אריאל בית הלחמי לנבחרת ישראל?

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 26/2/2021 13:27 ● ערב ערב 3006
חצי שנה אחרי שקיבל לידיו שוב את המושכות לאימון נבחרת העתודה של ישראל בד בבד עם חתימתו כמאמן הפועל אילת● עלה השבוע שמו של המאמן אריאל בית הלחמי כמועמד להחליף את מאמן נבחרת ישראל עודד קטש באם ימשיך כמאמן פנתיאנקוס לעונה נוספת ● מנכ''ל הפועל אילת אורן אלמוג: ''זה כבוד גדול עבורנו'' ● אבל בית הלחמי עצמו לא ממהר לחגוג ומבהיר: ''אלי אף אחד לא פנה''
אריאל בית הלחמי לנבחרת ישראל?
הוא הוכיח ובגדול בנבחרת העתודה של ישראל שהוא מתאים. בית הלחמי ● צילום: פרינטסקרין ערוץ 5

האם מאמן הפועל אילת אריאל בית הלחמי, שהתחיל את תפקידו בקבוצה הביתית בתחילת העונה וחתום בה לעונה נוספת יבחר למאמן נבחרת ישראל? אם להאמין לפרסומים בתקשורת הארצית הרי שבית הלחמי, מי שהוביל את נבחרת העתודה של ישראל שנתיים רצופות לזכייה באליפות אירופה הוא אחד מבין שני המעומדים להחליף את המאמן בהווה עודד קטש, באם זה ימשיך את חוזהו כמאמן קבוצת פנתינאיקוס היוונית. שם שני שהוזכר השבוע כמועמד להחליף את קטש הוא גיא גודס.


כך או כך, בית הלחמי עצמו לא מיהר השבוע לחגוג והבהיר "אני מועמד בתקשורת כי אלי אף אחד לא פנה בנושא. כרגע אני מאמן הפועל אילת ומאמן נבחרת העתודה של ישראל. כזה אני בחיים, לא בונה מגדלים במקום שאין. את יודעת עוד כמה דברים יכולים לקרות עד הקיץ? כרגע טוב לי איפה שאני ומי צריך יותר? נחכה בסבלנות ומה שיקרה יקרה. אני שם את כל יהבי על היום יום שלנו וזה הכי חשוב", הבהיר בית הלחמי.
מנכ"ל הפועל אילת אורן אלמוג ברך השבוע על האפשרות והבהיר: "זה כבוד וגאווה בשבילנו ששמו של מאמן הפועל אילת עולה בהקשר כזה. כרגע דברים עדיין פתוחים שכן הכל תלוי בהחלטה של קטש אם הוא ממשיך בפנתינאיקוס או לא".


לשאלה אם זה לא יפריע להתנהלות של המאמן באילת אמר אלמוג: "אני מאמין שנמצא לכשתגיע השעה את הדרך הנכונה והטובה שהקבוצה לא תפגע מזה. גם היום אריאל מאמן את נבחרת העתודה וזה לא מפריע להתנהלות שלו כאן".


הוא מתאים לתפקיד?
"כמובן שהוא מתאים. הוא הוכיח ובגדול בנבחרת העתודה של ישראל שהוא מתאים. כל דרך מתחילה היכן שהוא. עד היום איפה שהוא היה, אריאל הראה שהוא יודע לעשות את העבודה. אני מאמין שזה יהיה גם בהמשך".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש