מדוע לא הועברה תלונת הנרצחת מאילת למשטרה?

מאת: ● 28/5/2021 10:45 ● ערב ערב 3018
לאחר מעצרם של בעלה ואחיה של הנרצחת בת ה-30 מאילת, נראה כי הכיוון העיקרי הוא רצח על רקע פגיעה בכבוד המשפחה ● כעת מתברר כי הקורבן פנתה למחלקת הרווחה בעיריית אילת לפני כשבוע והודיעה כי נתונה לאיומים מצד בני משפחתה, אך המידע לא הועבר למשטרת אילת ● משרד הרווחה: "התקיימה פגישה והעובדת הסוציאלית לא התרשמה שמדובר במצב שמחייב פנייה למשטרה"
מדוע לא הועברה תלונת הנרצחת מאילת למשטרה?
זירת הרצח באילת (פרינטסקרין מתוך סרטון של ערוץ N12)
תגיות:

האישה בת ה-30 שנרצחה אתמול לפנות בוקר באילת התלוננה לפני כשבוע במחלקת הרווחה בעיריית אילת על איומים מצדם של בני משפחתה, שדרשו ממנה לעבור לגור בעיר אחרת. כעת נבדק מדוע המידע הזה לא הועבר למשטרת אילת. כך פורסם במהדורת החדשות המרכזית של ערוץ N12. גורם בעיריית אילת סיפר לכתב תמיר סטיינמן כי בעירייה ידעו שהאישה מצויה תחת איומים וכי קיים חשש לבHטחונה. ממשרד העבודה והרווחה מסרו: "התקיימה פגישה והעובדת הסוציאלית לא התרשמה שמדובר במצב שמחייב פנייה למשטרה".

בעבר התלוננה האישה במשטרה על איומים וכי היא חשה בסכנה מצד בני משפחתה, ובעיקר מצד בעלה, ותלונתה אז טופלה.

כאמור, כיוו החקירה כעת מתמקד בבעלה ובאחיה של הנרצחת, שניהם עצורים בחשד למעורבות בפרשה. מעצרו של הבעל הוארך בששה ימים ושל האח ב-11 ימים.

על גופת האישה התגלו כאמור סימני אלימות קשים, ונראה כי היא נרצחה כשבנה התינוק בחדר הסמוך. השוטרים נאלצו לטפל בגופת האם מבלי להעיר את התינוק הישן, שהועבר לרשויות הרווחה.

חובש במד"א שנכח בזירת האירוע: "ראינו את האישה מחוסרת הכרה עם סימני אלימות על גופה. היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה". 

מעיריית אילת לא נמסרה תגובה עד למועד העלאת הידיעה לאתר.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת