עדכון ברצח שימי דדון - כל הפרטים

מאת: ניר אמיתי ● 18/8/2021 23:06 ● ערב ערב 3030
מעדויות של עוברי אורח שחזו ברצח שהתרחש היום אחר הצהריים, עולה כי המתנקשים חטפו מהקורבן תיק, עוד עולה כי בזירה נכחו עבריינים נוספים
צילום לפי סעיף 27 א לחוק זכויות יוצרים מהרשתות החברתיות
תגיות: פלילים רצח

 

הנרצח, שימי דדון ז"ל (צילום מתוך עמוד הפייסבוק שלו)

 

בהלה רבה התחוללה היום בשעה 16:17, כאשר יריות נשמעו בלב אחד האזורים ההומים במרכז הארץ - קניון הזהב בראשון לציון. חוקרי ימ"ר האוספים בשעות אלה את חומרי החקירה הראשוניים מהזירה, מבררים כעת כיצד ומדוע התרחש, כאשר ברור כעת כי המנוח היה עבריין שרק לאחרונה השתחרר ממאסר. מעדויות של עוברי אורח עולה כי שני המתנקשים שארבו לדדון על אופנוע, חטפו מידיו תיק שאחז בו. דדון עצמו היה אותה עת על אופנוע בעצמו. מעדויות אחרות עולה כי במקום נכחו עבריינים נוספים ובתוכם עבריין בכיר, ואלה נמלטו מהזירה מיד עם השמע היריות, כאשר במשטרה לא פוסלים אפשרות כי הירי בוצע אל עבר החבורה ולא בהכרח כוון רק או אל המנוח. 

חוקרי המשטרה מצאו כי יש לחלק את זירת הרצח לשני אזורים, שכן הירי החל 200 מטר לפני המקום בו נמצאה בוספו של דגבר גופתו הירויה של דדון. לכן ההחנה כעת היא ששני המתנקשים רדפו אחרי דדון לאורך כמה מאות מטרים והותירו אחריהם שובל של מספר תרמילים, רק כאשר הגיעו אל הצומת השיגוהו וביצעו בו וידוא הריגה. 

עדי ראיה לארוע סיפרו למשטרה כי לאחר שחטפו מהקרובן את התיק ניסו להכניסו לתא המטען של האופנוע ואולם זה לא נסגר, או אז צעק אחד מהם לחברו "יאלה יאללה" והשניים נמלטו. למשטרה לא ידוע בשלב זה האם השניים ידעו על התיק וביקשו לגנוב אותו מראש. 

זירת הרצח. צילום: מד"א


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש