן לקבל עזרה כספית מבני משפחה שאיכפת להם מכם.  


 

אריה

 

כוכבים רבים נמצאים במקום המקושר עם היחסים שלכם עם הסביבה הקרובה של חייכם. נראה שאתם מעוניינים לפרוץ את הדרך בה את חיים עד עכשיו ולפתוח בחיים חדשים, אך לא לשבור את הכלים אלא לעשות זאת ביחד עם הקרובים לכם כדי שביחד תהיו שותפים להתחלות חדשות. זה בדיוק הזמן לפתוח הכול, לשתף ולהראות שאתם פתוחים לשינויים.


 

בתולה

 

נראה שכוכבים משמעותיים יושבים אצלכם בבתים של כספים ויחסים עם המשפחה  הקרובה. שילוב שני אלו יחדיו מלמד כי אתם מנסים לשלב את הקרובים לכם בתוכניותיכם כך שיעזרו לכם בביסוס מעמדכם הכלכלי, כדי שכולם יצאו מרוצים. בשלב הזה כשהכול עוד מעורפל שווה לנסות ולקבל עצות של אנשים קרובים שאתם סומכים עליהם על מנת שיעזרו לכם בתהליכי קבלת ההחלטות.


 

מאזניים

 

למרות שאתם די מאוכזבים מאנשים רבים שהבטיחו לכם הבטחות אך לא עמדו במימושן, נראה שעכשיו שאתם כבר יודעים בדיוק היכן אתם עומדים מבחינה זו, ואתם גם יודעים כיצד להתנהל בנושא זה . עכשיו זה הזמן של הגעה להחלטה מה אתם צריכים לעשות בהמשך. נראה שאתם מתחילים לראות שיפור בחייכם וקיימים סיכויים רבים שתעברו את התקופה בצורה הטובה ביותר.


 

 

עקרב

 

הכוכב מרקורי המזוהה עם תקשורת , נמצא בבית תת המודע שלכם ומאפשר לכם את  מקסימום היכולת להבין דברים לעומק ובהתאם לכך , לבטא את עצמכם בצורה המעמיקה והטובה ביותר. ייתכן שמבחינה רגשית תגיעו לתובנות שלא תמיד תאהבו, אך החיבור אל המעמקים הנסתרים יתנו לכם יכולת לפתור ולהבין דברים שעד היום הפריעו לכם להתפתח ולפרוץ את המעגל בו אתם חיים.


 

קשת

 

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במזל ומביא לכם ימים טובים שבהם תרגישו שאיכפת לסביבה הקרובה מכם ואנשים שמחים לפנק אתכם בכל דרך אפשרית. האנרגיות שלכם תהיינה גבוהות יותר ונראה שתשמחו מאוד על ההתפתחויות שבדרך. גם מבחינה חברתית תהיו מבוקשים יותר מתמיד ולא תהייה עבורכם דרך להתחמק מאירועים חברתיים.  


 

גדי

 

בימים אלה אתם מרגישים פחות פופולאריים ורוצים להסתגר, מכיוון שוונוס שמביאה איתה יחסים טובים נמצאת אצלכם בבית תת המודע הוא בית סגור שבו אין צורך ורצון להתרועע עם אחרים. בעוד כחודש המצב ישתנה ועד אז תהייה לכם הזדמנות נהדרת לבדוק מיהם החברים שמקבלים אתכם בכל  מצב ומיהם אלה שחברים שלכם, רק כאשר אתם עונים על הצרכים שלהם.


 

דלי

 

זוהי תקופה עמוסה בשבילכם בגלל העובדה שמרבית הכוכבים נמצאים במקום המקושר עם הרצון שלכם לצאת ולטייל כמה שיותר ולא להרגיש כבולים בדלת אמותיכם בגלל בריאות או קורונה. זה הזמן לאחד כוחות עם היקום כיוון שנראה שיש לכם יכולת לפרוץ קדימה ולהתפתח בתחומים החיים שאתם מעוניינים בהם. זה הזמן להשקיע בתוכניות כמה שיותר ולפעול להצלחתן.


 

דגים

 

השבוע תהיו עסוקים בגביית חובות מאנשים שחייבים לכם כספים ובעיקר עם כאלה שמנסים להתחמק מלקיחת אחריות. אל תוותרו לאף אחד וחשוב מאוד שתלמדו לעמוד על דעתכם. הרגשנות הטבעית שלכם תגיע בכל פעם לשיאים חדשים כאשר מנסים להוציא מכם מידע או ויתור לגבי אופן התנהלות העניינים ובעיקר בדחיית החזרת חובות שמגיעים לכם ועד היום היה לכם לא נעים לדרוש אותם.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת