פרוטקשן בחבל אילות

מאת: ● 22/1/2021 08:29 ● ערב ערב 3000
מכת עברייני הפרוטקשן מדרימה לחבל אילות ● בית המשפט השלום באילת האריך בפעם השלישית את מעצרם של שני חשודים שניסו להפעיל פרוטקשן באזור יוטבתה ● השניים גנבו פריט עבודה יקרי ערך ולארח מכן יצרו קשר עם הקורבנות וניסו לסחוט מהם כספים לשם השבת הפריטים ● מעצרם של השניים הוארך עד ליום 25.1
פרוטקשן בחבל אילות
אילוסטרציה DEPOSITPHOTO
תגיות:

השניים קשרו ביניהם לגנוב פריטים מרכבי עבודה וכתוצאה מאותו קשר הסיגו ביום 18.12.21 גבול לשטח עבודה באזור יוטבתה, גנבו פריטים יקרי ערך מכלי העבודה, לאחר מכן יצרו קשר עם בעלי המקום וסחטו אותם על מנת שישלמו כספים בתמורה להחזרת הפריטים. שווי הפריטים שנגנבו הוערך ב-80,000 שקל בלי נזקים עקיפים שיכולים להגיע לטענת טוען המעצרים גם ל-200 אלף שקל בשל השבתת הכלים. אחד השאלות שעומדות כעת לבירור היא האם רושת האזור במצלמות אבטחה שתיעדו את האירוע.

בהחלטתה ציינה השופטת ליאורה אדלשטיין כי המדובר בהארכת מעצר שלישית לאחר מעצרם מה13.1 וכי כנגד השניים נמצא חשד סביר לאישומים וכי "לא עולה חשש כי השניים האלו מוחזקים רק על מנת לתפוס אחרים", כפי שטען סנגורם. "ובהחלט קימות פעולות ישירות הקשורות בחשודים אלה, אשר יש לבצע אותן כאשר החשודים לא יכולים לשבש אותן", נקבע. לפיכך הוארך מעצרם של השניים עד ליום 25.1.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש